Leczenie recesji dziąsłowych w Warszawie. Leczenie zaniku dziąseł. Zabiegi regenerujące tkanki przyzębia. Dodziąsłowa aplikacja atelokolagenu, nieusieciowanego kwasu hialuronowego oraz aminokwasów poprawiająca kondycję dziąseł.

 Zabieg Biostymulacji Bioregeneracji i Biorewitalizacji dziąseł. Poprawa stanu dziąseł.

Wskazania do zabiegu leczenia recesji dziąsłowych w gabinecie dentystycznym w Warszawie.

Recesje dziąseł są problemem ogólnospołecznym. Występują u 6-100% populacji w zależności od wieku pacjentów (częstość występowania rośnie z wiekiem). U pacjentów powyżej 40 roku życia mogą mieć charakter uogólniony i występować na powierzchniach wszystkich zębów. Recesje występują częściej u mężczyzn, niezależnie od warunków socjoekonomicznych. Nieleczone mogą prowadzić do rozwoju nadwrażliwości zębiny i próchnicy korzenia zęba. Stanowią duży problem estetyczny. Leczenie recesji dziąsłowych często wymaga interwencji chirurgicznej- przeszczepu dziąsłowego. Zastosowanie biostymulacji  w formie iniekcji dodziąsłowej może stanowić alternatywę lub być przygotowaniem a następnie uzupełnieniem leczenia chirurgicznego- dokoronowego lub bocznego przesunięcia płata z zastosowaniem wolnego przeszczepu dziąsłowego, przeszczepu podnabłonkowej tkanki łącznej lub kolagenowych substytutów tkanki własnej. Tak przygotowane dziąsło pozwala na korzystniejszy efekt zabiegu pokrycia recesji. Wskazaniem do zabiegu są recesje dziąsłowe klasy I i II Millera oraz ścieńczenia dziąseł. Dziąsło pokrywające zęby powinno mieć odpowiednią grubość. Grubość dziąsła zabezpiecza przed szkodliwym działaniem urazu- jedzenia. W efekcie rozwijającego się stanu zapalnego w przyzębiu dochodzi do znacznej utraty kolagenu w tkance dziąsła. Kolagen jest głównym składnikiem macierzy zewnątrzkomórkowej, jest białkiem występującym w wielu tkankach i narządach, stanowi 25% masy wszystkich białek. Jest obecny w kościach, zębach, ścięgnach oraz w rogówce. Włókna kolagenowe stanowią 65% objętości dziąsła i odgrywają znaczącą rolę w utrzymaniu stanu dziąsła. Utrata kolagenu jest początkiem procesu choroby dziąsła. Pierwsze symptomy utraty kolagenu w obszarze okołonaczyniowym w dziąśle rozpoczynają się w najwcześniejszym etapie rozwoju zapalenia, osiągają poziom utraty do 70% we wczesnej fazie, w okolicy nacieku zapalnego. Jako pierwsze ulegają destrukcji włókna z grupy więzadeł okrężnych i zębowo-dziąsłowych. Jest to związane z oddziaływaniem enzymów, głównie kolagenaz, wydzielanych przez komórki bakteryjne oraz komórki systemu odpornościowego. Kolagen pełni funkcję podporową, a także stymuluje komórki tkanki nabłonkowej do migracji, przyśpieszając proces gojenia i regenerację tkanek. Kolagen stosowany w leczeniu recesji dziąsłowych, podawany dodziąsłowo, wykazuje doskonałą biokompatybilność i wysokie bezpieczeństwo biologiczne oraz niską antygenowość. Atelokolagen stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu endogennego (powstającego wewnątrz organizmu).

PRZYCZYNY zaniku dziąseł.

Jak przygotować się do zabiegu aplikacji dodziąsłowej  w gabinecie Dentystycznym w Warszawie?

