Profesjonalne wybielanie zębów wrażliwych PrevDent przy użyciu lampy PrevDent w gabinecie stomatologicznym w Warszawie.

Profesjonalne wybielanie zębów wrażliwych PrevDent przy użyciu lampy PrevDent w gabinecie stomatologicznym w Warszawie.

Stomatologia Estetyczna Warszawa.

Klinika Dentystyczna Warszawa. Wybielanie zębów lampą w Warszawie.

Profesjonalne wybielanie zębów wrażliwych PrevDent przy użyciu lampy PrevDent w gabinecie stomatologicznym w Warszawie.

Profesjonalne wybielanie zębów wrażliwych PrevDent przy użyciu lampy PrevDent w gabinecie stomatologicznym w Warszawie.

Stomatologia Estetyczna Warszawa.

Klinika Dentystyczna Warszawa. Wybielanie zębów lampą w Warszawie.

PrevDent to piękne, zdrowe, lśniące, białe zęby w około 2 godziny. Wybielanie wraz z regeneracją nanohydroksyapatytem. Z systemem PrevDent Twoje zęby mogą być od 7-8 odcieni bielsze.

Klinika Dentystyczna Dr Anny Buckiej na ul.Belwederskiej 44 w Warszawie do wybielania zębów stosuje wyłącznie system PrevDent przy użyciu lampy PrevDent. 

PrevDent to bezpieczny system wybielający, zgodny z wymogami UE, przeznaczony tylko do profesjonalnego zastosowania, do wybielania zębów wrażliwych w gabinecie stomatologicznym przez lekarza stomatologa.

Procedura PrevDent na bazie nanohydroksyapatytu to regeneracyjne wybielanie zębów wraz z naprawą szkliwa. Najnowsza nanotechnologia umożliwia odwrażliwianie zębów wraz z ich wybielaniem. Badania oraz literatura wskazują, że nanohydroksyapatyt wnika w głąb kanalików zębinowych, remineralizuje i naprawia uszkodzone szkliwo, znacznie zmniejsza nadwrażliwość zębów. Wszelkie pęknięcia w szkliwie zostają uszczelnione. Do produkcji żelu wybielającego użyte są zaawansowane technologicznie składniki tak, aby skutecznie pozbyć się przebarwień na zębach spowodowanych m.in. paleniem tytoniu, piciem herbaty, kawy, czerwonego wina. Efekt ten został osiągnięty dzięki zaawansowanej formule składników.

 Jest to unikalny system zawierający jedyne w swoim rodzaju połączenie niskiego stężenia 6 % nadtlenku wodoru wraz z wysokim stężeniem 37 % nanohydroksyapatytu. 

Hydroksyapatyt  jest głównym naturalnym składnikiem w około 97 % szkliwa oraz 65 % zębiny zębów.

 Nanohydroksyapatyt wytwarzany sztucznie, dzięki odpowiedniemu stosunkowi Wapnia (Ca) do Fosforu (P) wykazuje identyczne właściwości jak jego naturalny odpowiednik hydroksyapatyt. Przywraca prawidłowe ph w jamie ustnej, zabezpieczając przed próchnicą.

Drugim składnikiem jest nisko stężony 6 % nadtlenek wodoru- procentowość zgodna z najnowszymi wymogami Prawa Unijnego!

 Zamknięcie kanalików zębinowych przynosi natychmiastową ulgę pacjentom cierpiącym na nadwrażliwość zębów. Zapewnia remineralizację i odbudowę szkliwa, zmniejsza nadwrażliwość przy spożywaniu gorących, zimnych napoi i posiłków, zmniejsza nadwrażliwość zębów po profilaktycznym profesjonalnym czyszczeniu zębów z osadu i kamienia nazębnego oraz piaskowaniu zębów w gabinecie dentystycznym. U pacjentów z erozją szkliwa powstałą na skutek nadmiernego spożywania kwaśnych napoi typu Cola oraz nierozcieńczonych soków owocowych. 

Mam wrażliwe zęby. Czy mogę skorzystać z wybielania zębów PrevDent przy użyciu lampy?

Dla kogo jest regeneracyjne wybielanie zębów PrevDent z lampą PrevDent?

Prawie każdy pacjent, który ma życzenie, aby jego zęby stały się jaśniejsze i zdrowsze może skorzystać z regeneracyjnego wybielania zębów wrażliwych PrevDent na bazie nanohydroksyapatytu aktywowanego lampą PrevDent.

