Prostowanie Zębów Nakładkami w Warszawie

Przezroczyste Nakładki Clear Active Aligner

Prostowanie zębów Stomatologia Estetyczna w Warszawie.

Leczenie Ortodontyczne. Przezroczyste Nakładki Clear Active Aligner. Dla Kogo?

Prostowanie zębów przezroczystymi nakładkami- Aparatem ortodontycznym Clear Active Aligner to innowacyjna metoda leczenia ortodontycznego, skutecznie stosowana do prostowania zębów w Klinice Dentystycznej w Warszawie na ul. Belwederskiej 44. System Nakładek jest komfortową alternatywą do aparatów stałych i ruchomych dla Pacjentów w każdym wieku. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie Pacjentów najbardziej sprawdza się przy korygowaniu wad zgryzu u Pacjentów Dorosłych, ceniących sobie Wygodę, którzy ze względu na wykonywaną pracę nie wyrażają zgody na leczenie ortodontyczne aparatami stałymi. Przezroczysty aparat ortodontyczny-nakładki Clear Active Aligner to marzenie wielu osób, które pragną korekty wady zgryzu, leczenia ortodontycznego. To skuteczne, szybkie, bezpieczne i wygodne modelowanie perfekcyjnego łuku w odcinku przednim. Praktycznie niewidoczne przezroczyste Nakładki nie przeszkadzają w mówieniu co stanowi ich ogromna zaletę. Efekty leczenia widoczne są z tygodnia na tydzień, co bardzo motywuje do postępowania zgodnie z przedstawionym przez lekarza dentystę planem leczenia. Stabilizacja zębów w nowej pozycji podnosi samoocenę, zwiększa pewność Siebie w życiu zawodowym i prywatnym oraz sprzyja dodatkowej dbałości o zęby. Za pomocą Nakładek w Klinice Dentystycznej w Warszawie na ul. Belwederskiej 44 możliwe jest leczenie przez lekarza dentystę wielu wad ortodontycznych: silne stłoczenie zębów, rotacje, głęboki zgryz, szparowatość- np. diastemę, zgryz krzyżowy.

Skuteczne leczenie w dużej mierze uzależnione jest od dokładności pomiarów i prawidłowej jakości nakładek!

Jeśli zastanawiasz się nad prostowaniem zębów wybór przezroczystych Nakładek Clear Active Aligner może być najlepszym rozwiązaniem.

Marzysz o pięknych Prostych Zębach? Piękny uśmiech zmienia wszystko!
Umów się na badanie do Lekarza Dentysty w Warszawie.
T +48 22 625 05 48 | M + 48 601 560 580
info@drannabucka.pl

Zdaniem eksperta Lekarza Dentysty:

Zabieg prostowania zębów, Leczenie Przezroczystymi Nakładkami Clear Active Aligner w Klinice Dentystycznej jest najczęściej pierwszym etapem leczenia stomatologicznego w Stomatologii Estetycznej

– mówi Lekarz Dentysta certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej dr Jolanta Anna Bucka

Zyskaj swobodny Piękny uśmiech bez wyrzeczeń oraz poprawę wyglądu Swojej Twarzy!

Stomatologia Estetyczna. Prostowanie zębów ZALETY:

Nieregularne ustawienie zębów jest przyczyną braku estetyki. Pacjenci wstydzą się mówić, uśmiechać, mają niską samoocenę, złe samopoczucie (podłoże estetyczne oraz psychologiczne). Niska akceptacja otoczenia z powodów Estetycznych, krzywe i wychylone zęby wzbudzają uczucia negatywne, powoduje zaniżanie własnej wartości, brak samoakceptacji, izolację od społeczeństwa. Nieregularne ustawienie zębów jest przyczyną braku właściwej higieny jamy ustnej, zwiększonej podatności na urazy, choroby przyzębia oraz próchnicy zębów. Wywołuje zaburzenia czynności układu stomatognatycznego- bóle w stawie skroniowo-żuchwowym. Predysponuje w ścieraniu, niszczeniu i pękaniu szkliwa a nawet zębiny. Utrudnia prawidłową wymowę szczególnie dźwięcznych spółgłosek.

Wada zgryzu jest upośledzeniem społecznym!

ZALETY prostowania zębów przezroczystymi nakładkami Clear Active Aligner:

 • Nieobciążający proces leczenia, przezroczyste Nakładki Clear Active Aligner są dopasowane,
 • wygodne i niewidoczne w ustach Pacjenta
 • Wykonane z silikonu, nie powodują uczulenia
 • Nie utrudniają mówienia, śmiania, jedzenia
 • Dają duży komfort noszenia, są gładkie, nie posiadają żadnych wystających elementów
 • Łatwo i szybko dają się wyjmować do jedzenia i picia i ponownie zakładać. Dzięki możliwości zdejmowania przezroczystych Nakładek ortodontycznych Pacjenci zachowują SWOBODĘ kiedy chcą i potrzebują (spotkania, posiłki, zabawa, higiena)
 • Są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości: mycie szczoteczką i pastą do zębów, mydłem w płynie
 • W krótkim okresie czasu skutecznie korygują wady zgryzu (w większości przypadków efekty leczenia osiągane są w około 6 miesięcy). Szybkość i wygoda dla Pacjenta
 • Bezpieczeństwo, przez cały proces leczenia zachowana jest pełna kontrola stanu szkliwa, higieny jamy ustnej oraz ograniczone jest ryzyko resorpcji korzeni, delikatnie i równomiernie przesuwają zęby
 • Są korzystne cenowo w stosunku do innych stałych aparatów ortodontycznych.