Zabieg zawsze poprzedza konsultacja Lekarza Dentysty Lekarza Medycyny Estetycznej. Leczenie zaniku dziąsłowego musi rozpocząć się od wyeliminowania przyczyny powstawania recesji dziąsłowych- obnażania się szyjek zębowych, wyeliminowania czynników uszkadzających. Leczenie najczęściej rozpoczyna się od usunięcia twardych i miękkich złogów nazębnych- zabiegu profesjonalnego czyszczenia zębów z osadu i kamienia nazębnego (podlinkować do Czyszczenie zębów) , instrukcji prawidłowej metody szczotkowania zębów, wyborze odpowiedniej Profesjonalnej szczoteczki do mycia zębów niemieckiej firmy Miradent Carebrush Supersoft (bardzo miękkiej) lub Carebrush White (miękkiej), nitki dentystycznej Miradent Mirafloss Tape, nitki dentystycznej Miradent Mirafloss CHX Tape- nasączonej chlorheksydyną lub nitki dentystycznej niewoskowanej Mirafloss ungewachst oraz pasty do mycia zębów PrevDent z nanohydroksyapatytem (nie zawierającej Fluoru!), płukanki do codziennej higieny jamy ustnej PrevDent (nie zawierającej alkoholu- nie wysuszającej śluzówki, nie zawierającej Fluoru), a następnie od eliminacji urazu zgryzowego- leczenia ortodontycznego. (podlinkować do Leczenie nakładkami) Czyszczenie zębów z osadu i kamienia przed samym zabiegiem leczenia biostymulatorami tkankowymi wykonuje się najczęściej 1-2 tygodnie przed planowanym zabiegiem aplikacji dodziąsłowej. Rodzaj zabiegu oraz preparat dobierane są indywidualnie przez lekarza prowadzącego leczenie podczas konsultacji przed zabiegiem w zależności od problemu, obszaru zabiegowego, wieku, potrzeb oraz oczekiwań Pacjenta. W przypadku nawracających infekcji opryszczki zaleca się na minimum 2 dni przed zabiegiem przyjmowanie acyclowiru  Heviran 400 mg 2x dziennie lub Vaciclovir 500 mg–1000 mg dziennie.

     Masz zanik – obniżenie linii dziąseł, powiększenie przestrzeni międzyzębowych?

      Cierpisz z powodu odsłoniętych wrażliwych szyjek zębowych?

     Potrzebujesz zabiegów regeneracyjnych przyzębia?

    T  +48  22 625 05 48                   M   + 48  601 560 580

  info@drannabucka.pl

Zdaniem eksperta Lekarza Dentysty Lekarza Medycyny Estetycznej:

Zabiegi z wykorzystaniem kolagenu, kwasu hialuronowego, aminokwasów w znaczący sposób mogą poprawić stan dziąsła w zakresie grubości oraz ponownego przykrycia twardych struktur zęba (szyjki zęba). Tak przygotowane dziąsło pozwala na korzystniejszy efekt zabiegu pokrycia recesji, a w przypadku niewielkich zmian ogranicza konieczność interwencji chirurgicznej. Zabieg leczenia przyzębia- leczenia zaniku dziąsłowego jest wykonywany tylko przez doświadczonego Lekarza Dentystę certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Zabiegi wykonuję w oparciu o najwyższą jakość certyfikowanych preparatów- produktów medycznych klasy CE III wyrobu medycznego! Najwyższa jakość sterylnych, apirogennych produktów medycznych Linerase 100 mg Heterologous Collagen Type I- atelokolagen oraz Sunekos 200- nieusieciowany kwas hialuronowy z opatentowanymi aminokwasami oraz prawidłowa, zgodnie z protokołem technika aplikacji, są gwarancją bezpieczeństwa oraz najlepszego naturalnego efektu poprawy jakości i grubości dziąseł. W przypadku niewielkich zmian zabiegi są alternatywą leczenia chirurgicznego zaniku dziąsłowego- przeszczepem dziąsłowym oraz uzupełnieniem leczenia ortodontycznego, chirurgicznego. 

