Zabiegi Botoksem. Baby botoks Warszawa. Mezobotoks. Mezobotox. Odmładzanie Twarzy Botoksem Toksyną botulinową w Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie.

Medycyna Estetyczna. Botox Warszawa. Mezobotox. Wygładzanie zmarszczek mimicznych Botoksem Toksyną botulinową. Baby botoks. Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa. Medycyna Estetyczna Warszawa

Dla Kogo przeznaczone są zabiegi Mezobotoksu Baby botoksu z użyciem Botoksu Toksyny botulinowej? BOTOX.

Wskazania do zabiegu Baby botoksu Mezobotoksu.

Baby botoks to niewielkie dawki toksyny botulinowej aplikowane powierzchownie w formie mezoterapii najczęściej razem z mezokoktajlami z nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Podanie niewielkich dawek toksyny botulinowej ma działanie prewencyjne. Mezobotoks zapobiega utrwaleniu się zmarszczek mimicznych. Zabieg jest jednym z pierwszych zabiegów estetycznych wykonywanych u pacjentów z bogatą mimiką przed 30 rokiem życia. Zapobiega tworzeniu się zmarszczek mimicznych i hamuje proces miostarzenia się skóry. U Pacjentów z silniejszą mimiką twarzy, dużo uśmiechających się, mocno marszczących czoło zmarszczki mimiczne pojawiają się wcześniej niż u Pacjentów ze stonowaną mimiką. Zmarszczki ulegają nasileniu poprzez mimikę twarzy występującą przy złości, strachu czy niepokoju. Pacjenci z niekorygowaną wadą wzroku często nadmiernie mrużą oczy, na skutek tego pojawiają się u nich wcześniej zmarszczki mimiczne wokół oczu rozchodzące się od kącików zewnętrznych oczu tzw. „kurze łapki” oraz zmarszczki gładzizny czołowej tzw. „lwia zmarszczka”. Obecność zmarszczek gładzizny czołowej może mieć ważne skutki psychologiczne dla pacjentów: wiele osób uważa, że otoczenie postrzega ich jako zdenerwowanych, gdy wcale tak nie jest. 

Przeciwzmarszczkowa kuracja Toksyną botulinową Mezobotoks Mezobotox Baby botoks ma na celu redukcję zmarszczek i procesów starzenia się skóry, przywrócenia młodego, świeżego, zrelaksowanego wyglądu twarzy u Kobiet oraz Mężczyzn. Dzięki czemu twarz wygląda promienniej. To najskuteczniejszy sposób niwelowania zmarszczek mimicznych twarzy, będących jedną z oznak starzenia się skóry.

Prawidłowo wykonany zabieg Mezobotoksu Baby Botoksu daje niezwykle naturalny i wypoczęty wyraz twarzy. Działanie jest tylko powierzchowne, nadając twarzy gładszy i w pełni naturalny wygląd.  Cera znacznie się wygładza, staje się sprężysta i jędrniejsza.

Warto zrobić zabieg toksyną botulinową tuż przed latem. Słońce prowokuje nasiloną mimikę twarzy- marszczenie czoła, mrużenie oczu. Podanie toksyny botulinowej przynosi najlepsze efekty, zabezpiecza okolice twarzy, które ulegają największemu marszczeniu. Najlepsze efekty uzyskuje się w długoterminowej terapii w połączeniu z pozostałymi uzupełniającymi zabiegami z zakresu Medycyny Estetycznej: kwasem hialuronowym, mezoterapią, peelingami medycznymi w celu uzyskania jak najlepszych długotrwałych efektów.