Badania wykazują, iż przy zastosowaniu do wybielania zębów metody PrevDent możemy osiągnąć biel zębów o 7-8 odcieni jaśniejszą od stanu obecnego na 1 wizycie.

Oczywiście rezultat wybielania zębów będzie zależał od obecnego koloru zębów, uwarunkowań własnych pacjenta oraz od nawyków żywieniowych. Lampowa procedura wybielania PrevDent jest 100% bezpieczna dla zębów. Aktywna substancja wybielająca 6% nadtlenek wodoru (6% H2O2) z 37% nanohydroksyapatytem remineralizuje szkliwo, znacznie zmniejsza nadwrażliwość zębów.  Zęby stają się jaśniejsze, zdrowsze, bielsze, przywrócony jest ich naturalny blask. 

Około 52% Dorosłych osób na świecie cierpi z powodu bólu zębów wywołanych nadwrażliwością.

Dlaczego nanohydroksyapatyt? Wskazania do zastosowania profesjonalnego wybielania zębów wrażliwych metodą PrevDent w gabinecie dentystycznym w Warszawie.

Dlaczego wybrać regeneracyjne profesjonalne wybielanie PrevDent z nanohydroksyapatytem w gabinecie dentystycznym?

INNE systemy do wybielania zębów z lampą stosują bardzo wysokie stężenia nawet do 40% nadtlenku wodoru lub 15% nadtlenku karbamidu. Zęby z zastosowaniem wybielania wysokimi stężeniami nadtlenku wodoru lub karbamidu pozostają po wybielaniu matowe, efekt wybielenia utrzymuje się do 6 miesięcy a nadwrażliwość pozabiegowa nawet do miesiąca, białą dietę trzeba stosować do 2 tygodni po wybielaniu a wymianę wypełnień można rozpocząć 1 miesiąc po wybielaniu.

Zdaniem Eksperta:

Wybielanie PrevDent stanowi bezpieczną, alternatywną, zachowawczą, w porównaniu do koron, licówek kompozytowych,  ceramicznych metodę wybielania ciemnych, przebarwionych zębów wywołanych chorobą, urazem lub leczeniem np. czynnikami wrodzonymi, ogólnoustrojowymi, metabolicznymi, farmakologicznymi, urazowymi, bądź jatrogennymi, takimi jak FLUOROZA ZĘBÓW– białe plamy na szkliwie spowodowanymi przedawkowaniem Fluoru!!!, żółtaczką, porfirią, urazem, chorobą hemolityczną noworodków oraz dorosłych lub spowodowanymi leczeniem tetracykliną i monocykliną (brązowe plamy po leczeniu antybiotykami z grupy tetracyklin).

– mówi Lekarz Dentysta, certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej dr Jolanta Anna Bucka

Pragniesz Pięknych Zdrowych Białych, Lśniących Zębów?   Pragniesz Pięknego Uśmiechu?

Marzysz o naturalnym efekcie wybielania zębów, o odmłodzeniu w naturalny Bezpieczny Sposób?

Skorzystaj z profesjonalnego wybielania zębów wrażliwych metodą PrevDent!

T +48 22 625 05 48 | M + 48 601 560 580

info@drannabucka.pl

Procedura wybielania jest niemalże bezbolesna. Tylko w niektórych przypadkach (zwiększonej wrażliwości PRZED wybielaniem) może pojawić się delikatna nadwrażliwość w trakcie i po zabiegu (do 24 godzin). Dzięki temu procedura wybielania PrevDent z wykorzystaniem nanohydroksyapatytu rekomendowana jest pacjentom z nadwrażliwością zębów. Nanohydroksyapatyt zawarty w aktywnej pianie docelowo mineralizuje szkliwo oraz redukuje nadwrażliwość przedzabiegową.

Przygotowanie do profesjonalnego zabiegu wybielania zębów wrażliwych metodą PrevDent przy użyciu lampy PrevDent w Klinice Dentystycznej w Warszawie.

Przygotowanie do zabiegu regeneracyjnego wybielania zębów PrevDent lampą PrevDent w celu wzmocnienia remineralizacji, zmniejszenia nadwrażliwości przedzabiegowej, pozabiegowej oraz uzyskania jak najlepszego efektu wybielającego: należy na 2 tygodnie przed planowanym zabiegiem wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym profesjonalnie oczyścić zęby z osadu oraz kamienia nazębnego, wypiaskować drobnoziarnistym dwuwęglanem sodu SOFT, wypolerować  oraz bezpośrednio nałożyć naprawcze regeneracyjne Serum do zębów PrevDent 100% nanohydroksyapat.

