Kwas Hialuronowy - Bezinwazyjny Lifting Twarzy

Medycyna Estetyczna Warszawa

Klinika Medycyny Estetycznej w Warszawie

Kwas Hialuronowy – Bezinwazyjny Lifting Twarzy

Medycyna Estetyczna Warszawa. Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w ludzkim organizmie. Utrzymuje właściwy poziom nawilżenia i elastyczności skóry. Wraz z wiekiem od 25 r. życia, a zwłaszcza po 40 r. życia jego produkcja stopniowo się zmniejsza. W skutek tego skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a twarz traci swoją objętość. Preparaty zawierające nieusieciowany oraz usieciowany kwas hialuronowy skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają, ujędrniają, pobudzają regenerację oraz redermalizację skóry.

Zabiegi przeprowadzone w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie dają natychmiastowy efekt, utrzymujący się do 12 miesięcy. Preparat stopniowo ulega degradacji i całkowitemu wchłonięciu, pozostawiając skórę nawilżoną i ujędrnioną dzięki czemu skóra nawet po wchłonięciu się preparatu wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

Zabieg najlepiej jest powtarzać według ustalonego planu leczenia przez lekarza medycyny estetycznej.

Efekty zabiegu:

 • zniwelowanie zmarszczek i bruzd
 • wymodelowanie kształtu oraz poprawienie konturu twarzy
 • poprawa objętości twarzy
 • poprawienie jakości i struktury skóry
 • odmłodzenie i odświeżenie skóry

Przeciwwskazania:

 • rozpoznana nadwrażliwość na kwas hialuronowy
 • choroby autoimmunologiczne
 • ciąża, karmienie piersią
 • aktywna opryszczka lub inne aktywne zakażenia
 • choroba nowotworowa
 • tendencja do powstawania bliznowców
Okolicę poddaną zabiegowi należy zachować w czystości i sterylności przez 24 godziny. Nie należy dotykać okolicy poddanej zabiegowi. Unikać kontaktu za zwierzętami (ryzyko infekcji). Do 12 godz po zabiegu nie należy nakładać makijażu. Do 7 dni po zabiegu unikać środowisk z dużym ryzykiem zakażeń – basenu, sauny oraz dużego wysiłku fizycznego – biegania, ćwiczeń na siłowni. W ciągu 2 tygodni po zabiegu należy unikać przebywania na intensywnym słońcu oraz dłuższego przebywania w temperaturze poniżej 0°C.

W przypadku nawracających infekcji opryszczki zaleca się na 2 dni przed zabiegiem przyjmowanie acyclowiru Heviran 400 mg lub Vaciclovir 500–1000 mg.

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, z drobnymi śladami po nakłuciach lub niewielkimi krwiakami lub siniakami. Można je smarować kremem przyśpieszającym zanikanie Auriderm. Krwiaki lub drobne siniaki znikają samoistnie w ciągu kilku dni maksymalnie do 2 tygodni .

Należy stosować na dzień krem z filtrem przeciwsłonecznym, najlepiej SPF 50 +.

Kwas hialuronowy Modelowanie Ust Wolumetria Miękki Lifting Twarzy
Wizyta informacyjna- Lekarz Medycyny Estetycznej (15 minut)Bezpłatnie
Kontrola po zabiegu medycyny estetycznej - Lekarz Medycyny EstetycznejBezpłatnie
Konsultacja lekarska z planem leczenia - Lekarz Medycyny Estetycznej250 zł
Znieczulenie kremem 1 okolica50 zł
Kwas hialuronowy- modelowanie brody, modelowanie linii żuchwy 1 ampułka TEOXANE szwajcaria1000 zł
Kwas hialuronowy- modelowanie ust, nawilżenie ust TEOXANE szwajcaria1000 zł
Kwas hialuronowy- redukcja cieni pod oczami, wypełnianie doliny łez TEOXANE szwajcaria1000 zł
Hialuronidazaod 1000 zł

Pamiętaj o bezpieczeństwie wynikającym z używania oryginalnych produktów.

Rezerwacja wizyty

Możesz również zadzwonić — +48 601 560 580, +48 22 625 05 48

Moja najukochańsza pani doktor Ania, moja przyjaciółka, uratowała mi w 2010 roku ząb uznany przez innych renomowanych stomatologów za nieuleczalny. Do dziś zamiast implantu oraz korony nadal mam własny, wyleczony, biały, śliczny ząbek.

Regularnie korzystam również z zabiegów medycyny estetycznej zgodnie z zaproponowanym planem leczenia. Ostatnio miałam wybielane zęby wraz z regeneracją , zabieg trwający 2,5 godziny był dla mnie po prostu relaksem. Jestem szczęśliwa bo znowu mam nieskazitelnie białe i lśniące zęby jak kiedyś i żadnej nadwrażliwości.

Doktor Ania jest wyjątkowo delikatna a efekty wszystkich je zabiegów spektakularne! Jest genialną profesjonalistką i wspaniałym człowiekiem. Nie pójdę do niko innego. Jest Kochana.

Gorąco polecam!

Ewa Tokarska Sołowow

Od 20 lat pani dr Anna Bucka jest naszym rodzinnym stomatologiem. Opiekuje się całą naszą rodziną, zachowując najlepsze dostępne standardy leczenia. Zajmuje się nami całościowo dostosowując metody do wieku i rodzaju problemów. Pani doktor zawsze uczciwie stawia sprawę i współpracuje z fachowcami na najwyższym poziomie. Dlatego bardzo ucieszyłam się gdy rozszerzyła ofertę o usługi z zakresu medycyny estetycznej. Mam bardzo wrażliwą skórę trądzikową i kilkakrotnie ponawiane próby wizyt u kosmetyczki kończyły się długotrwałym podrażnieniem.

Dopiero peelingi medyczne przeprowadzone przez panią doktor zaczęły systematycznie poprawiać stan mojej skóry. Dlatego też serdecznie polecam usługi pani doktor Anny.

Anna Stańczak

Dr Bucka jest wysokiej klasy specjalistą stomatologiem. Oboje z małżonką jesteśmy pod wrażeniem posiadanej wiedzy, umiejętności i pracy z pacjentem.

Jako kardiochirurg polecam.

Prof.dr hab.n.med. Kazimierz Suwalski

Specjalista kardiochirurg (specjalista europejski)

Niedawno miałem wydarzenie, które wymagało pilnego kontaktu z dentystą. Mianowicie ukruszył mi się ząb. Dr. Bucka przyjęła mnie niezwłocznie.

Wykonała perfekcyjnie naprawę i uzupełnienie zęba. Uważam, że jest ona wyjątkowym fachowcem w swojej branży.

Jest niezwykle precyzyjna, dokładna, zawsze dobiera sposób leczenia najlepszy dla mnie. Np. Starała się tak naprawić ząb, aby nie było potrzeby wymiany drogiego inlay’a.

Franciszek Hutten-Czapski

Managing Director and Senior Partner BCG, Chairman BCG w Polsce

+48 601 560 580

+48 22 625 05 48

info@drannabucka.pl

Belwederska 44,
00-594 Warszawa

numer konta bankowego

09 1750 0012 0000 0000 3981 6695

SWIFT PL PPABPLPKXXX

}

Pon – Pt   10 – 20

Sobota     10 – 16

W razie potrzeby termin ustalany jest indywidualnie.

Zapytaj o Strefę VIP

Strefa VIP, to wyjątkowe miejsce dedykowane pacjentom, którzy chcą pozostać anonimowi.

Prywatny parking