Botoks Warszawa. Zabiegi Botoksem. Leczenie Migren Botoksem Toksyną botulinową w Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie. Botox Warszawa.

Medycyna Estetyczna. Leczenie Migreny Botoksem Toksyną botulinową. Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa. Medycyna Estetyczna Warszawa

Jak działa BOTOKS Toksyna botulinowa w Medycynie Estetycznej? Leczenie migreny.

Toksyna botulinowa podana iniekcyjnie skutecznie zmniejsza uwalnianie acetylocholiny, neuroprzekaźnika, umożliwiającego pod wpływem impulsu nerwowego kurczenie się mięśni mimicznych. Toksyna botulinowa czasowo hamuje uwalnianie neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przesyłanie impulsów między nerwami a mięśniami. Terapia polega na podaniu Toksyny botulinowej w mięśnie głowy w okolice czoła, skronie, potylicę, w okolicę szyi w mięśnie karku- 

w mięśnie drażniące nerwy, odpowiadające za napady Migreny. Botoks aplikuje się w punkty spustowe w miejsca zakończeń nerwowych, przenoszących sygnał do wnętrza czaszki- tam gdzie powstaje BÓL! Odpowiednio dobrane miejsca podania Toksyny botulinowej oraz dobrze dobrane dawki skutecznie zapobiegają wystąpieniu napadów migreny. Według Polskiego Towarzystwa Bólów Głowy i Międzynarodowego Towarzystwa Bólów Głowy leczenie Botoksem uznane jest za najskuteczniejszy sposób leczenia migreny przewlekłej. Leczenie Botoksem ma wyższą skuteczność od stosowanych dotychczas leków profilaktycznych.

 

Schemat podania Leku neurotoksyny botulinowej typu A (BoNT-A) wg. PREEMPT:

 • mięśnie marszczące brwi
 • mięsień podłużny nosa
 • mięsień czołowy
 • mięśnie skroniowe
 • mięśnie potyliczne
 • mięśnie czworoboczne
 • okolicę podpotyliczną

Lek podawany jest w pobliże zakończeń czuciowych nerwów trójdzielnych, potylicznych, części nerwów odcinka szyjnego kręgosłupa. Modyfikacją schematu jest podanie w najbardziej bolesne regiony mięśnia skroniowego, potylicznego, czworobocznego wg zasady „podążania za bólem”.                                          

 

Przyczyny powstawania migren.

Migrena jest bardzo przykrą dolegliwością, w istotny sposób negatywnie wpływa na jakość życia i codzienne funkcjonowanie. Nawracające, długotrwałe, intensywne bóle głowy wraz z towarzyszącymi im objawami uniemożliwiają „migrenowcom” normalną aktywność. Leczenie migren nie jest łatwe. Przy bólach o słabym nasileniu stosowane leki przeciwbólowe i przeciwzapalne łagodzą tylko objawy. Przy silnych bólach środki przeciwbólowe nie zawsze przynoszą ulgę. Rozwiązaniem dla takich Pacjentów coraz częściej okazuje się nowoczesna metoda leczenia migreny przewlekłej Botoksem Toksyną botulinową typu A (BoNT-A) zarejestrowana do leczenia migreny przewlekłej. Mimo, że metoda stosowana jest od kilkunastu lat, nadal mało jest rozpowszechniona. Kluczowe w terapii jest dobranie odpowiedniej dawki oraz miejsc podania Botoksu! Według najnowszych badań Botoks w znaczącym stopniu ogranicza ilość napadów migrenowych bez skutków ubocznych!

 U około 80% Pacjentów dochodzi do całkowitego ustąpienia napadów migrenowych, u pozostałych około dwukrotnie zmniejsza się ilość napadów oraz ich siła!

 

Dla Kogo przeznaczone są zabiegi z użyciem Botoksu Toksyny botulinowej?

Wskazania do zabiegu leczenia migreny Toksyną botulinową. Leczenie migreny botoxem.

15 % populacji zmaga się z migreną. Pacjenci- najczęściej Kobiety, u których występują napady bólowe głowy przynajmniej 15 lub więcej dni w miesiącu przez okres co najmniej 3 miesięcy, z migrenowymi bólami głowy przez co najmniej 8 dni. Migrenowy ból głowy charakteryzuje się zwykle jednostronnym początkiem, czasem trwania od 4 do 72 godzin, nudnościami i wymiotami, nadwrażliwością na światło, hałas i zapachy. Dodatkowo może występować zmiana nastroju, drażliwość, brak apetytu lub nadmierne objadanie się na kilka godzin przed atakiem. Migreny potrafią skutecznie wyłączyć z życia towarzyskiego. Pacjent czuje się przy tym bezradny.