Po profesjonalnym zabiegu higienizacji zębów- czyszczeniu zębów z kamienia nazębnego i osadu nie stosujemy fluoryzacji zębów!  Zaleca się kurację remineralizującą na minimum 2 tygodnie przed wybielaniem PrevDent: 4 krotne nałożenie naprawczego regenerującego Serum PrevDent 100% nanohydroksyapatyt (2 x w tygodniu na noc, 1 Serum jest do jednorazowego użytku). Po ściśnięciu przezroczystej rękojeści należy przesunąć płyn z nanohydroksyapatytem w kierunku gąbkowego aplikatora i rozprowadzić na wszystkich zębach.

Regeneracyjne Serum do zębów PrevDent pozostaje na zębach całą noc, nie płuczemy zębów wodą. Kurację regeneracyjnym Serum do zębów PrevDent stosujemy do momentu wybielania zębów (2x w tygodniu na noc) oraz po wybielaniu zębów w systemie PrevDent wg indywidualnych zaleceń lekarza dentysty. Dla zapewnienia jak najdłuższego efektu wybielania zębów oraz dla dodatkowej ochrony zębów przed próchnicą zaleca się stosowanie do codziennej higieny jamy ustnej produktów PrevDent do użytku domowego z nanohydroksyapatytem na stałe:  

1/pastę do zębów do codziennej higieny jamy ustnej PrevDent 15% nanohydroksyapatyt, ksylitol. Zawarte w paście do zębów cząsteczki nanohydroksyapatytu w technologii nano są dokładnie takie same jak naturalny składnik szkliwa i zębiny zęba hydroksyapatyt. Nanohydroksyapatyt  PrevDent pomaga naprawić uszkodzone szkliwo zęba i zapobiega przebarwieniu zębów przez szczelne wypełnienie kanalików zębinowych. Szkliwo zostaje odbudowane, nadwrażliwość zęba znika, powierzchnia zęba staje się znów gładka i lśniąca. Zawarty w paście do zębów ksylitol sprzyja likwidacji płytki nazębnej, znacząco redukuje ilość bakterii Streptococcus Mutans- głównego etiologicznego czynnika powstawania próchnicy zębów.  (1 opakowanie pasty do zębów PrevDent wystarcza na 4 miesiące stosowania– nakładamy ilość wielkości ziarnka grochu! na suchą szczoteczkę do zębów- nie dodajemy wody).

 Pasta do zębów PrevDent jest bezpieczna dla kobiet w ciąży.

 Zalecana jest dla dorosłych oraz dzieci od 2 roku życia.    

Pasta do zębów PrevDent to powrót do naturalnego składu Twoich zębów:

 • 100% naturalne, bezpieczne działanie
 • Pomaga naprawić uszkodzone szkliwo
 • Eliminuje bolesną nadwrażliwość zębów
 • Naturalnie wybiela, przywraca szkliwu połysk
 • Zapobiega przebarwieniom zębów przez uszczelnienie powierzchni
 • Zawiera ksylitol dla dodatkowej ochrony przeciwpróchniczej

2/płynu do płukania zębów PrevDent nanohydroksyapatyt, ksylitol, gliceryna. Płyn zapewnia dodatkową ochronę zębów przed próchnicą, działa przeciwzapalnie- utrzymuje dziąsła w czystości.  Płyn nie zawiera alkoholu, dzięki czemu nie wysusza śluzówki jamy ustnej i może być stosowany przez dzieci od 2 roku życia, kobiety w ciąży! (1 opakowanie wystarcza na 4 miesiące stosowania, do codziennej higieny jamy ustnej).

3/najczystszą formę naprawczego, regeneracyjnego Serum do zębów wrażliwych PrevDent 100%  nanohydroksyapatyt na noc, regeneracyjne Serum do zębów PrevDent z nanohydroksyapatytem ma pozostać na zębach przez całą noc, stosować 1x w tygodniu przez 4 tygodnie, 2 razy do roku lub wg indywidualnych zaleceń Lekarza dentysty, 1 Serum jest do jednorazowego zastosowania. 

4/ do leczenia dużej nadwrażliwości zębów należy stosować zestaw PrevDent De SensiDent. W skład zestawu wchodzi pasta do zębów PrevDent 30% nanohydroksyapatytu do codziennej higieny jamy ustnej oraz 4 regeneracyjne Serum 100% nanohydroksyapatytu do stosowania na noc 1x w tygodniu.