– mówi Lekarz Dentysta certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej dr Jolanta Anna Bucka

Diagnoza. Leczenie zaniku dziąsłowego.

Co to jest kamień nazębny i osad nazębny?

Czyszczenie zębów Piaskowanie.  Patrz

Wynik oceny stanu dziąsła jest punktem wyjścia w leczeniu zaniku dziąsłowego. Jednym z elementów diagnostycznych tzw. czerwonej estetyki jest ocena stanu klinicznego dziąsła z uwzględnieniem jego kształtu, koloru, struktury i konsystencji. Ocena dziąsła jest równocześnie jednym z trzech elementów oceny biotypu (fenotypu) przyzębia. Pozostałe elementy to kształt i długość koron zębowych oraz obecność dziąsła zębodołowego. Ocena fenotypu jest niezwykle ważnym elementem prognostycznym w leczeniu chirurgicznym tkanek przyzębia oraz w leczeniu ortodontycznym i protetycznym. Pozwala określić z dużym prawdopodobieństwem zachowanie się tkanek przyzębia zarówno w czasie rozwoju stanu zapalnego, jak i interwencji chirurgicznej. Klinicznie zdrowe dziąsło składa się z dziąsła zębodołowego (przyczepionego) oraz dziąsła wolnego. Dziąsło wolne, znajdujące się w sąsiedztwie szyjki zęba, składa się z brzegu dziąsłowego i brodawek międzyzębowych, wypełniających trójkątne przestrzenie pomiędzy szyjkami sąsiednich zębów. Dzięki brodawkom międzyzębowym zdrowe dziąsło ma kształt girlandy. Dziąsło może utracić swój kształt w efekcie leczenia ortodontycznego, w wyniku istniejących chorób przyzębia, w trakcie zabiegów higienizacyjnych jamy ustnej, jak i na skutek działania jatrogennego. Recesje dziąsłowe często są spowodowane przez wady zgryzu wrodzone jak i nabyte. Recesje mogą się nasilić w trakcie terapii ortodontycznej opartej na ekspresji łuków zębowych. Zęby w wyniku działania sił ekspansyjnych powodują ucisk na przedsionkowe struktury przyzębia, prowadząc do utraty tkanek i dowierzchołkowego przesunięcia brzegu dziąsła względem granicy szkliwno-cementowej. W leczeniu recesji wykorzystuje się technikę dokoronowego lub bocznego przesunięcia płata z zastosowaniem wolnego przeszczepu dziąsłowego, przeszczepu podnabłonkowej tkanki łącznej lub kolagenowych substytutów tkanki własnej.

Zalety Działania preparatów:

SKŁAD: sterylna, apirogenna ampułka do iniekcji dodziąsłowych:

DZIAŁANIE:

Aminokwasy OPATENTOWANA FORMUŁA!:

 • silne działanie antyoksydacyjne, produkcja Elastyny AA: L-alanina, L-izoleucyna, L-leucyna
 • działanie przeciwzapalne: L-lizyna
 • silne właściwości higroskopijne: L-prolina
 • wspieranie procesów naprawczych: L-walina
 • aktywacja syntezy kolagenu AA: Glicyna
 • silne działanie budulcowe: L-seryna
 • tworzenie macierzy pozakomórkowej (EMC) pobudzane przez produkcję nowego kolagenu i elastyny

Regeneracja i synteza białek- kolagenu, elastyny to proces biochemiczny zachodzący w fibroblastach, wymagający dużo energii. Do wytworzenia tej energii potrzebne są aminokwasy we właściwej ilości i typologii. Synteza oraz naprawa wszystkich składników macierzy pozakomórkowej zależą od dostępności odpowiednich aminokwasów. Odpowiednie aminokwasy są niezbędne do uruchomienia procesów bioregeneracji.