Zdaniem eksperta Medycyny Estetycznej:

Zabieg leczenia migreny, leczenia napadowych bólów głowy w Klinice Medycyny Estetycznej jest wykonywany tylko przez doświadczonego certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Zabiegi wykonuję w oparciu o najwyższą jakość preparatu- produktu medycznyego klasy CE III wyrobu medycznego! Lek Bocouture neurotoksyna botulinowa typu A (BoNT-A), wolna od białek kompleksujących, to najwyższa jakość! Prawidłowa technika aplikacji jest gwarancją bezpieczeństwa oraz oczekiwanego, zgodnie z potrzebami najlepszego efektu!  Leczenie migreny Botoksem przeprowadzane jest wg. ściśle ustalonego schematu podawania dawek Schemat PREMPT (Phase III Research Evaluating Migraine Prophylaxis Theraphy), jest to około 31 punktów podania.

Dodatkowo zabiegi leczenia migreny Botoksem dają efekt wygładzenia zmarszczek mimicznych Twarzy, relaksację Twarzy a przez to naturalny efekt odmłodzenia!

– mówi certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej dr Jolanta Anna Bucka

Pragniesz pozbyć się Migreny?

Chcesz pozbyć się uciążliwego Bólu głowy?

Umów się na Profesjonalny zabieg leczenia Migreny Botoksem w Warszawie.

T +48 22 625 05 48 | M +48 601 560 580

info@drannabucka.pl

 

Jak działa Botoks Toksyna botulinowa? Botox.

Botox Botoks toksyna botulinowa czasowo blokuje przewodnictwo nerwowo-mięśniowe. Zakończenia nerwowe nie wysyłają neuroprzekaźnika, dzięki czemu mięśnie przestają się nadmiernie kurczyć. Preparat działa miejscowo, wybiórczo, nie ma działania ogólnoustrojowego. Lek podawany jest precyzyjnie, tylko w mięśnie, które mają być poddane zabiegowi. Działanie toksyny botulinowej polega na bezpiecznym, odwracalnym ograniczeniu i osłabieniu aktywności mięśniowej w danym konkretnym obszarze, nie przenosząc się w żaden sposób na pracę innych mięśni.

Czas utrzymywania się efektu jest różny, zależny od indywidualnych predyspozycji Pacjenta. Najczęściej utrzymuje się około 7 miesięcy. Podanie toksyny botulinowej do mięśni objętych leczeniem pomaga mięśniom rozluźnić się i zrelaksować, dzięki czemu zmniejsza się częstotliwość napadów migrenowych bólów głowy. Leczenie toksyną botulinową traktuje się jako Kurację. Bóle głowy zmniejszają się wraz kolejnymi podaniami Botoksu.

 

Botoks Toksyna botulinowa. Czym jest Botoks? Botox.

Botox Botoks Toksyna botulinowa typu A (BoNT-A) jest białkiem toksyny, wytwarzanej przez bakterie Clostridium botulinum. Botox Botoks Toksyna botulinowa typu A (BoNT-A) jest egzotoksyną, białkiem toksyny, wytwarzanej przez bakterie Clostridium botulinum. Jest białkiem zbudowanym z 2 łańcuchów połączonych mostkiem dwusiarczkowym. Wyróżnia się 7 serotypów: BoNT-A, BoNT-B, BoNT-C, BoNT-D, BoNT-E, BoNT-F i BoNT-G. Clostridia mogą wytwarzać ponad 40 różnych podtypów BoNT, ostatnio odnotowano nowy serotyp BoNT-X. Mechanizm działania serotypów jest podobny: hamują uwalnianie acetylocholiny z zakończeń nerwowych, ale ich siła terapeutyczna jest różna. BoNT-A jest najbardziej przebadanym serotypem do celów terapeutycznych.

Jak przygotować się do zabiegu leczenia migren Botoksem Toksyną botulinową?

Zabieg Botoksu nie wymaga specjalnych przygotowań. Zabieg zawsze poprzedza konsultacja i wywiad lekarski Lekarza Medycyny Estetycznej. Nieodłącznym elementem kwalifikacji do leczenia oraz oceny poprawy jest prowadzenie dzienniczka migreny- monitorowanie ilości, długości i częstości występowania bólów głowy i migren.

