SPA

Joga dla kręgosłupa to ćwiczenia poprawiające sylwetkę, symetryzujące ciało, budujące wewnętrzny gorset mięśniowy wokół kręgosłupa. Ćwiczenia są łagodniejsze, usuwają bóle barków, krzyży, a także napięcia mięśniowe.

Joga hormonalna dla Pań w wieku 35 +, to sposób na zachowanie młodości, witalności, odsunięcie momentu wchodzenia w okres przekwitania, a także złagodzenie objawów menopauzy oraz utrzymanie lepszego stanu zdrowia dla Pań po menopauzie. Praktyka jogi hormonalnej podnosi poziom estrogenów, a więc przedłuża okres młodości kobiety.

W świecie pełnym stresów oraz zanieczyszczonego środowiska prawidłowe wydzielanie hormonów zostaje zaburzone szybciej niż byśmy się spodziewały.

Co odróżnia jogę tradycyjną od jogi hormonalnej? Joga hormonalna wykorzystuje w swojej praktyce część pozycji jogi, dokładając stymulujący organy wewnętrzne oddech. W czasie ćwiczeń oddziałujesz na organ tarczycy, nadnerczy i jajniki, relaksujesz umysł oraz dotleniasz ciało. Przy regularnej praktyce często ustępują napady fal gorąca, a inne objawy ze strony układu hormonalnego są łagodzone.

Zyskujesz większy komfort życia, łagodność wobec siebie i uwagę wobec własnego ciała i umysłu.

Joga aerial – wykorzystujemy specjalny hamak podwieszony pod sufitem. Mnóstwo zabawy przy maksimum korzyści!

 

+48 601 560 580

+48 22 625 05 48

info@drannabucka.pl

Belwederska 44,
00-594 Warszawa

numer konta bankowego

09 1750 0012 0000 0000 3981 6695

}

Pon – Pt   10 – 20

Sobota     10 – 16

W razie potrzeby termin ustalany jest indywidualnie.

Zapytaj o Strefę VIP

Strefa VIP, to wyjątkowe miejsce dedykowane pacjentom, którzy chcą pozostać anonimowi.

Prywatny parking

Rezerwacja wizyty

Możesz również zadzwonić — +48 601 560 580, +48 22 625 05 48

Moja najukochańsza pani doktor Ania, moja przyjaciółka, uratowała mi w 2010 roku ząb uznany przez innych renomowanych stomatologów za nieuleczalny. Do dziś zamiast implantu oraz korony nadal mam własny, wyleczony, biały, śliczny ząbek.

Regularnie korzystam również z zabiegów medycyny estetycznej zgodnie z zaproponowanym planem leczenia. Ostatnio miałam wybielane zęby wraz z regeneracją , zabieg trwający 2,5 godziny był dla mnie po prostu relaksem. Jestem szczęśliwa bo znowu mam nieskazitelnie białe i lśniące zęby jak kiedyś i żadnej nadwrażliwości.

Doktor Ania jest wyjątkowo delikatna a efekty wszystkich je zabiegów spektakularne! Jest genialną profesjonalistką i wspaniałym człowiekiem. Nie pójdę do niko innego. Jest Kochana.

Gorąco polecam!

Ewa Tokarska Sołowow

Od 20 lat pani dr Anna Bucka jest naszym rodzinnym stomatologiem. Opiekuje się całą naszą rodziną, zachowując najlepsze dostępne standardy leczenia. Zajmuje się nami całościowo dostosowując metody do wieku i rodzaju problemów. Pani doktor zawsze uczciwie stawia sprawę i współpracuje z fachowcami na najwyższym poziomie. Dlatego bardzo ucieszyłam się gdy rozszerzyła ofertę o usługi z zakresu medycyny estetycznej. Mam bardzo wrażliwą skórę trądzikową i kilkakrotnie ponawiane próby wizyt u kosmetyczki kończyły się długotrwałym podrażnieniem.

Dopiero peelingi medyczne przeprowadzone przez panią doktor zaczęły systematycznie poprawiać stan mojej skóry. Dlatego też serdecznie polecam usługi pani doktor Anny.

Anna Stańczak

Dr Bucka jest wysokiej klasy specjalistą stomatologiem. Oboje z małżonką jesteśmy pod wrażeniem posiadanej wiedzy, umiejętności i pracy z pacjentem.

Jako kardiochirurg polecam.

Prof.dr hab.n.med. Kazimierz Suwalski

Specjalista kardiochirurg (specjalista europejski)

Niedawno miałem wydarzenie, które wymagało pilnego kontaktu z dentystą. Mianowicie ukruszył mi się ząb. Dr. Bucka przyjęła mnie niezwłocznie.

Wykonała perfekcyjnie naprawę i uzupełnienie zęba. Uważam, że jest ona wyjątkowym fachowcem w swojej branży.

Jest niezwykle precyzyjna, dokładna, zawsze dobiera sposób leczenia najlepszy dla mnie. Np. Starała się tak naprawić ząb, aby nie było potrzeby wymiany drogiego inlay’a.

Franciszek Hutten-Czapski

Managing Director and Senior Partner BCG, Chairman BCG w Polsce