Pasta do zębów oraz płukanka PrevDent mają świeży miętowy smak, odświeżają oddech

Procedurę nakładania naprawczego regeneracyjnego Serum do zębów 100 % nanohydroksyapatytu celem remineralizacji zębów najczęściej zaleca się powtarzać dwa razy w ciągu roku w gabinecie stomatologicznym lub w domu lub wg indywidualnych zaleceń lekarza dentysty.

Produkty do higieny jamy ustnej PrevDent są najnowszej technologii, najwyższej jakości, mają unikalną formułę regeneracyjno- wybielającą. Bez Fluoru! Są wyjątkowo skuteczne.

Zabrania się równoległego stosowania past polerskich, proszku do piaskowania przy czyszczeniu zębów oraz past do zębów do codziennego stosowania oraz innych produktów do higieny jamy ustnej zawierających FLUOR!!! Znana jest toksyczność długofalowych efektów ubocznych stosowania powszechnego w produktach do higieny jamy ustnej FLUORU, pasty do zębów zawierające fluorki sodu, fluorki potasu, amino fluorki tworzą powłokę uniemożliwiającą wbudowaniu się w strukturę szkliwa cząsteczek nanohydroksyapatytu a przez to naprawę i regenerację uszkodzeń w szkliwie. Należy stosować zabiegi i preparaty higieniczne zalecone przez lekarza. Nie można jednocześnie stosować innych (z Fluorem) niż zalecone zabiegów ani środków do higieny jamy ustnej oraz preparatów wybielających.

Wszystkie produkty PrevDent nie zawierają FLUORU!

Zalecenia po zabiegu wybielania zębów wrażliwych w systemie PrevDent.

Przez co najmniej 24 godziny po wybielaniu PrevDent zaleca się unikanie jedzenia i picia zawierającego jakiekolwiek barwniki: Coli, kawy, herbaty, czerwonego mięsa, wina, czerwonych/ fioletowych/kolorowych warzyw i owoców, sosu sojowego oraz palenia papierosów.Nie należy stosować leków przeciwbólowych zawierających Ketonal  zaleca się stosowanie Paracetamolu, Ibuprofenu. Minimum 48 godzin po zabiegu zaleca się stosowanie tzw. „białej diety” należy wykluczyć spożywanie płynów i pokarmów o intensywnych barwnikach: mocnej czarnej herbaty, herbaty rooibos, czarnej kawy, soków i napojów o ciemnych barwach np. z marchwi, czerwonych buraków itp., czerwonego wina, sosu sojowego.

Przebarwienia zębów powstają na powierzchni zębów na skutek odkładania się osadów i barwników pochodzących z:

*ciemnych napojów m.in. kawy, herbaty, soków z marchwi, jagód, coli, czerwonego wina,

*żywności o ciemnym zabarwieniu,

*palenia tytoniu, dym papierosowy zawiera brązowe barwniki tj. substancje smoliste, 

*przyjmowania niektórych leków np. tetacyklin w okresie tworzenia się zębów czy nadmiernego spożycia Fluoru: białe opakerowe plamy lub brązowe przebarwienia,

*spożywania kwaśnych soków i napojów np. owoce cytrusowe czy ocet powodują erozję szkliwa i jego większą przezierność dla żółtawej zębiny. Urazy zębów mogą powodować powstawanie pęknięć na powierzchni szkliwa zębów. W szczelinie pęknięcia może odkładać się osad i przebarwienia.

Wskazania do profesjonalnego wybielania zębów w systemie PrevDent:

*Rozjaśnianie zębów ze względów Estetycznych,

*Usuwanie przebarwień spowodowanych czynnikami wrodzonymi, układowymi, metabolicznymi, farmakologicznymi, urazami, fluorozą, leczeniem antybiotykami z grupy tetracyklin, chorobą hemolityczną noworodków, żółtaczką, porfirią oraz pojawiających się z wiekiem. Tu w różnym stopniu osiąga się sukces, 

*Wybielanie martwych, ciemnych i przebarwionych zębów. Zęby martwe wymagają zastosowania dodatkowej metody wybielania tzw. wybielania pojedynczego zęba od środka na kolejnych wizytach.

Etapy procedury profesjonalnego wybielania zębów metodą PrevDent w gabinecie dentystycznym w Warszawie.