Kolagen- Atelokolagen:                                                                                          

 • poprawa jakości macierzy międzykomórkowej
 • pobudzenie oddychania komórkowego
 • stymulacja syntezy białek strukturalnych skóry (kolagenu, elastyny)
 • aktywacja procesów wytwarzania energii w komórkach (przyczynia się do produkcji ATP)
 • zapewnienie silnego działania antyoksydacyjnego
 • skuteczna blokada wolnych rodników, pobudzenie mikrokrążenia w skórze

Ze względu na unikalne właściwości biologiczne, nietoksyczność, biokompatybilność, biodegradowalność oraz nieimunogenność atelokolagen ma wysoki profil bezpieczeństwa. Stanowi nową kategorię biomateriału do rekonstrukcji i odbudowy tkanek. Atelokolagen tworząc optymalne warunki fizjologiczne do wytwarzania nowego kolagenu wykazuje wysoką skuteczność w regeneracji i odbudowie tkanek. Liczne badania potwierdzają brak występowania reakcji alergicznych i zapalnych po zastosowaniu atelokolagenu.

Nieusieciowany Kwas hialuronowy, sól sodowa kwasu hialuronowego:

 • silne działanie nawilżające, składnik przywracający równowagę wodną przyzębia
 • regeneracja macierzy tkankowej
 • zapewnienie detoksykacji i prawidłowego nawodnienia
 • przywrócenie napięcia tkankowego
 • zapewnienie normalnego przebiegu procesów fizjologicznych w komórkach i w przestrzeni

międzykomórkowej

 • działanie przeciwzapalne

Kwas hialuronowy, oprócz pełnienia funkcji macierzy, w której są zatopione komórki, pełni funkcję związku zatrzymującego wodę w przestrzeniach międzykomórkowych, to główny składnik tkanki łącznej. Ta właściwość jest również warunkiem oporności tkanki na stres mechaniczny. Kwas hialuronowy to silny endogenny antyoksydant, naprawiający uszkodzenia poprzez wyłapywanie wolnych rodników. Funkcje biologiczne kwasu hialuronowego w organizmie ludzkim zależą od wielkości cząsteczek polimeru. Fragmenty kwasu o dużej masie cząsteczkowej (High Molecular Weight) wykazują działanie immunosupresyjne i przeciwzapalne. Hamują fagocytozę, wpływają na integralność tkanek, chronią je przed uszkodzeniami i apoptozą. Polimery średniej wielkości wykazują działanie przeciwzapalne, stymulują procesy immunologiczne i angiogenezę- (gr. angeion = naczynie + genesis = pochodzenie, powstawanie)- fizjologiczny proces tworzenia nowych włosowatych naczyń krwionośnych, poprawiających ukrwienie tkanek. Nieusieciowany kwas hialuronowy szybko podlega degradacji enzymatycznej rozkładając się na krótsze łańcuchy. W produktach Sunekos 200 ten proces jest wolniejszy dzięki zastosowaniu łańcuchów kwasu hialuronowego o masie 1.6 kDa. Fizjologiczne stężenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego nie powoduje obrzęku tkanek.

Przebieg zabiegu dodziąsłowej aplikacji biostymulatorów w gabinecie Dentystycznym:

Przed rozpoczęciem zabiegu nakłada się na okolicę poddaną zabiegowi znieczulający stomatologiczny żel lub aplikuje nasiękowo znieczulenie stomatologiczne w celu zapewnienia maksymalnego komfortu. Preparat podawany jest w gabinecie Dentystycznym tylko przez Lekarza Dentystę  certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej za pomocą specjalnej bardzo cienkiej igły. Zabieg kończy nałożenie dezynfekującego żelu.

Jakie są efekty zabiegu DODZIĄSŁOWEJ APLIKACJI?