Dzięki filozofii SMART AGING można zahamować oraz odwrócić proces starzenia skóry, wygładzić zmarszczki, skorygować owal twarzy, poprawić jędrność skóry z pełnym zachowaniem naturalności. Pacjenci, którzy świadomie dbają o Swoją przyszłość i dobrą kondycję skóry dostrzegają istotne zmiany w Swoim wyglądzie. Regularne wykonywanie zabiegów, sprawia, że skóra jest w doskonałej kondycji a to przekłada się na poprawę samooceny oraz samopoczucia. Odmłodzenie twarzy o 10-15 lat jest możliwe. Aby uzyskać taki efekt nie wystarczy pojedynczy zabieg. To proces, na który składa się wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Sztuką jest by zrobić to tak, aby nikt się nie zorientował, że jest to efekt leczenia lekarza medycyny estetycznej. Jeśli jednak Pacjent chce się szybko odmłodzić, pojawiają się efekty sztuczności. Lepiej jest zaczynać z profilaktycznymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w wieku około 30 lat bardzo ostrożnie i umiejętnie. Bardzo ważne jest zachowanie naturalności.

 

Zdaniem eksperta Medycyny Estetycznej:

Zabieg Mezobotoksu Baby botoksu, relaksacja mięśni twarzy w Klinice Medycyny Estetycznej jest wykonywana tylko przez doświadczonego certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Zabiegi wykonuję w oparciu o najwyższą jakość preparatu- produktu medycznyego klasy CE III wyrobu medycznego! Lek Bocouture Toksyna botulinowa typu A (BoNT-A) wolna od białek kompleksujących to najwyższa jakość! Prawidłowa technika aplikacji jest gwarancją Bezpieczeństwa oraz oczekiwanego, zgodnie z potrzebami najlepszego naturalnego efektu! Odpowiadając na aktualne oczekiwania pacjentów pragnących kompleksowo zrewitalizować i odmłodzić skórę twarzy, świadomie pragnących zabiegów profilaktycznych bez rekonwalescencji opracowuję spersonalizowany indywidualny plan leczenia. Najlepiej zacząć od zabiegu z toksyną botulinową a następnie uzupełniać pozostałymi zabiegami z zakresu Medycyny Estetycznej. Zabieg wygładzania zmarszczek mimicznych botoksem jest najczęściej wykonywanym zabiegiem z zakresu Medycyny Estetycznej. 

Zapewniam Kobietom oraz Mężczyznom NATURALNY efekt odmłodzenia. Efekt wypoczętej SKÓRY!

Zabieg jest w 100% BEZPIECZNY!

Wykonuję zabiegi wymagające szczególnej delikatności: usuwanie zmarszczek pod oczami- rezultatem jest wyraźne odmłodzenie okolicy oka!

– mówi certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej dr Jolanta Anna Bucka

Wygląd okolicy oczu wpływa na postrzeganie Naszej twarzy, odzwierciedla samopoczucie i stan zdrowia. Pielęgnacja okolicy oczu jest niezwykle istotnym elementem codziennego dbania o Naszą skórę. Jest to obszar, któremu należy poświęcić więcej uwagi, wymaga szczególnego podejścia. Skóra wokół oczu jest bardzo cienka, bardzo delikatna, wrażliwa, ma mniejszą ilość kolagenu i elastyny, łatwo ulega przesuszeniu, jest skłonna do podrażnień i alergii- znajduje się mniej mastocytów- komórek odpowiedzialnych za reakcje uczuleniowe, skłonna do tworzenia się zmarszczek, podrażnień, przebarwień i obrzęków. Na powiekach grubość skóry waha się pomiędzy 0,5-1,0 mm, ma mniej gruczołów łojowych niż inne obszary twarzy. Naskórek jest bardzo cienki, skóra właściwa wraz z naczyniami krwionośnymi występuje płytko, warstwa podskórna zawiera niewielką ilość tkanki tłuszczowej, występuje mało gruczołów łojowych. Tutaj pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Dlatego o tę okolicę należy zadbać najwcześniej. Oprócz profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej niezwykle ważna jest świadoma dobrze dobrana pielęgnacja domowa.

 

Masz zmarszczki mimiczne? Masz już dość zmęczonego wyglądu?

Pragniesz pozbyć się niechcianych zmarszczek?

Chcesz zapewnić SOBIE Młodzieńczy wygląd?

Umów się na Profesjonalny zabieg Baby Botoksu Mezobotoksu w Warszawie.