1.Higienizacja jamy ustnej,

2.Ocena koloru wyjściowego zębów, dokumentacja fotograficzna,

3.Założenie okularów ochronnych, założenie specjalnego rozwieraka, zabezpieczenie jamy ustnej, dziąseł oraz ust płynnym koferdamem utwardzanym za pomocą lampy polimeryzacyjnej,

4.Usunięcie plam oraz przebarwień nazębnych za pomocą środka „stain removal”,

5.6-8 krotne nałożenie preparatu wybielającego PrevDent aktywowanego lampą PrevDent, maksymalna ilość sesji na 1 wizycie: 13

6.Sesja remineralizacyjna,

7.Nałożenie na zęby regenerującego Serum do zębów PrevDent 100 % nanohydroksypatytu.

8.Ocena koloru końcowego.

Bezpośrednio min 2 godziny po zabiegu pacjent powinien pić jedynie wodę i powstrzymać się od jedzenia.  Efekt wybielania może utrzymać się od 2 do 3 lat w zależności od indywidualnych predyspozycji oraz nawyków żywieniowych. Aby utrzymać jak najdłużej efekt wybielania zębów należy wykonywać stomatologiczne badania kontrolne nie rzadziej niż co 6 miesięcy, regularnie profesjonalnie usuwać złogi nazębne, dbać o higienę jamy ustnej według zaleceń, zminimalizować spożycie płynów i pokarmów zawierających barwniki.

Efekt końcowy wybielania zębów zależy od koloru wyjściowego zębów, wrodzonego odcienia zębów, składu mineralnego szkliwa, wad rozwojowych szkliwa, składu i lepkości śliny, stosowanej diety, nawyków higienicznych, stosowanych środków do codziennej higieny jamy ustnej, leków oraz używek.  Odcień żółto brązowy lepiej reaguje na zabiegi wybielające niż odcień zielono szarawy. Przezroczystość i przezierność zębów to cechy genetycznie uwarunkowane. Zależą one od stopnia mineralizacji szkliwa. Dobrze zmineralizowane szkliwo charakteryzuje się mniejszą przeziernością i zabieg wybielania daje trwalszy efekt niż w przypadku szkliwa zmineralizowanego w mniejszym stopniu.

Efekty i skutki (ryzyka) zabiegu profesjonalnego wybielania zębów PrevDent:

 • Wybieleniu ulegają tylko zęby naturalne

Kiedy wymienić wypełnienia po wybielaniu zębów metodą PrevDent?

 • Wymiana wypełnień po lampowym wybielaniu zębów PrevDent. Wszystkie wypełnienia kompozytowe, korony, mosty, odbudowy ceramiczne nie ulegają rozjaśnieniu, wybieleniu. Zaleca się wymianę wypełnień po procedurze wybielania w celu dostosowania do barwy zębów po wybieleniu.  Już po 3 dniach można rozpocząć wymianę nieestetycznych wypełnień na nowe wysokoestetyczne. 

Zęby wraz z upływem czasu oraz działaniem czynników wewnętrznych lub zewnętrznych zmieniają swoją barwę. Wybielanie zębów jest zabiegiem mającym na celu rozjaśnienie barwy szkliwa oraz usunięciu przebarwień z koron wybranych zębów i tym samym poprawienie efektu estetycznego. Jest metodą bezpieczną dla zdrowych zębów. Zabieg polega na nałożeniu na powierzchni szkliwa preparatu wybielającego PrevDent aktywowanego lampą PrevDent. Aby zabieg był skuteczny zęby poddane wybielaniu muszą być czyste i zdrowe. Zabieg wybielania zawsze poprzedza profesjonalne usunięcie kamienia nazębnego oraz wszelkich osadów najlepiej 2 tygodnie przed planowanym zabiegiem oraz zastosowaniem do codziennej higieny jamy ustnej Pasty, Płukanki oraz naprawczego regeneracyjnego Serum do zębów z nanohydroksyapatytem PrevDent. Konieczne jest przed zabiegiem usunięcie wszelkiej biżuterii z jamy ustnej i jej okolic.