 

Jak przebiega zabieg leczenia migren z użyciem Botoksu Toksyny botulinowe w Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie?

Iniekcja leku Toksyny botulinowej Botoksu w gabinecie Medycyny Estetycznej wykonywana jest przez certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Lekarz ustala odpowiednią dawkę Toksyny botulinowej w zależności od celu zabiegu oraz indywidualnych potrzeb Pacjenta. Efekt działania Botoksu Toksyny Botulinowej pojawia się już po około 3-7 dniach i utrzymuje przez około 7 miesięcy. Kontrola zabiegu jest po 14 dniach. Z czasem dochodzi do rozkładu toksyny botulinowej w organizmie. Tworzą się wówczas nowe zakończenia nerwowo–mięśniowe. Mięśnie znowu są uruchamiane. Zabieg jest w 100% BEZPIECZNY!

 

Przebieg zabiegu leczenia migreny za pomocą Botoksu Toksyny botulinowej w Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie.

Zabieg nie wymaga znieczulenia. Możliwe jest jednak przed rozpoczęciem zabiegu nałożenie na okolicę poddaną zabiegowi znieczulającego kremu w celu zapewnienia maksymalnego komfortu. Lek podawany jest w gabinecie Medycyny Estetycznej przez certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej za pomocą specjalnej bardzo cienkiej mikroigły. Zabieg kończy nałożenie dezynfekującego kremu.

Jak często należy powtarzać zabieg leczenia migreny Toksyną botulinową?

Zabieg jest bezinwazyjny i może być powtórzony zgodnie z przyjętym przez lekarza Medycyny Estetycznej planem leczenia DOPIERO po wygaśnięciu efektu poprzedniej sesji. Najlepsze rezultaty uzyskuje się powtarzając podanie Toksyny botulinowej, a uzyskany efekt leczenia jest długotrwały. Nie należy obawiać się, że w wyniku zabiegu inne mięśnie głowy zostaną unieruchomione, utrudniając swobodne ruchy! Dobrze dobrana dawka Toksyny botulinowej w żaden sposób nie upośledza ruchomości głównych grup mięśniowych szyi!

 

 Toksyna botulinowa jest znakomitą substancją również do zmniejszenia nadmiernej potliwości czoła, pach, dłoni, stóp. Botoks stosuje się również w leczeniu Bruksizmu– leczeniu nadmiernego napięcia mięśni żucia: żwaczy, skroniowych, skrzydłowych bocznych, w leczeniu ściskania i zgrzytania zębami. Skuteczny jest w leczeniu Gummy Smile- leczeniu uśmiechu dziąsłowego. Leczeniu nadczynności mięśnia bródkowego- leczeniu brody brukowanej, kamienistej. Botoks pozwala uzyskać młodszy i gładszy wygląd. Rysy twarzy pozostają takie same a zmarszczki wygładzają się, twarz jest wyraźnie zrelaksowana. Skuteczność oraz bezpieczeństwo leczenia Toksyną botulinową kluczowo zależne jest od zastosowania odpowiednich technik iniekcji przez certyfikowanego lekarza Medycyny Estetycznej w gabinecie Medycyny Estetycznej oraz jakości preparatu.

 W Klinice Medycyny Estetycznej stosuję najwyższej jakości toksynę botulinową Bocouture niemieckiej firmy Merz. Najwyższa jakość Leku gwarantuje najwyższą jakość zabiegu!

 

Zastosowanie BOTOKSU Toksyny botulinowej w Medycynie Estetycznej.

Jakie zabiegi z wykorzystaniem Botoksu wykonuję w Klinice Medycyny Estetycznej:

 • likwidacja zmarszczek mimicznych twarzy
 • wygładzanie zmarszczek wokół oczu tzw. „kurzych łapek”
 • wygładzanie zmarszczek pionowych gładzizny czołowej tzw. „lwiej bruzdy”
 • wygładzanie zmarszczek wokół ust tzw. „zmarszczek palacza”, „kodu kreskowego”
 • redukcja zmarszczek poprzecznych na czole
 • uniesieni brwi tzw. otwarcie oka
 • wygładzanie zmarszczek na nosie tzw. „króliczych zmarszczek”
 • uniesienie kącików ust
 • uniesienie koniuszka nosa
 • leczenie Bruksizmu, leczenie nadmiernego napięcia mięśni żucia, mięsień żwacz (łać. musculus masseter), mięsień skroniowy (łać. musculus temporalis), mięsień skrzydłowy boczny (łać. musculus pterygoideus lateralis), mięsień skrzydłowy przyśrodkowy (łać. musculus pterygoideus medialis), leczenie nadmiernego ścierania zębów, zgrzytania zębami, zaciskania
 • leczenie tzw. „Gummy Smile”- leczenie uśmiechu dziąsłowego
 • wygładzenie, leczenie tzw. „brody brukowanej”, „brody kamienistej”
 • leczenie nadpotliwości czoła, dłoni, stóp, pach
 • likwidacja poprzecznych zmarszczek szyi tzw. „obręczy Wenus”
 • leczenie skurczu szyi, kręczu szyi