T +48 22 625 05 48 | M +48 601 560 580/b>

info@drannabucka.pl

 

Jak przygotować się do zabiegu Baby Botoksu Mezobotoksu Toksyny botulinowej?

Zabieg Mezobotoksu nie wymaga specjalnych przygotowań. Zabieg zawsze poprzedza konsultacja i wywiad lekarski Lekarza Medycyny Estetycznej.

 

Jak przebiega zabieg z użyciem Botoksu Toksyny botulinowe w Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie? Jak przebiega zabieg Mezobotoksu Baby botoksu? Mezobotox.

Iniekcja leku toksyny botulinowej Botoksu w gabinecie Medycyny Estetycznej przez certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej rozluźnia mięśnie, likwiduje zmarszczki mimiczne i poprawia wygląd twarzy. Lekarz ustala odpowiednią dawkę Toksyny botulinowej w zależności od celu zabiegu oraz indywidualnych potrzeb Pacjenta. Efekt działania Botoksu Toksyny Botulinowej pojawia się już po około 3-7 dniach i utrzymuje przez około 7 miesięcy. Kontrola zabiegu jest po 14 dniach. Z czasem dochodzi do rozkładu Toksyny botulinowej w organizmie. Tworzą się wówczas nowe zakończenia nerwowo–mięśniowe. Mięśnie są znowu uruchamiane a zmarszczki widoczne. 

Toksyna botulinowa jest znakomitą substancją również do zmniejszenia nadmiernej potliwości czoła, pach, dłoni, stóp oraz leczeniu migren. Botoks stosuje się również w leczeniu Bruksizmu– leczeniu nadmiernego napięcia mięśni żucia: żwaczy, skroniowych, skrzydłowych bocznych, w leczeniu ściskania i zgrzytania zębami. Skuteczny jest w leczeniu Gummy Smile- leczeniu uśmiechu dziąsłowego. Leczeniu nadczynności mięśnia bródkowego- leczeniu brody brukowanej, kamienistej. Botoks pozwala uzyskać młodszy i gładszy wygląd. Rysy twarzy pozostają takie same a zmarszczki wygładzają się, twarz jest wyraźnie zrelaksowana. Efekt wypoczętej skóry.

Zastosowanie BOTOKSU Toksyny botulinowej w Medycynie Estetycznej.

Jakie zabiegi z wykorzystaniem Botoksu wykonuję w Klinice Medycyny Estetycznej:

 • likwidację zmarszczek mimicznych twarzy
 • wygładzanie zmarszczek wokół oczu tzw. „kurzych łapek”
 • wygładzenie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek powieki dolnej!
 • wygładzanie zmarszczek pionowych gładzizny czołowej tzw. „lwiej bruzdy”
 • zmarszczek poziomych czoła
 • wygładzanie zmarszczek wokół ust tzw. „zmarszczek palacza”, tzw. „kodu kreskowego”
 • redukcję zmarszczek poprzecznych na czole
 • uniesieni brwi tzw. otwarcie oka, korekta wysokości brwi
 • wygładzanie zmarszczek na nosie tzw. „zmarszczek króliczych”
 • uniesienie kącików ust
 • uniesienie koniuszka nosa
 • leczenie Bruksizmu, leczenie nadmiernego napięcia mięśni żucia, mięśnie żucia: mięsień żwacz (łać. musculus masseter), mięsień skroniowy (łać. musculus temporalis), mięsień skrzydłowy boczny (łać. musculus pterygoideus lateralis), mięsień skrzydłowy przyśrodkowy (łać. musculus pterygoideus medialis), leczenie nadmiernego ścierania zębów, zgrzytania zębami, zaciskania zębów
 • leczenie tzw. „Gummy Smile”- leczenie uśmiechu dziąsłowego
 • wygładzenie, leczenie tzw. „brody brukowanej”, „brody kamienistej”
 • leczenie nadpotliwości czoła, dłoni, pach, stóp
 • leczenie migrenowych bólów głowy
 • likwidację poprzecznych, poziomych zmarszczek szyi tzw. obręcze, „pierścienie Wenus”
 • leczenie skurczu szyi, kręczu szyi, pionowych wstęg mięśnia szerokiego szyi (szyja indycza)

 

Przebieg zabiegu Baby botoksu za pomocą Botoksu Toksyny botulinowej w Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie.