Przeciwskazania do profesjonalnego wybielania zębów w Klinice Dentystycznej w Warszawie:

 • Wiek pacjenta poniżej 18 roku życia,
 • Ciąża pacjentki i karmienie piersią,
 • Uszkodzenia mechaniczne lub próchnicowe, znaczny ubytek szkliwa drążący do zębiny. Nawyki predysponujące do powstawania mikrouszkodzeń tkanek twardych: spożywanie dużej ilości lodów, obgryzanie różnych przedmiotów, ołówka, paznokci, okularów, inne parafunkcje,
 • Duża ilość wypełnień, koron, mostów lub licówek w zębach przednich, nieszczelności brzeżne wypełnień,
 • Nadmierna nadwrażliwość zębów,
 • Zła higiena jamy ustnej ze współistniejącym stanem zapalnym dziąseł i przyzębia,
 • Alergia lub nadwrażliwość na nadtlenki, glicerynę, żywice poliakrylowe, środki pomocnicze,
 • Palenie tytoniu,
 • Zaburzenia w stawach skroniowo-żuchwowych,
 • Przyjmowanie silnych leków (psychotropowe, przeciwpadaczkowe, cytostatyki), przyjmowanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych typu Ketonal, Ibuprofen,
 • Aktywna opryszczka. W przypadku nawracających infekcji opryszczki zaleca się na 2 dni przed zabiegiem przyjmowanie Acyclowiru Heviran 400mg-800mg lub Vaciclowiru 500mg-1000mg oraz 3 dni po zabiegu,
 • Pacjent w trakcie chemioterapii, radioterapii i do roku po jej zakończeniu.

Zdrowsze, lśniące i bielsze zęby każdego dnia z nanohydroksyapatytem PrevDent. 

Gwiazdy Hollywood stosują profesjonalne regeneracyjne lampowe wybielanie z nanohydroksyapatytem PrevDent.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i umów się na zabieg profesjonalnego wybielania zębów wrażliwych w gabinecie dentystycznym.

Dr Anna Bucka Klinika Dentystyczna Medycyna Estetyczna Belwederska 44 Warszawa Śródmieście

