Moja najukochańsza pani doktor Ania, moja przyjaciółka, uratowała mi w 2010 roku ząb uznany przez innych renomowanych stomatologów za nieuleczalny. Do dziś zamiast implantu oraz korony nadal mam własny, wyleczony, biały, śliczny ząbek.
Regularnie korzystam również z zabiegów medycyny estetycznej zgodnie z zaproponowanym planem leczenia. Ostatnio miałam wybielane zęby wraz z regeneracją , zabieg trwający 2,5 godziny był dla mnie po prostu relaksem. Jestem szczęśliwa bo znowu mam nieskazitelnie białe i lśniące zęby jak kiedyś i żadnej nadwrażliwości.  
Doktor Ania jest wyjątkowo delikatna a efekty wszystkich je zabiegów spektakularneJest genialną profesjonalistką i wspaniałym człowiekiem.
Nie pójdę do nikogo innego. Gorąco polecam!

Ewa Tokarska Sołowow

Od 20 lat pani dr Anna Bucka jest naszym rodzinnym stomatologiem. Opiekuje się całą naszą rodziną, zachowując najlepsze dostępne standardy leczenia. Zajmuje się nami całościowo dostosowując metody do wieku i rodzaju problemów. Pani doktor zawsze uczciwie stawia sprawę i współpracuje z fachowcami na najwyższym poziomie. Dlatego bardzo ucieszyłam się gdy rozszerzyła ofertę o usługi z zakresu medycyny estetycznej. Mam bardzo wrażliwą skórę trądzikową i kilkukrotnie ponawiane próby wizyt u kosmetyczki kończyły się długotrwałym podrażnieniem. Dopiero peelingi medyczne przeprowadzone przez panią doktor zaczęły systematycznie poprawiać stan mojej skóry. Dlatego też serdecznie polecam usługi pani doktor Anny.

Anna Stańczak

Dr Bucka jest wysokiej klasy specjalistą stomatologiem. Oboje z małżonką jesteśmy pod wrażeniem posiadanej wiedzy, umiejętności i pracy z pacjentem. Jako kardiochirurg polecam.

Prof.dr hab.n.med. Kazimierz Suwalski

Specjalista kardiochirurg (specjalista europejski)

Oboje na co dzień pracujemy z ludźmi, a dobra wymowa i uśmiech to połowa sukcesu. Zapewnia nam to niezastąpiona dr Anna Bucka, która od 1992 roku dba o nasze zęby – i to bezboleśnie!!! – za co jesteśmy jej niezmiernie wdzięczni.

Marianna Knothe / Prof. Tomasz Knothe

lektorka języka polskiego dla cudzoziemców / dyplomata

Pani Doktor Anna Bucka jest moim stomatologiem od kilkunastu lat. Profesjonalna, uśmiechnięta, zaangażowana – zawsze mogłam liczyć na jej pomoc, również w sytuacjach nagłych i niespodziewanych. Szczerze polecam.

Dr Anna Roszczyk-Hinc

lekarz kardiolog

Pani Doktor Ania has been by dentist for many years. When I came to Poland I was worried about my dental care and if I would receive the same care that I had received in my native South Africa. But I came across Doctor Ania and still have healthy teeth and gums. She is professional, reliable, committed and friendly.

Dorothy Znatowicz

W swoim życiu przekraczałem progi wielu gabinetów stomatologicznych i zawsze było to jednorazowe doświadczenie. Do czasu. Ponad 20 lat temu napotkałem na swej drodze dr Annę Bucką i związałem się z jej gabinetem na dobre. To nie tylko pełen profesjonalizm i skuteczność, nawet w przypadkach awaryjnych, wydawałoby się niemożliwych, ale co ważne dla pacjenta: poczucie bezpieczeństwa, rzetelność, dyspozycyjność i sprzęt z najwyższej półki. Czego chcieć więcej? Polecam w 100%.

Jarosław Buss

właściciel firmy Tudor House Ltd sp. z o. o

Niedawno miałem wydarzenie, które wymagało pilnego kontaktu z dentystą. Mianowicie ukruszył mi się ząb. Dr. Bucka przyjęła mnie niezwłocznie.

Wykanała perfekyjnie naprawę i uzupełnienie zęba. Uważam, że jest ona wyjątkowym fachowcem w swojej branży.

Jest niezwykle precyzyjna, dokładna, zawsze dobiera sposób leczenia najlepszy dla mnie. Np. Starała się tak naprawić ząb, aby nie było potrzeby wymiany drogiego inlay’a.

Franciszek Hutten-Czapski

Managing Director and Senior Partner BCG, Chairman BCG w Polsce

+48 601 560 580

+48 22 625 05 48

info@drannabucka.pl

Belwederska 44,
00-594 Warszawa

numer konta bankowego

09 1750 0012 0000 0000 3981 6695

SWIFT PL PPABPLPKXXX

}

Pon – Pt   10 – 20

Sobota     10 – 16

W razie potrzeby termin ustalany jest indywidualnie.

Zapytaj o Strefę VIP

Strefa VIP, to wyjątkowe miejsce dedykowane pacjentom, którzy chcą pozostać anonimowi.

Prywatny parking