Zabieg wymaga znieczulenia. Przed rozpoczęciem zabiegu na okolicę poddaną zabiegowi nakładany jest znieczulający krem w celu zapewnienia maksymalnego komfortu. Lek podawany jest w gabinecie Medycyny Estetycznej przez certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej za pomocą specjalnej bardzo cienkiej mikroigły. Zabieg kończy nałożenie dezynfekującego kremu.

 

Jak często należy powtarzać zabieg Mezobotoksu Toksyną botulinową?

Zabieg jest bezinwazyjny i może być powtórzony zgodnie z przyjętym przez lekarza Medycyny Estetycznej planem leczenia DOPIERO po wygaśnięciu efektu poprzedniej sesji.

 

Przyczyny powstawania zmarszczek mimicznych.

Wraz z wiekiem od 25 r. życia a zwłaszcza po 40 r. życia naturalna produkcja kwasu hialuronowego w organizmie stopniowo się zmniejsza, dochodzi do zaniku nawilżenia skóry, ścieńczenia skóry. Rocznie Między 30 a 35 rokiem życia pojawiają się pierwsze oznaki starzenia się skóry, pierwsze zmarszczki mimiczne wokół oczu tzw. „kurze łapki”, wokół ust tzw. „zmarszczki palacza”, „kod kreskowy”, pionowe zmarszczki gładzizny czołowej tzw. „lwia bruzda”, poziome zmarszczki czoła, nieco później pojawiają się zmarszczki statyczne, ich widoczność uzależniona jest od wielu czynników indywidualnie. Codzienne skurcze mięśni, które wykonujemy w ciągu całego życia miliony razy robiąc miny, uśmiechając się, marszcząc, dziwiąc powodują widoczne zmarszczki mimiczne. Pojawienie się pierwszych zmarszczek mimicznych jest dobrym momentem aby zadbać o skórę twarzy, skutecznie usunąć pojawiające się pierwsze zmarszczki, zapobiec ich utrwalaniu oraz powstawaniu i utrwalaniu się kolejnych nowych zmarszczek mimicznych. 

W Klinice Medycyny Estetycznej zabiegi redukcji zmarszczek na twarzy wykonuję za pomocą botoksu, usieciowanego, nieusieciowanego kwasu hialuronowego oraz medycznych peelingów.

Nowoczesna Medycyna Estetyczna SMART AGING opiera się na subtelnej korekcie, eksponowaniu     atutów urody, poprawie kondycji oraz jakości skóry. Rewitalizacja, stymulacja, profilaktyka, regeneracja, naturalność. Dzięki tej filozofii można zahamować oraz odwrócić proces starzenia, wygładzić zmarszczki skorygować owal twarzy, poprawić jędrność skóry zachowując naturalność. 

 

Botoks Toksyna botulinowa. Czym jest Botoks? BOTOX.

Botox Botoks Toksyna botulinowa typu A (BoNT-A) jest białkiem toksyny, wytwarzanej przez bakterie Clostridium botulinum. Botox Botoks Toksyna botulinowa typu A (BoNT-A) jest egzotoksyną, białkiem toksyny, wytwarzanej przez bakterie Clostridium botulinum. Jest białkiem zbudowanym z 2 łańcuchów połączonych mostkiem dwusiarczkowym. Wyróżnia się 7 serotypów: BoNT-A, BoNT-B, BoNT-C, BoNT-D, BoNT-E, BoNT-F i BoNT-G. Clostridia mogą wytwarzać ponad 40 różnych podtypów BoNT, ostatnio odnotowano nowy serotyp BoNT-X. Mechanizm działania serotypów jest podobny: hamują uwalnianie acetylocholiny z zakończeń nerwowych, ale ich siła terapeutyczna jest różna. BoNT-A jest najbardziej przebadanym serotypem do celów terapeutycznych.