Efektem leczenia recesji dziąsłowych, dodziąsłowej aplikacji biostymulatorów, jest pogrubienie dziąsła, zmniejszenie wysokości recesji, zwiększenie wysokości brodawek dziąsłowych. Zęby i dziąsła- brodawki dziąsłowe, decydują o ocenie estetyki uśmiechu, szczególnie w przypadku osób z uśmiechem dziąsłowym, o różnym stopniu obnażania dziąsła w trakcie mówienia i uśmiechania się. Dobra kondycja dziąsła, poprawa wysokości, grubości, jędrności, kolorytu dziąsła są niezwykle istotne. W przypadku leczenia uśmiechu dziąsłowego- Gummy Smile, zabieg jest również uzupełnieniem leczenia Botoksem- toksyną botulinową. BOTOX BOTOKS LECZENIE GUMMY SMILE

Jak często należy powtarzać zabieg Biostymulacji i Bioregeneracji dziąseł w gabinecie Dentystycznym w Warszawie?

Najlepsze efekty poprawy jakości dziąseł uzyskuje się przy wykonaniu najczęściej 4 zabiegów najlepiej w serii. Pacjenci- usatysfakcjonowani są już po serii 3-4 zabiegów. Zabiegi powinny być powtarzane zgodnie z przyjętym przez lekarza Dentystę Lekarza Medycyny Estetycznej planem leczenia, najczęściej w odstępach 3-4 tygodniowych lub zgodnie z zaproponowanym planem leczenia, następnie zaleca się wykonywać zabiegi „przypominające”.

Przeciwskazania do zabiegu aplikacji dodziąsłowej produktów medycznych w gabinecie Dentystycznym

 • rozpoznana nadwrażliwość na kwas hialuronowy, aminokwasy, atelokolagen
 • choroby autoimmunologiczne lub stosowanie terapii immunosupresyjnej
 • kobiety- ciąża, karmienie piersią
 • aktywna opryszczka lub inne aktywne zakażenia, stany zapalne w obszarze poddawanym zabiegowi- stany zapalne dziąseł!
 • choroba nowotworowa
 • leczenie przeciwzakrzepowe
 • wiek poniżej 18 lat

Zalecenia po zabiegu dodziąsłowej aplikacji w gabinecie Dentystycznym w Warszawie:

Okolice poddane zabiegowi dodziąsłowej aplikacji należy zachować w czystości przez 24 godz. Należy wstrzymać się z jedzeniem minimum 3 godziny po zabiegu. Nie wolno dotykać okolic poddanych zabiegowi. Należy unikać kontaktu za zwierzętami (całowania- ryzyko infekcji). Do 5 dni po zabiegu należy unikać środowisk z dużym ryzykiem zakażeń– basenu, sauny oraz dużego wysiłku fizycznego– biegania, ćwiczeń na siłowni. W przypadku nawracających infekcji opryszczki zaleca się na 2 dni przed zabiegiem przyjmowanie acyclowiru  Heviran 400 mg 2x dziennie lub Vaciclovir 500 mg–1000 mg dziennie. Po zabiegu brodawki dziąsłowe są lekko zaczerwienione i obrzęknięte, z drobnymi śladami po nakłuciach. W dniu zabiegu, po zabiegu, należy wymienić szczoteczkę do zębów na nową najlepiej na bardzo miękką np. Miradent Carebrush Supersoft oraz stosować Oxysafe produkt medyczny- profesjonalną płukankę do ust 1-3 x dziennie aż do uzyskania poprawy stanu dziąseł- wg. zaleceń lekarza. Płukanka Oxysafe Liquid Professional zawiera opatentowaną substancję Ardox-X®, która uwalnia reaktywny tlen. Aktywny związek tlenu uwalnia się pod wpływem kontaktu z błoną śluzową. Substancja zawiera stabilizowany kompleksowy związek węglowodoru i anionu oksoboranowego, z którego pod wpływem śliny uwalniane są nierodnikowe reaktywne pochodne tlenu. Kompleks węglowodoru i anionu oksoboranowego stanowi źródło aktywnego tlenu, który jest uwalniany w miejscu aplikacji preparatu. Mikrośrodowisko o podwyższonej zawartości tlenu korzystnie wpływa na proces gojenia ran, w tym również tych zakażonych. Preparat nie zawiera Alkoholu!- nie wysusza śluzówki Nie zawiera Fluoru!