PrevDent wybielanie zębów wrażliwych
Wizyta informacyjna- Lekarz Dentysta (15 minut)bezpłatnie
PrevDent regeneracyjne Serum do zębów 100% nanohydroksyapatyt nHAp po czyszczeniu zębów z osadu i kamienia nazębnego, do stosowania na noc20 zł
PrevDent wybielanie regeneracyjne zębów wrażliwych nanohydroksyapatyt nHAp lampą PrevDent (1 wizyta- 7 sesji naświetlań lampą PrevDent po 10 minut). W ramach wybielania 1 szt. regeneracyjne Serum PrevDent 100 % nHAp, 1 szt. krem do ust PrevDent1400 zł
PrevDent wybielanie regeneracyjne zębów wrażliwych nanohydroksyapatyt nHAp PrevDent lampą PrevDent (1 wizyta- 9 sesji naświetlań lampą PrevDent po 10 minut). W ramach wybielania 1 szt. regeneracyjne Serum PrevDent 100 % nHAp, 1 szt. krem do ust PrevDent1800 zł
PrevDent wybielanie regeneracyjne zębów wrażliwych nanohydroksyapatyt nHAp lampą PrevDent (1 dodatkowa sesja naświetlań lampą 10 minut) 200 zł
PrevDent pasta do zębów 15% nanohydroksyapatyt nHAp- bez fluoru (remineralizacja, wybielanie, leczenie nadwrażliwości zębów, pasta wystarcza na 4 miesiące)80 zł
PrevDent płukanka do zębów nanohydroksyapatyt nHAp- bez fluoru, bez alkoholu nie wysusza śluzówki (remineralizacja, wybielanie, leczenie nadwrażliwości zębów, higiena jamy ustnej- redukcja bakterii, osadu nazębnego, zdrowe dziąsła, płukanka wystarcza na 4 miesiące)80 zł
PrevDent: Zestaw pasta PrevDent + płukanka PrevDent150 zł
PrevDent regeneracyjne Serum do zębów 100% nanohydroksyapatyt nHAp- 1 szt.20 zł
PrevDent regeneracyjne Serum do zębów 100% nanohydroksyapatyt nHAp- Zestaw: 4 szt. (kuracja miesięczna, 1x w tygodniu na noc)75 zł
PrevDent DeSensiDent Leczenie zębów Bardzo wrażliwych: Zestaw pasta do zębów 30% nanohydroksyapatyt nHAp + 4 regeneracyjne Serum 100% nanohydroksyapatyt nHAp190 zł
Wybielanie przebarwionego zęba martwego (pojedyncza wizyta)300 zł
PrevDent wybielanie regeneracyjne zębów wrażliwych nanohydroksyapatyt nHAp lampą PrevDent (1 wizyta- 7 sesji naświetlań lampą PrevDent po 10 minut). W ramach wybielania 1 szt. regeneracyjne Serum PrevDent 100 % nHAp, 1 szt. krem do ust PrevDent1400 zł
PrevDent wybielanie regeneracyjne zębów wrażliwych nanohydroksyapatyt nHAp lampą PrevDent (1 wizyta- 9 sesji naświetlań lampą PrevDent po 10 minut). W ramach wybielania 1 szt. regeneracyjne Serum PrevDent 100 % nHAp, 1 szt. krem do ust PrevDent1800 zł
PrevDent wybielanie regeneracyjne zębów wrazliwych nanohydroksyapatyt nHAp lampą PrevDent (1 dodatkowa sesja naświetlań lampą PrevDent po 10 minut)200 zł
Higiena Jamy Ustnej- Produkty
PrevDent pasta do zębów 15% nanohydroksyapatyt nHAp- bez fluoru (remineralizacja, regeneracja, wybielanie, leczenie nadwrażliwości zębów, pasta wystarcza na 4 miesiące)80 zł
PrevDent płukanka Higiena jamy ustnej nanohydroksyapatyt nHAp- bez fluoru, bez alkoholu nie wysusza śluzówki (remineralizacja, wybielanie, leczenie nadwrażliwości zębów, redukcja bakterii, osadu nazębnego, Higiena Jamy Ustnej- zdrowe dziąsła, płukanka wystarcza na 4 miesiące)80 zł
PrevDent: Zestaw pasta PrevDent + płukanka PrevDent150 zł
PrevDent regeneracyjne Serum do zębów 100% nanohydroksyapatyt nHAp- 1 szt.20 zł
PrevDent regeneracyjne Serum do zębów 100% nanohydroksyapatyt nHAp- Zestaw: 4 szt. (kuracja miesięczna)75 zł
PrevDent DeSensiDent Leczenie zębów Bardzo wrażliwych: Zestaw pasta do zębów 30% nanohydroksyapatyt nHAp + 4 regeneracyjne Serum do zębów 100% nanohydroksyapatyt nHAp190 zł
OXYSAFE- płukanka do ust, Reaktywny Tlen do Leczenia Stanów Zapalnych w jamie ustnej, Leczenia Kieszonek Dziąsłowych40 zł
Miradent Mirafloss CHX Tape Nić dentystyczna nasączona 0,3% chlorheksydyną 16 zł
Miradent Mirafloss Tape Nić dentystyczna 16 zł
Miradent Mirafloss Implant CHX z chlorhexydyną Specjalistyczne Nici dentystyczne do czyszczenia wąskich przestrzeni między mostami, implantami, 50 nitek30 zł
Miradent Zahn Pick Wykałaczki z nitką 30szt.16 zł
Miradent Carebrush Supersoft Szczotka do zębów bardzo miękka20 zł
Miradent Carebrush WHITE Szczotka do zębów miękka20 zł
Miradent PROSONIC micro 2 Szczotka Soniczna dla dzieci35 zł
Miradent PROSONIC micro 2 Szczotki zapasowe soniczne25 zł
Miradent TONG CLIN DE LUXE Profesjonalna Szczotka do Czyszczenia Języka 20 zł
Miradent I Prox P Szczotka pęczkowa do czyszczenia przestrzeni zębowych z retainerami stałymi 20 zł
Miradent Carebrush ORTHO Szczotka do zębów z Aparatami Stałymi, V kształt specjalnie ukształtowana główka do czyszczenia zębów z aparatami stałymi 20 zł
Miradent Pic- Brush De Luxe Szczotka do czyszczenia przestrzeni międzyzebpowych i aparatów ortodontycznych 24 zł
Miradent Protho Brush De Luxe Szczotka do czyszczenia Protez 16 zł
Miradent Protho Box Miniszczotka do czyszczenia Protez18 zł
Miradent Mundspiegel Lusterko Dentystyczne 10 zł
Miradent Plaque Check Lusterko dentystyczne z 3 tabletkami do identyfikacji płytki nazębnej15 zł
Miradent Mira-2-Ton Tabletki do identyfikacji płytki nazębnej 6 sztuk16 zł
Miradent Mira-2-Ton Płyn do wybarwiania płytki nazębnej20 zł
Miradent Halitosis Spray na Suchość Jamy Ustnej z ksylitolem. Usuwa Nieprzyjemny Zapach z Ust. Bez alkoholu.19 zł
Miradent Aquamed Płyn do nawilżania i pielęgnacji jamy ustnej dla Pacjentów z Suchością Jamy Ustnej35 zł
XYLIMED Oczyszczający i nawilżający Spray do Nosa z Solami Mineralnymi40 zł
XYLIMED KIDS Oczyszczające i Nawilżające krople do Nosa dla Dzieci od 3 miesięcy-3 lat 25 zł
Miradent Kid's Brush Szczotka dla dzieci z zamykanym pokrowcem (różne wzory)16 zł
Miradent Funny Animals Uchwyt do przechowywania każdego rodzaju Szczoteczek do Zębów (różne wzory), Przyzssawka umożliwia mocowanie na glazurze, szkle16 zł
Miradent INFANT-O- BRUSH Szczotka Gryzak dla Niemowląt 15 zł
Miradent Klepsydra – Zegar do Mierzenia Czasu mycia zębów 2 MINUTY16 zł