 

Jak działa BOTOKS Toksyna botulinowa w Medycynie Estetycznej?

Toksyna botulinowa podana iniekcyjnie skutecznie zmniejsza uwalnianie acetylocholiny, neuroprzekaźnika, umożliwiającego pod wpływem impulsu nerwowego kurczenie się mięśni mimicznych. Toksyna botulinowa czasowo hamuje uwalnianie neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przesyłanie impulsów między nerwami a mięśniami. Pierwotnie toksyna botulinowa stosowana była przez okulistów do leczenia zeza i kurczu powiek. 

 

Jak działa Botoks Toksyna botulinowa?

Botox Botoks toksyna botulinowa typu A (BoNT-A) czasowo blokuje przewodnictwo nerwowo-mięśniowe. Zakończenia nerwowe nie wysyłają neuroprzekaźnika, dzięki czemu mięśnie przestają się nadmiernie kurczyć. Preparat działa miejscowo, wybiórczo, nie ma działania ogólnoustrojowego. Lek podawany jest precyzyjnie, tylko w miejsca, które mają być poddane zabiegowi. Działanie Toksyny botulinowej polega na bezpiecznym, odwracalnym ograniczeniu i osłabieniu aktywności mięśniowej w danym konkretnym obszarze, nie przenosząc się w żaden sposób na pracę innych mięśni. Czas utrzymywania się efektu jest różny, zależny od indywidualnych predyspozycji Pacjenta. Najczęściej utrzymuje się około 7 miesięcy. Podanie Toksyny botulinowej do mięśni objętych leczeniem pomaga mięśniom rozluźnić się i zrelaksować. Rysy twarzy łagodnieją, mimika twarzy zostaje zachowana a zmarszczki wygładzone. Efektem zabiegu jest przywrócenie wypoczętego, zrelaksowanego wyglądu twarzy, wygładzenie zmarszczek bez efektu MASKI! a twarz wygląda naturalnie i młodo. Efekt wypoczętej skóry. 

Skuteczność oraz Bezpieczeństwo leczenia toksyną botulinową kluczowo zależne jest od zastosowania odpowiednich technik iniekcji przez certyfikowanego lekarza Medycyny Estetycznej w gabinecie Medycyny Estetycznej oraz jakości preparatu. W Klinice Medycyny Estetycznej stosujemy najwyższej jakości toksynę botulinową typu A Bocouture (BoNT-A) wolną od białek kompleksujących niemieckiej firmy Merz. Najwyższa jakość leku gwarantuje najwyższą jakość zabiegu!

Historia Botoksu. Zastosowanie Toksyny botulinowej w Medycynie. BOTOX w Medycynie.

Botox Botoks, lek toksynę botulinową typu A (BoNT-A) stosuje się w leczeniu różnych chorób neurologicznych przebiegających z nadmiernym napięciem mięśni od 1990 r. Toksyna botulinowa została odkryta w 1895 roku przez Emile’a Ermengema. W procesie produkcyjnym stosowana w Medycynie Estetycznej Toksyna botulinowa typu A BoNT-A jest specjalnie spreparowana i jest w 100% bezpieczna dla zdrowia, sprawdzona w próbach klinicznych! Neurotoksyna botulinowa typu A (ang. botulinum neurotoksyn type A– BoNT-A) została po raz pierwszy zastosowana przez amerykańskiego okulistę Alana Scotta w leczeniu zeza. W 1978 r. uzyskał on zgodę amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (ang. Food and Drugs Administration – FDA) na wykorzystanie toksyny botulinowej typu A w okulistyce. W 1989 r. FDA wydała zgodę na wytwarzanie toksyny botulinowej do celów leczniczych, do leczenia zeza i kurczu powiek, spastyczności mięśni i przykurczy. W 1989 roku kalifornijscy chirurdzy plastyczni udokumentowali spektakularny wpływ Botoksu na niwelowanie zmarszczek mimicznych na około 5-6 miesięcy, będących oznaką starzenia się skóry. W 2002 roku Światowa Organizacja Zdrowia dopuściła toksynę botulinową typu A (BoNT-A) do leczenia głębokich zmarszczek okolicy między brwiami tzw. lwiej bruzdy, od tamtej pory jest to najskuteczniejszy zabieg likwidacji zmarszczek mimicznych z zakresu Medycyny Estetycznej. Toksyna botulinowa stosowana jest w Medycynie Estetycznej w leczeniu umiarkowanych i głębokich zmarszczek mimicznych gładzizny czołowej, będących nadmiernie aktywnymi pionowymi zmarszczkami znajdującymi się pomiędzy brwiami.