 

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i umów się na zabieg.

Dr Anna Bucka Klinika Dentystyczna Medycyna Estetyczna Belwederska 44 Warszawa Śródmieście Mokotów

Protetyka
Wizyta informacyjna- Lekarz Dentysta (15 minut)bezpłatnie
Konsultacja Lekarz Dentystaod 250 zł
Inlay / Onlay kompozytod 2000 zł
Inlay / Onlay kompozyt wysokoestetyczny- Enamel HRi, Bio Functional, bez BIS-GMA, bez Bisphenolu-A BSA, bez wolnych nanocząsteczekod 2500 zł
Inlay / Onlay ceramicznyod 2500 zł
Inlay / Onlay złoto (Au) 21 karat BEGO (Niemcy)3500 zł + cena stopu
Endokorona / Overlay kompozytod 2000 zł
Endokorona / Overlay wysokoestetyczny- Enamel HRi, Bio Functional, bez BIS-GMA, bez Bisphenolu-A BSA, bez wolnych nanocząsteczekod 2500zł
Wkład koronowo-korzeniowy- włókno szklane400-750 zł
Wkład koronowo-korzeniowy, lany, 1korzeniowy, wielokorzeniowy CrCo ; Au BEGO (Niemcy)od 1000 zł + cena stopu
Bonding- Licówka kompozytowa wysokoestetyczna- Enamel HRi, Bio Functional, bez BIS-GMA, bez Bisphenolu-A BSA, bez wolnych nanocząsteczekod 2500 zł
Licówka porcelanowa wysokoestetycznaod 3000 zł
Indywidualny dobór koloru w pracowni protetycznejod 450 zł
Korona pełnoceramiczna wysokoestetycznaod 4500 zł
Korona pełnoceramiczna wysokoestetycznaod 4500 zł
Korona pełnoceramiczna, punkt w mościeod 4500 zł
Indywidualne napalanie porcelany w laboratorium protetycznymod 450 zł
Podparcie szklane do mostu1200 zł
Natychmiastowa tymczasowa koronaod 350 zł
Korona tymczasowa wykonana w laboratorium protetycznymod 400 zł
Cementowanie pracy od 500 zł
Proteza szkieletowa (akryl tłoczony próżniowo, zęby wysokoestetyczne kompozytowe)od 3500 zł
Indywidualne napalanie porcelany w laboratorium protetycznymod 450 zł
Podparcie szklane do mostu1200 zł
Natychmiastowa tymczasowa koronaod 350 zł
Korona tymczasowa wykonana w laboratorium protetycznymod 400 zł
Cementowanie pracy od 500 zł
Proteza szkieletowa (akryl tłoczony próżniowo, zęby wysokoestetyczne kompozytowe)od 3500 zł
Zasuwy, zatrzaski do protezy bezklamrowejod 700 zł
Proteza akrylowa częściowa, natychmiastowaod 700 zł
Proteza całościowa (akryl tłoczony próżniowo, zęby wysokoestetyczne kompozytowe)od 3500 zł
Naprawa protezy, sklejenie, dostawienie zęba 1 punktod 250 zł
Wzmocnienie siatkąod 300 zł
Szyny relaksacyjne do leczenia bruksizmu, lecznicze, ochronne do uprawiania sportów950 zł
Przecięcie mostu, zdjęcie koronyod 400 zł
Periodontologia
Wizyta informacyjna- Lekarz Dentysta (15 minut) bezpłatnie
Konsultacja Lekarz Dentysta, Badanie z planem leczenia stomatologicznego 250-350 zł
Znieczulenie stomatologiczne powierzchowne (żel) 10-50 zł
Znieczulenie stomatologiczne od 50 zł
NOWOŚĆ FYOX- leczenie zapalenia dziąseł, ostre zapalenia przyzębia, gingivitis, periimplantitis, paradontozy, poprawa kondycji tkanek przyzębia, regeneracja ran, leczenie ran błony śluzowej: afty, opryszczki, niegojące się zapalenie kącików ust, suche, łuszczące się czerwienie wargowe. FYOX OPATENTOWANA FORMUŁA 33% TCA + nadtlenek wodoru (H 2O2) - Pozytywny wpływ na proces gojenia ran i regenerację tkanek, natychmiastowy efekt i ulga dla podrażnionych, bolesnych, krwawiących dziąseł 100-450 zł
Leczenie zaniku dziąseł, Leczenie kieszonek dziąsłowych, Leczenie recesji dziąsłowych, Stymulacja odbudowy brodawek dziąsłowych- terapia aminokwasami, terapia Atelokolagenem- dodziąsłowa aplikacja Sunekos 200, Linerase od 700 zł

