Mezoterapia w Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie.
Nowatorski preparat do Mezoterapii Kwas hialuronowy + Aminokwasy opatentowana Formuła.
Nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie Biogenezy skóry. Bioregeneracja Biorewitalizacja Nawilżenie Odmłodzenie Odżywienie Skóry.

Mezoterapia Aminokwasy Sunekos 200 Warszawa
Medycyna Estetyczna Zabiegi Warszawa

Wskazania do zabiegu Mezoterapii z Aminokwasami w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie:

Innowacyjny zabieg z nieusieciowanym kwasem hialuronowym oraz aminokwasami, oddziałuje na wewnętrzne struktury skóry, pobudza skórę do intensywnej regeneracji. Efekt zabiegu jest bardzo naturalny, jest pełniejszy od bio-remodelingu z użyciem usieciowanego kwasu hialuronowego. Zabieg wykonuje się najczęściej od 35 roku życia. Mezoterapia z aminokwasami wspomaga mikrokrążenie, stymuluje komórki do produkcji nowych włókien kolagenowych. Stymuluje proces Bio-rewitalizacji i Bio-restrukturyzacji. Zabieg ma wysoką skuteczność przeciwzmarszczkową, wypełniającą z efektem Bio-rewolumetrycznym. Synergia działania kwasu hialuronowego oraz aminokwasów pozwala aktywować fibroblasty do syntezy nowego kolagenu, wspomaga regenerację macierzy pozakomórkowej (ECM), tworząc nowe włókna białkowe skóry: kolagen i elastynę. Taka Biogeneza skóry jest możliwa dzięki ściśle wyselekcjonowanym jakościowym i ilościowym aminokwasom w połączeniu z kwasem hialuronowym.

                      Twoja Skóra Utraciła Jędrność oraz Blask?

               Potrzebujesz Bardzo Naturalnego Efektu Odmłodzenia?

              T  +48  22 625 05 48                   M   + 48  601 560 580

        info@drannabucka.pl

Zdaniem eksperta Lekarza Dentysty Lekarza Medycyny Estetycznej:

Zabieg Mezoterapii z Aminokwasami jest wykonywany w Klinice Medycyny Estetycznej tylko przez doświadczonego certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Zabiegi wykonuję w oparciu o najwyższą jakość certyfikowanych sterylnych, apirogennych preparatów- produktów medycznych klasy CE III wyrobu medycznego SUNEKOS 200. Unikalna formuła zawierająca kwas hialuronowy i opatentowane połączenie aminokwasów oraz prawidłowa- odpowiednia technika aplikacji są gwarancją bezpieczeństwa oraz oczekiwanego, zgodnie z potrzebami najlepszego naturalnego efektu poprawy jakości nawilżenia powierzchownych jak i głębokich warstw skóry oraz elastyczności skóry. Dzięki tworzeniu nowej macierzy pozakomórkowej (ECM), pobudzanej przez produkcję nowego kolagenu i elastyny zabiegi przywracają funkcje biologiczne skóry właściwej, przywracają naturalny, młody, zdrowy wygląd skóry. Preparaty do Mezoterapii z Aminokwasami służą do głębokiej odnowy i Biostymulacji skóry. Biostymulacja skóry polega na stymulowaniu jej własnych możliwości regeneracyjnych. Odnowa skóry następuje dzięki zachodzeniu naturalnych procesów naprawczych. Efekt działania zabiegów z użyciem biostymulatorów charakteryzuje się wielokierunkowym działaniem. Nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry, naturalne działanie wolumetryczne, wygładzenie zmarszczek potęguje się w czasie. Terapia wymaga serii najczęściej 3-4 zabiegów. Różnorodność protokołów zabiegowych umożliwia wykonanie zabiegów u Pacjentów w różnych grupach wiekowych, jako profilaktykę u młodszych Pacjentów oraz jako zabiegi „naprawcze” Anti-Aging u Pacjentów ze skórą dojrzałą.  Sunekos 200 wykazuje bardzo wysoką skuteczność bez względu na wiek Pacjenta, jednak zawsze efektywniejsza jest prewencja, u Pacjentów do 40 r.ż. uzyskuje się bardzo dobre efekty w krótszym czasie, starsi Pacjenci wymagają większej ilości zabiegów. Preparat szczególnie polecany jest do bardzo delikatnej i wrażliwej okolicy oczu!     