 

 

Przeciwskazania do zastosowania BOTOKSU Toksyny botulinowej:

 • zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, choroby neurologiczne, neuromotoryczne i mięśni (miastenia)
 • przyjmowanie w przeciągu tygodnia przed zabiegiem antybiotyków aminoglikozydów, tetracykliny, linkomycyny, gentamycyny, neomycyny, streptomycyny, polimyksyny, aminochinolonu, D-penicylaminy, cyklosporyny, tubokuraryny, pankuronium, galaminy, sukcynylocholiny)
 • leczenie lekami rozkurczowymi
 • nadwrażliwość na składniki preparatu
 • ciąża, karmienie piersią
 • miejscowe infekcje skóry, aktywna opryszczka
 • choroba nowotworowa
 • choroba autoimmunologiczna np. RZS
 • wiek poniżej 18 lat

 

Zalecenia po zabiegu iniekcji Botoksu Toksyny botulinowej Baby botoksu Mezobotoksu w celu redukcji zmarszczek mimicznych twarzy w gabinecie Medycyny Estetycznej:

Po zabiegu redukcji zmarszczek można od razu powrócić do codziennych czynności. Okolicę poddaną zabiegowi należy zachować w czystości i sterylności przez 24 godz! Nie należy dotykać okolicy, w której podano Toksynę botulinową! Unikać kontaktu za zwierzętami (ryzyko infekcji)! Do 12 godz. po zabiegu nie należy nakładać makijażu! Do 7 dni po zabiegu należy unikać środowisk z dużym ryzykiem zakażeń– basenu, sauny oraz dużego wysiłku fizycznego– biegania, ćwiczeń na siłowni! 

W dniu zabiegu, po zabiegu podania Toksyny botulinowej botoksu należy unikać lotu samolotem, nurkowania, sauny, ćwiczeń fizycznych, pływania w basenie, alkoholu! 

 W przypadku zabiegu podania Botoksu w okolicy ust, przy tendencji do nawracających infekcji opryszczki zaleca się na 2 dni przed zabiegiem przyjmowanie acyclowiru Heviran 400 mg lub Vaciclovir 500 mg – 1000 mg. oraz do 2 dni po zabiegu. W ciągu 2 tyg po zabiegu należy unikać przebywania na intensywnym słońcu, dłuższego przebywania w temperaturze poniżej O‘C. Bezpośrednio po zabiegu okolica poddana zabiegowi może być lekko zaczerwieniona z widocznym śladem po ukłuciu, który jednak bardzo szybko zniknie. Należy stosować na dzień krem z filtrem przeciwsłonecznym, najlepiej SPF 50 +. Warto pamiętać, że promieniowanie UV znacząco przyśpiesza powstawanie zmarszczek oraz przyśpiesza proces starzenia się skóry, co może skutkować potrzebą częstszego powtarzania zabiegu. 