ETAPY LECZENIA przezroczystymi Nakładkami Clear Active Aligner w Klinice Dentystycznej w Warszawie na ul. Belwederskiej 44:

 1. Konsultacja stomatologiczna. W gabinecie stomatologicznym lekarz dentysta ocenia czy leczenie Nakładkami Clear Active Aligner może okazać się skuteczne.
 2. Wykonanie Pantomogramu- zdjęcia Rtg zębów.
 3. Po zakwalifikowaniu przez lekarza dentystę pobierane są w Klinice dentystycznej w gabinecie stomatologicznym przez lekarza dentystę prowadzącego leczenie wyciski szczęki oraz żuchwy. W oparciu o wyciski w pracowni ortodontycznej w Warszawie wykonywane są modele diagnostyczne, analiza Cyfrowa przy pomocy Najnowocześniejszej Technologii wysokospecjalistycznego oprogramowania programu komputerowego Ortho Analyzer, a następnie opracowywany jest precyzyjny indywidualny spersonalizowany PLAN LECZENIA, uwzględniający wszystkie biomechaniczne parametry ruchu zębów oraz Symulacja Wizualizacja 3D efektu końcowego leczenia, obliczenia wartości Strippingu. Trójwymiarowa Symulacja Wizualizacja umożliwia precyzyjne planowanie i wyliczenie ilości szyn- nakładek potrzebnych do zlikwidowania wady zgryzu, określenie czasu leczenia ortodontycznego, oszacowanie kosztów leczenia ortodontycznego oraz Wizualizację 3D zamierzonego efektu końcowego leczenia.

  Pacjent ma możliwość świadomie i aktywnie uczestniczyć w Planowaniu Swojego Nowego Wizerunku!

 4. Wykonanie szyn przezroczystych Nakładek w pracowni ortodontycznej w Warszawie, posiadającej urządzenie do termoformowania, gwarantujące ciśnienie min. 3 barów.
 5. Pacjent otrzymuje zestaw 3 szyn na 1 miesiąc leczenia. Liczba kompletów przezroczystych nakładek ortodontycznych Clear Active Aligner odpowiada liczbie etapów leczenia ortodontycznego. Nakładki są oznaczone kolejnymi numerami i należy je stosować w kolejności chronologicznej. Pacjent samodzielnie co 1-2 tygodnie zmienia przezroczyste nakładki, według ściśle określonej kolejności, które powinny być noszone przez 20-22 godzin na dobę. Czas i prawidłowy przebieg całego leczenia zależny jest od długości czasu noszenia aparatu na dobę. Wizyty kontrolne odbywają się wg ustalonego harmonogramu, na których Lekarz dentysta prowadzący leczenie sprawdza postępy leczenia a Pacjent otrzymuje nowe zestawy Nakładek. Niezgłaszanie się na wizyty powoduje przedłużanie leczenia ortodontycznego.
 6. Po uzyskaniu zadowalającego efektu prostych zębów Pacjent otrzymuje ostatnią Nakładkę– aparat retencyjny. Jego zadaniem jest ustabilizowanie zębów na swoich miejscach. Konieczne jest zastosowanie retencji w celu utrzymania zębów w swojej nowej pozycji, retencji nakładkami, retencji płytkami ortodontycznymi, retencji stałej (retainery). Zaleca się w leczeniu Nakładkami:
  1. Noszenie aparatu ortodontycznego nie mniej niż 20 godzin na dobę (krótszy czas wydłuży czas całego leczenia)
  2. Robienie w ciągu doby jednej godzinnej do maksymalnie dwugodzinnej ciągłej przerwy w noszeniu aparatu ortodontycznego
  3. Zdejmowanie aparatu ortodontycznego tylko na czas posiłków i mycia zębów
  4. Codzienne mycie aparatu ortodontycznego szczoteczką oraz pastą do zębów lub mydłem w płynie

Zalecenia dla Pacjenta przy leczeniu ortodontycznym Nakładkami Clear Active Aligner:

Konieczne jest utrzymywanie wysokiej higieny jamy ustnej. Podczas leczenia należy dokładnie myć zęby pastą PrevDent nanohydroksyapatyt nHAp po każdym posiłku i używać płynu PrevDent do płukania jamy ustnej bez alkoholu, bez fluoru, zalecone przez lekarza dentystę prowadzącego leczenie ortodontyczne oraz czyszczenie przestrzeni zębowych nitkami dentystycznymi. Po wizycie Strippingu zalecane jest zastosowanie Regeneracyjnego Naprawczego Serum do zębów PrevDent 100 % nanohydroksyapatyt nHAp wg zaleceń lekarza dentysty. Konieczne są profesjonalne wizyty profilaktyczne: czyszczenie zębów z osadu i kamienia nazębnego, piaskowanie wraz z regularnymi przeglądami stomatologicznymi w Klinice Dentystycznej (kontrolami) wg zaleceń lekarza dentysty nie rzadziej niż co 6 miesięcy.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji I umów się na zabieg:

Dr Anna Bucka Klinika Dentystyczna Medycyna Estetyczna Belwederska 44 Warszawa Śródmieście

Ortodoncja - prostowanie zębów, nakładki Active Aligner
Lekarz Dentysta- Wizyta Informacyjna (15 min)bezpłatnie
Plan Leczenia - komputerowa analiza300 zł
Modele diagnostyczne 200 zł
Nakładki Active Aligner - kuracja miesięczna 3 nakładki, 1 łuk1000 zł
Clear Active Aligner 1 Nakładka retencyjna- Leczenie 1 miesiąc 1 łuk1000 zł
Stały Retainer 1 łuk1000 zł
Zdjęcie stałego Retainera 1 łukod 300 zł
Stripping- kontrolowana redukcja szkliwa, powiększenie przestrzeni międzyzębowej do prostowania zębów, 1 łuk 300-500 zł

Rezerwacja wizyty

Możesz również zadzwonić — +48 601 560 580, +48 22 625 05 48

Moja najukochańsza pani doktor Ania, moja przyjaciółka, uratowała mi w 2010 roku ząb uznany przez innych renomowanych stomatologów za nieuleczalny. Do dziś zamiast implantu oraz korony nadal mam własny, wyleczony, biały, śliczny ząbek.

Regularnie korzystam również z zabiegów medycyny estetycznej zgodnie z zaproponowanym planem leczenia. Ostatnio miałam wybielane zęby wraz z regeneracją , zabieg trwający 2,5 godziny był dla mnie po prostu relaksem. Jestem szczęśliwa bo znowu mam nieskazitelnie białe i lśniące zęby jak kiedyś i żadnej nadwrażliwości.

Doktor Ania jest wyjątkowo delikatna a efekty wszystkich je zabiegów spektakularne! Jest genialną profesjonalistką i wspaniałym człowiekiem. Nie pójdę do niko innego. Jest Kochana.

Gorąco polecam!

Ewa Tokarska Sołowow

Od 20 lat pani dr Anna Bucka jest naszym rodzinnym stomatologiem. Opiekuje się całą naszą rodziną, zachowując najlepsze dostępne standardy leczenia. Zajmuje się nami całościowo dostosowując metody do wieku i rodzaju problemów. Pani doktor zawsze uczciwie stawia sprawę i współpracuje z fachowcami na najwyższym poziomie. Dlatego bardzo ucieszyłam się gdy rozszerzyła ofertę o usługi z zakresu medycyny estetycznej. Mam bardzo wrażliwą skórę trądzikową i kilkakrotnie ponawiane próby wizyt u kosmetyczki kończyły się długotrwałym podrażnieniem.

Dopiero peelingi medyczne przeprowadzone przez panią doktor zaczęły systematycznie poprawiać stan mojej skóry. Dlatego też serdecznie polecam usługi pani doktor Anny.

Anna Stańczak

Dr Bucka jest wysokiej klasy specjalistą stomatologiem. Oboje z małżonką jesteśmy pod wrażeniem posiadanej wiedzy, umiejętności i pracy z pacjentem.

Jako kardiochirurg polecam.

Prof.dr hab.n.med. Kazimierz Suwalski

Specjalista kardiochirurg (specjalista europejski)

Niedawno miałem wydarzenie, które wymagało pilnego kontaktu z dentystą. Mianowicie ukruszył mi się ząb. Dr. Bucka przyjęła mnie niezwłocznie.

Wykonała perfekcyjnie naprawę i uzupełnienie zęba. Uważam, że jest ona wyjątkowym fachowcem w swojej branży.

Jest niezwykle precyzyjna, dokładna, zawsze dobiera sposób leczenia najlepszy dla mnie. Np. Starała się tak naprawić ząb, aby nie było potrzeby wymiany drogiego inlay’a.

Franciszek Hutten-Czapski

Managing Director and Senior Partner BCG, Chairman BCG w Polsce

+48 601 560 580

+48 22 625 05 48

info@drannabucka.pl

Belwederska 44,
00-594 Warszawa

numer konta bankowego

09 1750 0012 0000 0000 3981 6695

SWIFT PL PPABPLPKXXX

}

Pon – Pt   10 – 20

Sobota     10 – 16

W razie potrzeby termin ustalany jest indywidualnie.

Zapytaj o Strefę VIP

Strefa VIP, to wyjątkowe miejsce dedykowane pacjentom, którzy chcą pozostać anonimowi.

Prywatny parking