– mówi Lekarz Dentysta certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej dr Jolanta Anna Bucka

SKŁAD: sterylna, apirogenna ampułka do iniekcji podskórnej nieusieciowany kwas hialuronowy, 6 wyselekcjonowanych Aminokwasów- Opatentowana Formuła.

Zalety Działania Mezokoktajli do Mezoterapii igłowej z AMINOKWASAMI

Aminokwasy: OPATENTOWANA FORMUŁA 6 wyselekcjonowanych Aminokwasów!

Regeneracja i synteza białek kolagenu, elastyny to proces biochemiczny zachodzący w fibroblastach, wymagający dużo energii. Do wytworzenia tej energii potrzebne są Aminokwasy we właściwej ilości i typologii. Synteza oraz naprawa wszystkich składników macierzy pozakomórkowej zależą od dostępności odpowiednich aminokwasów. Odpowiednia sekwencja Aminokwasów jest niezbędna do uruchomienia procesów Bioregeneracji. Opatentowana skonfigurowana kompozycja 6 wyselekcjonowanych Aminokwasów pozwala aktywować fibroblasty do syntezy nowego kolagenu, wspomaga regenerację macierzy pozakomórkowej (ECM). Tworzą się nowe włókna białkowe skóry: kolagen i elastyna. Proces Biogenezy skóry jest możliwy jedynie dzięki ściśle wyselekcjonowanym pod względem jakościowym i ilościowym Aminokwasom w połączeniu z kwasem hialuronowym. Obszary zastosowania: twarz, szyja, dekolt, dłonie, ramiona, wewnętrzna strona ud, obszar nad kolanami, a ZWŁASZCZA Okolica OCZU.

 

 

 • silne działanie antyoksydacyjne, produkcja Elastyny AA: L-alanina, L-izoleucyna, L-leucyna
 • działanie przeciwzapalne: L-lizyna
 • silne właściwości higroskopijne: L-prolina
 • wspieranie procesów naprawczych: L-walina
 • aktywacja syntezy kolagenu AA: Glicyna
 • silne działanie budulcowe: L-seryna
 • tworzenie macierzy pozakomórkowej (EMC) pobudzane przez produkcję nowego kolagenu i elastyny

Nieusieciowany Kwas hialuronowy, sól sodowa kwasu hialuronowego:

 • silne działanie nawilżające, składnik przywracający równowagę wodną przyzębia
 • regeneracja macierzy tkankowej
 • zapewnienie detoksykacji i prawidłowego nawodnienia
 • przywrócenie napięcia tkankowego
 • zapewnienie normalnego przebiegu procesów fizjologicznych w komórkach i w przestrzeni

międzykomórkowej

 • działanie przeciwzapalne

 

Kwas hialuronowy, oprócz pełnienia funkcji macierzy, w której są zatopione komórki, pełni funkcję związku zatrzymującego wodę w przestrzeniach międzykomórkowych, to główny składnik tkanki łącznej. Ta właściwość jest również warunkiem oporności tkanki na stres mechaniczny. Kwas hialuronowy to silny endogenny antyoksydant, naprawiający uszkodzenia poprzez wyłapywanie wolnych rodników. Funkcje biologiczne kwasu hialuronowego w organizmie ludzkim zależą od wielkości cząsteczek polimeru. Nieusieciowany kwas hialuronowy szybko podlega degradacji enzymatycznej rozkładając się na krótsze łańcuchy. W produktach Sunekos 200 ten proces jest wolniejszy dzięki zastosowaniu łańcuchów kwasu hialuronowego o masie 1.6 kDa. Fizjologiczne stężenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego nie powoduje obrzęku tkanek.