 

Historia Botoksu. Zastosowanie Toksyny botulinowej w Medycynie. Botox w Medycynie.

Botox Botoks, lek toksynę botulinową typu A (BoNT-A) stosuje się w leczeniu różnych chorób neurologicznych przebiegających z nadmiernym napięciem mięśni od 1990 r. Toksyna botulinowa została odkryta w 1895 roku przez Emile’a Ermengema. W procesie produkcyjnym stosowana w Medycynie Estetycznej Toksyna botulinowa typu A BoNT-A jest specjalnie spreparowana i jest w 100% bezpieczna dla zdrowia, sprawdzona w próbach klinicznych! Neurotoksyna botulinowa typu A (ang. botulinum neurotoksyn type A– BoNT-A) została po raz pierwszy zastosowana przez amerykańskiego okulistę Alana Scotta w leczeniu zeza. W 1978 r. uzyskał on zgodę amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (ang. Food and Drugs Administration – FDA) na wykorzystanie toksyny botulinowej typu A w okulistyce. W 1989 r. FDA wydała zgodę na wytwarzanie toksyny botulinowej do celów leczniczych, do leczenia zeza i kurczu powiek, spastyczności mięśni i przykurczy. W 1989 roku kalifornijscy chirurdzy plastyczni udokumentowali spektakularny wpływ Botoksu na niwelowanie zmarszczek mimicznych na około 5-6 miesięcy, będących oznaką starzenia się skóry. W 2002 roku Światowa Organizacja Zdrowia dopuściła toksynę botulinową typu A (BoNT-A) do leczenia głębokich zmarszczek okolicy między brwiami tzw. lwiej bruzdy, od tamtej pory jest to najskuteczniejszy zabieg likwidacji zmarszczek mimicznych z zakresu Medycyny Estetycznej. Toksyna botulinowa stosowana jest w Medycynie Estetycznej w leczeniu umiarkowanych i głębokich zmarszczek mimicznych gładzizny czołowej, będących nadmiernie aktywnymi pionowymi zmarszczkami znajdującymi się pomiędzy brwiami.

Przeciwskazania do zastosowania BOTOKSU Toksyny botulinowej:

 • zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, choroby neurologiczne, neuromotoryczne i mięśni (miastenia)
 • przyjmowanie w przeciągu tygodnia przed zabiegiem antybiotyków aminoglikozydów, tetracykliny, linkomycyny, gentamycyny, neomycyny, streptomycyny, polimyksyny, aminochinolonu, D-penicylaminy, cyklosporyny, tubokuraryny, pankuronium, galaminy, sukcynylocholiny)
 • leczenie lekami rozkurczowymi
 • nadwrażliwość na składniki preparatu
 • ciąża, karmienie piersią
 • miejscowe infekcje skóry, aktywna opryszczka
 • choroba nowotworowa
 • choroba autoimmunologiczna np. RZS
 • wiek poniżej 18 lat
Redukcja zmarszczek mimicznych Leczenie uśmiechu dziąsłowego Leczenie Bruksizmu BOTOKSEM
Botoks Toksyna Botulinowa Bocouture Merz (Niemcy)
Wizyta informacyjna- Lekarz Dentysta - Lekarz Medycyny Estetycznej (15 minut)Bezpłatnie
Kontrola po zabiegu medycyny estetycznej - Lekarz Medycyny EstetycznejBezpłatnie
Konsultacja lekarska z planem leczenia - Lekarz Medycyny Estetycznej250 zł
Znieczulenie kremem 1 okolica50 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- 1 obszar (zmarszczki okolicy oczu-"kurze łapki", zmarszczki pionowe czoła-"lwia zmarszczka", zmarszczki poziome czoła650 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- 2 obszary850 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- 3 obszary1000 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- uniesienie brwi "otwarcie oka"1000 zł
Botox- Botoks Toksyna Botulinowa "zmarszczki królicze" na nosie300-500 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Gummy Smile Leczenie uśmiechu dziąsłowego800 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Brody kamienistej brukowanej Relaksacja mięśnia bródkowego, relaksacja mięśnia obniżającego kąciki ust- uniesienie kącików ust800-1000 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Wygładzenie poprzecznych zmarszczek-linii na szyi (obręcze Venus) od 1200 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Migren (cena ustalana jest indywidualnie)od 1200 zł
Botox- Botoks Toksyna Botulinowa- uniesienie kącika nosa przy opadającym czubku nosa; zwężenie skrzydełek nosa, zmniejszenie nosaod 500 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Nadpotliwości czoła, dłoni, stóp, pach Botoksem
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Nadpotliwości czołaod 1200 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Nadpotliwości dłoni (cena ustalana jest indywidualnie po wykonaniu testu nadpotliwości Minora)od 1200 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Nadpotliwości stóp (cena ustalana jest indywidualnie po wykonaniu testu nadpotliwości Minora)od 1200 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Nadpotliwości pach (cena ustalana jest indywidualnie po wykonaniu testu nadpotliwości Minora)od 1200 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Nadpotliwości pleców- odcinek lędźwiowyod 1200 zł
Leczenie nadpotliwości- Test Minora specjalistyczny test jodowo-skrobiowy, określenie pola nadmiernej potliwości czoła, dłoni, pach, odcinka lędźwiowego, stóp100 zł
Znieczulenie kremem 1 okolica50 zł
Znieczulenie nasiękowe 1 okolica50 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Bruksizmu Leczenie zgrzytania zębami Zaciskania zębów Relaksacja mięśni żucia Botoksem
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Bruksizmu Leczenie zgrzytania zębami zaciskania zębów Relaksacja mięśni żucia: żwaczy, skroniowych, skrzydłowych bocznych, cena ustalana jest indywidualnie przed zabiegiem od 1400 zł
Szyna relaksacyjna do leczenia bruksizmu- lecznicza950 zł
Znieczulenie kremem 1 okolica50 zł

Zobacz także: ZABIEGI w Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie:

 

Zalecenia po zabiegu iniekcji Botoksu Toksyny botulinowej w celu leczenia Migreny w gabinecie Medycyny Estetycznej:

Po zabiegu leczenia migreny można od razu powrócić do codziennych czynności. Okolicę poddaną zabiegowi należy zachować w czystości i sterylności przez 24 godz! Nie należy dotykać okolicy, w której podano Toksynę botulinową! Unikać kontaktu za zwierzętami (ryzyko infekcji)! Do 12 godz. po zabiegu nie należy nakładać makijażu! Do 7 dni po zabiegu należy unikać środowisk z dużym ryzykiem zakażeń– basenu, sauny oraz dużego wysiłku fizycznego– biegania, ćwiczeń na siłowni! 

W dniu zabiegu, po zabiegu podania Toksyny botulinowej botoksu należy unikać lotu samolotem, nurkowania, sauny, ćwiczeń fizycznych, pływania w basenie, alkoholu!  

W przypadku zabiegu podania Botoksu w okolicy ust, przy tendencji do nawracających infekcji opryszczki zaleca się na 2 dni przed zabiegiem przyjmowanie acyclowiru Heviran 400 mg lub Vaciclovir 500 mg – 1000 mg. oraz do 2 dni po zabiegu. W ciągu 2 tyg po zabiegu należy unikać przebywania na intensywnym słońcu, dłuższego przebywania w temperaturze poniżej O‘C. Bezpośrednio po zabiegu okolica poddana zabiegowi może być lekko zaczerwieniona z widocznym śladem po ukłuciu, który jednak bardzo szybko zniknie. Należy stosować na dzień krem z filtrem przeciwsłonecznym, najlepiej SPF 50 +.  Warto pamiętać, że promieniowanie UV znacząco przyśpiesza powstawanie zmarszczek oraz przyśpiesza proces starzenia się skóry, co może skutkować potrzebą częstszego powtarzania zabiegu. Warto pamiętać o właściwej ochronie przeciwsłonecznej i zainwestować w dobrej jakości kosmetyki, które chronią przed pełnym spektrum promieniowania słonecznego UVA, UVB, HEV i IR. Wysokiej klasy dermokosmetyki to skutecznie działające filtry przeciwsłoneczne o możliwie najszerszym spektrum i maksymalnej fotostabilności. Kompleksowy system, obejmuje szeroki zakres widmowy (290-400nm), zapewnia właściwy poziom ochrony skóry. Minimalna ilość i stężenie filtrów chemicznych oraz mechanicznych determinuje doskonałą tolerancję, nawet przez skórę bardzo wrażliwą. Nowoczesne dermokosmetyki uwzględniają zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko, zawierają formuły zawierające ograniczoną ilość i stężenie filtrów przeciwsłonecznych, bez filtrów rozpuszczalnych w wodzie i silikonów- substancji trudno biodegradowalnych. Krem przeciwsłoneczny powinien być nakładany w ilości 2 mg/cm2 skóry. Taka ilość zmniejsza ryzyko uszkodzeń jej DNA.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i umów się na zabieg.