Warto pamiętać o właściwej ochronie przeciwsłonecznej i zainwestować w dobrej jakości kosmetyki, które chronią przed pełnym spektrum promieniowania słonecznego UVA, UVB, HEV i IR. Wysokiej klasy dermokosmetyki to skutecznie działające filtry przeciwsłoneczne o możliwie najszerszym spektrum i maksymalnej fotostabilności. Kompleksowy system, obejmuje szeroki zakres widmowy (290-400nm), zapewnia właściwy poziom ochrony skóry. Minimalna ilość i stężenie filtrów chemicznych oraz mechanicznych determinuje doskonałą tolerancję, nawet przez skórę bardzo wrażliwą. Nowoczesne dermokosmetyki uwzględniają zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko, zawierają formuły zawierające ograniczoną ilość i stężenie filtrów przeciwsłonecznych, bez filtrów rozpuszczalnych w wodzie i silikonów- substancji trudno biodegradowalnych. Krem przeciwsłoneczny powinien być nakładany w ilości 2 mg/cm2 skóry. Taka ilość zmniejsza ryzyko uszkodzeń jej DNA.

Redukcja zmarszczek mimicznych Leczenie uśmiechu dziąsłowego Leczenie Bruksizmu BOTOKSEM
Botoks Toksyna Botulinowa Bocouture Merz (Niemcy)
Wizyta informacyjna- Lekarz Dentysta - Lekarz Medycyny Estetycznej (15 minut)Bezpłatnie
Kontrola po zabiegu medycyny estetycznej - Lekarz Medycyny EstetycznejBezpłatnie
Konsultacja lekarska z planem leczenia - Lekarz Medycyny Estetycznej250 zł
Znieczulenie kremem 1 okolica50 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- 1 obszar (zmarszczki okolicy oczu-"kurze łapki", zmarszczki pionowe czoła-"lwia zmarszczka", zmarszczki poziome czoła650 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- 2 obszary850 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- 3 obszary1000 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- uniesienie brwi "otwarcie oka"1000 zł
Botox- Botoks Toksyna Botulinowa "zmarszczki królicze" na nosie300-500 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Gummy Smile Leczenie uśmiechu dziąsłowego800 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Brody kamienistej brukowanej Relaksacja mięśnia bródkowego, relaksacja mięśnia obniżającego kąciki ust- uniesienie kącików ust800-1000 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Wygładzenie poprzecznych zmarszczek-linii na szyi (obręcze Venus) od 1200 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Migren (cena ustalana jest indywidualnie)od 1200 zł
Botox- Botoks Toksyna Botulinowa- uniesienie kącika nosa przy opadającym czubku nosa; zwężenie skrzydełek nosa, zmniejszenie nosaod 500 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Nadpotliwości czoła, dłoni, stóp, pach Botoksem
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Nadpotliwości czoła, cena zawsze ustalana jest indywidualnieod 1200 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Nadpotliwości dłoni (cena ustalana jest indywidualnie po wykonaniu testu nadpotliwości Minora)od 1200 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Nadpotliwości stóp (cena ustalana jest indywidualnie po wykonaniu testu nadpotliwości Minora)od 1200 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Nadpotliwości pach (cena ustalana jest indywidualnie po wykonaniu testu nadpotliwości Minora)od 1200 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Nadpotliwości pleców- odcinek lędźwiowy, cena ustalana jest indywidualnie po wykonaniu testu nadpotliwości Minoraod 1200 zł
Leczenie nadpotliwości- Test Minora specjalistyczny test jodowo-skrobiowy, określenie pola nadmiernej potliwości czoła, dłoni, pach, odcinka lędźwiowego, stóp UWAGA: miejsca o nadmiernej potliwości zabarwiają się na CZARNO100 zł
Znieczulenie kremem 1 okolica50 zł
Znieczulenie nasiękowe 1 okolica tzw. "dentystyczne" zalecane w szczególnie wrażliwych okolicach: dłonie, stopy50 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Bruksizmu Leczenie zgrzytania zębami Zaciskania zębów Relaksacja mięśni żucia Botoksem
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Bruksizmu Leczenie zgrzytania zębami zaciskania zębów Relaksacja mięśni żucia: żwaczy, skroniowych, skrzydłowych bocznych, cena ustalana jest indywidualnie przed zabiegiem od 1400 zł
Szyna relaksacyjna do leczenia bruksizmu, twarda szyna z odciskiem zębów przeciwstawnych- lecznicza1000 zł
Znieczulenie kremem 1 okolica50 zł

Zobacz także: ZABIEGI w Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie:

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i umów się na zabieg.