Wskazanie do zabiegu Mezoterapii z Aminokwasami w gabinecie Medycyny Estetycznej

 • utrata objętości tkanek
 • skóra z oznakami starzenia, pomarszczona
 • skóra odwodniona, wiotka, cienka
 • skóra pozbawiona blasku, zniszczona słońcem
 • skóra z przebarwieniami
 • zmiany, blizny potrądzikowe
 • trądzik różowaty
 • rozstępy

Jak przygotować się do zabiegu Mezoterapii z Aminokwasami w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie?

Przed rozpoczęciem zabiegu nakłada się na okolicę poddaną zabiegowi znieczulający krem w celu zapewnienia maksymalnego komfortu. Preparat podawany jest w gabinecie Medycyny Estetycznej tylko przez certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej za pomocą specjalnej bardzo cienkiej igły do Mezoterapii. Zabieg kończy delikatny masaż oraz nałożenie dezynfekującego kremu.

Przebieg zabiegu Mezoterapii z Aminokwasami w gabinecie Medycyny Estetycznej:

Przed rozpoczęciem zabiegu nakłada się na okolicę poddaną zabiegowi znieczulający krem w celu zapewnienia maksymalnego komfortu. Preparat podawany jest w gabinecie Medycyny Estetycznej tylko przez certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej za pomocą specjalnej bardzo cienkiej igły do Mezoterapii. Zabieg kończy delikatny masaż oraz nałożenie dezynfekującego kremu.

Efekty zabiegu Mezoterapii z Aminokwasami w gabinecie Medycyny Estetycznej:

Okolicę poddaną zabiegowi mezoterapii należy zachować w czystości i sterylności przez 24 godz.  Nie należy dotykać okolicy poddanej zabiegowi. Należy ograniczyć kontakt za zwierzętami (ryzyko infekcji). Do 12 godz po zabiegu nie wolno nakładać makijażu. Do 7 dni po zabiegu zaleca się unikać środowisk z dużym ryzykiem zakażeń– basenu, sauny oraz dużego wysiłku fizycznego– biegania, ćwiczeń na siłowni. W przypadku nawracających infekcji opryszczki zaleca się na 2 dni przed zabiegiem przyjmowanie acyclowiru Heviran 400 mg 2x dziennie lub Vaciclovir 500 mg–1000 mg dziennie. W ciągu 2 tyg po zabiegu należy unikać przebywania na intensywnym słońcu, dłuższego przebywania w temperaturze poniżej O ‘C. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, z drobnymi śladami po nakłuciach lub niewielkimi krwiakami lub siniakami. Można je smarować kremem przyśpieszającym zanikanie Auriderm. Krwiaki lub drobne siniaki znikają samoistnie w ciągu kilku dni maksymalnie do 2 tygodni. Należy stosować na dzień krem z filtrem przeciwsłonecznym, najlepiej SPF 50 +.  Warto pamiętać, że promieniowanie UV znacząco przyśpiesza powstawanie zmarszczek oraz przyśpiesza proces starzenia się skóry, co może skutkować potrzebą częstszego powtarzania zabiegu. Warto pamiętać o właściwej ochronie przeciwsłonecznej i zainwestować w dobrej jakości kosmetyki, które chronią przed pełnym spektrum promieniowania słonecznego UVA, UVB, HEV i IR. Wysokiej klasy dermokosmetyki to skutecznie działające filtry przeciwsłoneczne o możliwie najszerszym spektrum i maksymalnej fotostabilności. Kompleksowy system, obejmuje szeroki zakres widmowy (290-400nm), zapewnia właściwy poziom ochrony skóry. Minimalna ilość i stężenie filtrów chemicznych oraz mechanicznych determinuje doskonałą tolerancję, nawet przez skórę bardzo wrażliwą. Nowoczesne dermokosmetyki uwzględniają zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko, zawierają formuły zawierające ograniczoną ilość i stężenie filtrów przeciwsłonecznych, bez filtrów rozpuszczalnych w wodzie i silikonów- substancji trudno biodegradowalnych. Krem przeciwsłoneczny powinien być nakładany w ilości 2 mg/cm2 skóry. Taka ilość zmniejsza ryzyko uszkodzeń jej DNA.