Dr Anna Bucka Klinika Dentystyczna Medycyna Estetyczna Belwederska 44 Warszawa Śródmieście

Rezerwacja wizyty

Możesz również zadzwonić — +48 601 560 580, +48 22 625 05 48

Moja najukochańsza pani doktor Ania, moja przyjaciółka, uratowała mi w 2010 roku ząb uznany przez innych renomowanych stomatologów za nieuleczalny. Do dziś zamiast implantu oraz korony nadal mam własny, wyleczony, biały, śliczny ząbek.

Regularnie korzystam również z zabiegów medycyny estetycznej zgodnie z zaproponowanym planem leczenia. Ostatnio miałam wybielane zęby wraz z regeneracją , zabieg trwający 2,5 godziny był dla mnie po prostu relaksem. Jestem szczęśliwa bo znowu mam nieskazitelnie białe i lśniące zęby jak kiedyś i żadnej nadwrażliwości.

Doktor Ania jest wyjątkowo delikatna a efekty wszystkich je zabiegów spektakularne! Jest genialną profesjonalistką i wspaniałym człowiekiem. Nie pójdę do niko innego. Jest Kochana.

Gorąco polecam!

Ewa Tokarska Sołowow

Od 20 lat pani dr Anna Bucka jest naszym rodzinnym stomatologiem. Opiekuje się całą naszą rodziną, zachowując najlepsze dostępne standardy leczenia. Zajmuje się nami całościowo dostosowując metody do wieku i rodzaju problemów. Pani doktor zawsze uczciwie stawia sprawę i współpracuje z fachowcami na najwyższym poziomie. Dlatego bardzo ucieszyłam się gdy rozszerzyła ofertę o usługi z zakresu medycyny estetycznej. Mam bardzo wrażliwą skórę trądzikową i kilkakrotnie ponawiane próby wizyt u kosmetyczki kończyły się długotrwałym podrażnieniem.

Dopiero peelingi medyczne przeprowadzone przez panią doktor zaczęły systematycznie poprawiać stan mojej skóry. Dlatego też serdecznie polecam usługi pani doktor Anny.

Anna Stańczak

Dr Bucka jest wysokiej klasy specjalistą stomatologiem. Oboje z małżonką jesteśmy pod wrażeniem posiadanej wiedzy, umiejętności i pracy z pacjentem.

Jako kardiochirurg polecam.

Prof.dr hab.n.med. Kazimierz Suwalski

Specjalista kardiochirurg (specjalista europejski)

Niedawno miałem wydarzenie, które wymagało pilnego kontaktu z dentystą. Mianowicie ukruszył mi się ząb. Dr. Bucka przyjęła mnie niezwłocznie.

Wykonała perfekcyjnie naprawę i uzupełnienie zęba. Uważam, że jest ona wyjątkowym fachowcem w swojej branży.

Jest niezwykle precyzyjna, dokładna, zawsze dobiera sposób leczenia najlepszy dla mnie. Np. Starała się tak naprawić ząb, aby nie było potrzeby wymiany drogiego inlay’a.

Franciszek Hutten-Czapski

Managing Director and Senior Partner BCG, Chairman BCG w Polsce

+48 601 560 580

+48 22 625 05 48

info@drannabucka.pl

Belwederska 44,
00-594 Warszawa

numer konta bankowego

09 1750 0012 0000 0000 3981 6695

SWIFT PL PPABPLPKXXX

}

Pon – Pt   10 – 20

Sobota     10 – 16

W razie potrzeby termin ustalany jest indywidualnie.

Zapytaj o Strefę VIP

Strefa VIP, to wyjątkowe miejsce dedykowane pacjentom, którzy chcą pozostać anonimowi.

Prywatny parking