Dr Anna Bucka Klinika Dentystyczna Medycyna Estetyczna Belwederska 44 Warszawa Śródmieście

 

Rezerwacja wizyty

Możesz również zadzwonić — +48 601 560 580, +48 22 625 05 48

Moja najukochańsza pani doktor Ania, moja przyjaciółka, uratowała mi w 2010 roku ząb uznany przez innych renomowanych stomatologów za nieuleczalny. Do dziś zamiast implantu oraz korony nadal mam własny, wyleczony, biały, śliczny ząbek.

Regularnie korzystam również z zabiegów medycyny estetycznej zgodnie z zaproponowanym planem leczenia. Ostatnio miałam wybielane zęby wraz z regeneracją , zabieg trwający 2,5 godziny był dla mnie po prostu relaksem. Jestem szczęśliwa bo znowu mam nieskazitelnie białe i lśniące zęby jak kiedyś i żadnej nadwrażliwości.

Doktor Ania jest wyjątkowo delikatna a efekty wszystkich je zabiegów spektakularne! Jest genialną profesjonalistką i wspaniałym człowiekiem. Nie pójdę do niko innego. Jest Kochana.

Gorąco polecam!

Ewa Tokarska Sołowow

Od 20 lat pani dr Anna Bucka jest naszym rodzinnym stomatologiem. Opiekuje się całą naszą rodziną, zachowując najlepsze dostępne standardy leczenia. Zajmuje się nami całościowo dostosowując metody do wieku i rodzaju problemów. Pani doktor zawsze uczciwie stawia sprawę i współpracuje z fachowcami na najwyższym poziomie. Dlatego bardzo ucieszyłam się gdy rozszerzyła ofertę o usługi z zakresu medycyny estetycznej. Mam bardzo wrażliwą skórę trądzikową i kilkakrotnie ponawiane próby wizyt u kosmetyczki kończyły się długotrwałym podrażnieniem.

Dopiero peelingi medyczne przeprowadzone przez panią doktor zaczęły systematycznie poprawiać stan mojej skóry. Dlatego też serdecznie polecam usługi pani doktor Anny.

Anna Stańczak

Dr Bucka jest wysokiej klasy specjalistą stomatologiem. Oboje z małżonką jesteśmy pod wrażeniem posiadanej wiedzy, umiejętności i pracy z pacjentem.

Jako kardiochirurg polecam.

Prof.dr hab.n.med. Kazimierz Suwalski

Specjalista kardiochirurg (specjalista europejski)

Niedawno miałem wydarzenie, które wymagało pilnego kontaktu z dentystą. Mianowicie ukruszył mi się ząb. Dr. Bucka przyjęła mnie niezwłocznie.

Wykonała perfekcyjnie naprawę i uzupełnienie zęba. Uważam, że jest ona wyjątkowym fachowcem w swojej branży.

Jest niezwykle precyzyjna, dokładna, zawsze dobiera sposób leczenia najlepszy dla mnie. Np. Starała się tak naprawić ząb, aby nie było potrzeby wymiany drogiego inlay’a.

Franciszek Hutten-Czapski

Managing Director and Senior Partner BCG, Chairman BCG w Polsce

+48 601 560 580

+48 22 625 05 48

info@drannabucka.pl

Belwederska 44,
00-594 Warszawa

numer konta bankowego

09 1750 0012 0000 0000 3981 6695

SWIFT PL PPABPLPKXXX

}

Pon – Pt   10 – 20

Sobota     10 – 16

W razie potrzeby termin ustalany jest indywidualnie.

Zapytaj o Strefę VIP

Strefa VIP, to wyjątkowe miejsce dedykowane pacjentom, którzy chcą pozostać anonimowi.

Prywatny parking