Mezoterapia Biorewitalizacja Aminokwasami
Aminokwasy Sunekos 200od 900 zł

Moja najukochańsza pani doktor Ania, moja przyjaciółka, uratowała mi w 2010 roku ząb uznany przez innych renomowanych stomatologów za nieuleczalny. Do dziś zamiast implantu oraz korony nadal mam własny, wyleczony, biały, śliczny ząbek.

Regularnie korzystam również z zabiegów medycyny estetycznej zgodnie z zaproponowanym planem leczenia. Ostatnio miałam wybielane zęby wraz z regeneracją , zabieg trwający 2,5 godziny był dla mnie po prostu relaksem. Jestem szczęśliwa bo znowu mam nieskazitelnie białe i lśniące zęby jak kiedyś i żadnej nadwrażliwości.

Doktor Ania jest wyjątkowo delikatna a efekty wszystkich je zabiegów spektakularne! Jest genialną profesjonalistką i wspaniałym człowiekiem. Nie pójdę do niko innego. Jest Kochana.

Gorąco polecam!

Ewa Tokarska Sołowow

Od 20 lat pani dr Anna Bucka jest naszym rodzinnym stomatologiem. Opiekuje się całą naszą rodziną, zachowując najlepsze dostępne standardy leczenia. Zajmuje się nami całościowo dostosowując metody do wieku i rodzaju problemów. Pani doktor zawsze uczciwie stawia sprawę i współpracuje z fachowcami na najwyższym poziomie. Dlatego bardzo ucieszyłam się gdy rozszerzyła ofertę o usługi z zakresu medycyny estetycznej. Mam bardzo wrażliwą skórę trądzikową i kilkakrotnie ponawiane próby wizyt u kosmetyczki kończyły się długotrwałym podrażnieniem.

Dopiero peelingi medyczne przeprowadzone przez panią doktor zaczęły systematycznie poprawiać stan mojej skóry. Dlatego też serdecznie polecam usługi pani doktor Anny.

Anna Stańczak

Dr Bucka jest wysokiej klasy specjalistą stomatologiem. Oboje z małżonką jesteśmy pod wrażeniem posiadanej wiedzy, umiejętności i pracy z pacjentem.

Jako kardiochirurg polecam.

Prof.dr hab.n.med. Kazimierz Suwalski

Specjalista kardiochirurg (specjalista europejski)

Niedawno miałem wydarzenie, które wymagało pilnego kontaktu z dentystą. Mianowicie ukruszył mi się ząb. Dr. Bucka przyjęła mnie niezwłocznie.

Wykonała perfekcyjnie naprawę i uzupełnienie zęba. Uważam, że jest ona wyjątkowym fachowcem w swojej branży.

Jest niezwykle precyzyjna, dokładna, zawsze dobiera sposób leczenia najlepszy dla mnie. Np. Starała się tak naprawić ząb, aby nie było potrzeby wymiany drogiego inlay’a.

Franciszek Hutten-Czapski

Managing Director and Senior Partner BCG, Chairman BCG w Polsce

Rezerwacja wizyty

Możesz również zadzwonić — +48 601 560 580, +48 22 625 05 48

+48 601 560 580

+48 22 625 05 48

info@drannabucka.pl

Belwederska 44,
00-594 Warszawa

numer konta bankowego

09 1750 0012 0000 0000 3981 6695

SWIFT PL PPABPLPKXXX

}

Pon – Pt   10 – 20

Sobota     10 – 16

W razie potrzeby termin ustalany jest indywidualnie.

Zapytaj o Strefę VIP

Strefa VIP, to wyjątkowe miejsce dedykowane pacjentom, którzy chcą pozostać anonimowi.

Prywatny parking