Rezerwacja wizyty

Możesz również zadzwonić — +48 601 560 580, +48 22 625 05 48

Moja najukochańsza pani doktor Ania, moja przyjaciółka, uratowała mi w 2010 roku ząb uznany przez innych renomowanych stomatologów za nieuleczalny. Do dziś zamiast implantu oraz korony nadal mam własny, wyleczony, biały, śliczny ząbek.

Regularnie korzystam również z zabiegów medycyny estetycznej zgodnie z zaproponowanym planem leczenia. Ostatnio miałam wybielane zęby wraz z regeneracją , zabieg trwający 2,5 godziny był dla mnie po prostu relaksem. Jestem szczęśliwa bo znowu mam nieskazitelnie białe i lśniące zęby jak kiedyś i żadnej nadwrażliwości.

Doktor Ania jest wyjątkowo delikatna a efekty wszystkich je zabiegów spektakularne! Jest genialną profesjonalistką i wspaniałym człowiekiem. Nie pójdę do niko innego. Jest Kochana.

Gorąco polecam!

Ewa Tokarska Sołowow

Od 20 lat pani dr Anna Bucka jest naszym rodzinnym stomatologiem. Opiekuje się całą naszą rodziną, zachowując najlepsze dostępne standardy leczenia. Zajmuje się nami całościowo dostosowując metody do wieku i rodzaju problemów. Pani doktor zawsze uczciwie stawia sprawę i współpracuje z fachowcami na najwyższym poziomie. Dlatego bardzo ucieszyłam się gdy rozszerzyła ofertę o usługi z zakresu medycyny estetycznej. Mam bardzo wrażliwą skórę trądzikową i kilkakrotnie ponawiane próby wizyt u kosmetyczki kończyły się długotrwałym podrażnieniem.

Dopiero peelingi medyczne przeprowadzone przez panią doktor zaczęły systematycznie poprawiać stan mojej skóry. Dlatego też serdecznie polecam usługi pani doktor Anny.

Anna Stańczak

Dr Bucka jest wysokiej klasy specjalistą stomatologiem. Oboje z małżonką jesteśmy pod wrażeniem posiadanej wiedzy, umiejętności i pracy z pacjentem.

Jako kardiochirurg polecam.

Prof.dr hab.n.med. Kazimierz Suwalski

Specjalista kardiochirurg (specjalista europejski)

Niedawno miałem wydarzenie, które wymagało pilnego kontaktu z dentystą. Mianowicie ukruszył mi się ząb. Dr. Bucka przyjęła mnie niezwłocznie.

Wykonała perfekcyjnie naprawę i uzupełnienie zęba. Uważam, że jest ona wyjątkowym fachowcem w swojej branży.

Jest niezwykle precyzyjna, dokładna, zawsze dobiera sposób leczenia najlepszy dla mnie. Np. Starała się tak naprawić ząb, aby nie było potrzeby wymiany drogiego inlay’a.

Franciszek Hutten-Czapski

Managing Director and Senior Partner BCG, Chairman BCG w Polsce

+48 601 560 580

+48 22 625 05 48

info@drannabucka.pl

Belwederska 44,
00-594 Warszawa

numer konta bankowego

09 1750 0012 0000 0000 3981 6695

SWIFT PL PPABPLPKXXX

}

Pon – Pt   10 – 20

Sobota     10 – 16

W razie potrzeby termin ustalany jest indywidualnie.

Zapytaj o Strefę VIP

Strefa VIP, to wyjątkowe miejsce dedykowane pacjentom, którzy chcą pozostać anonimowi.

Prywatny parking