Moja najukochańsza pani doktor Ania, moja przyjaciółka, uratowała mi w 2010 roku ząb uznany przez innych renomowanych stomatologów za nieuleczalny. Do dziś zamiast implantu oraz korony nadal mam własny, wyleczony, biały, śliczny ząbek.

Regularnie korzystam również z zabiegów medycyny estetycznej zgodnie z zaproponowanym planem leczenia. Ostatnio miałam wybielane zęby wraz z regeneracją , zabieg trwający 2,5 godziny był dla mnie po prostu relaksem. Jestem szczęśliwa bo znowu mam nieskazitelnie białe i lśniące zęby jak kiedyś i żadnej nadwrażliwości.

Doktor Ania jest wyjątkowo delikatna a efekty wszystkich je zabiegów spektakularne! Jest genialną profesjonalistką i wspaniałym człowiekiem. Nie pójdę do niko innego. Jest Kochana.

Gorąco polecam!

Ewa Tokarska Sołowow

Od 20 lat pani dr Anna Bucka jest naszym rodzinnym stomatologiem. Opiekuje się całą naszą rodziną, zachowując najlepsze dostępne standardy leczenia. Zajmuje się nami całościowo dostosowując metody do wieku i rodzaju problemów. Pani doktor zawsze uczciwie stawia sprawę i współpracuje z fachowcami na najwyższym poziomie. Dlatego bardzo ucieszyłam się gdy rozszerzyła ofertę o usługi z zakresu medycyny estetycznej. Mam bardzo wrażliwą skórę trądzikową i kilkakrotnie ponawiane próby wizyt u kosmetyczki kończyły się długotrwałym podrażnieniem.

Dopiero peelingi medyczne przeprowadzone przez panią doktor zaczęły systematycznie poprawiać stan mojej skóry. Dlatego też serdecznie polecam usługi pani doktor Anny.

Anna Stańczak

Dr Bucka jest wysokiej klasy specjalistą stomatologiem. Oboje z małżonką jesteśmy pod wrażeniem posiadanej wiedzy, umiejętności i pracy z pacjentem.

Jako kardiochirurg polecam.

Prof.dr hab.n.med. Kazimierz Suwalski

Specjalista kardiochirurg (specjalista europejski)

Niedawno miałem wydarzenie, które wymagało pilnego kontaktu z dentystą. Mianowicie ukruszył mi się ząb. Dr. Bucka przyjęła mnie niezwłocznie.

Wykonała perfekcyjnie naprawę i uzupełnienie zęba. Uważam, że jest ona wyjątkowym fachowcem w swojej branży.

Jest niezwykle precyzyjna, dokładna, zawsze dobiera sposób leczenia najlepszy dla mnie. Np. Starała się tak naprawić ząb, aby nie było potrzeby wymiany drogiego inlay’a.

Franciszek Hutten-Czapski

Managing Director and Senior Partner BCG, Chairman BCG w Polsce

Formularz wizyty

+48 601 560 580

+48 22 625 05 48

info@drannabucka.pl

Belwederska 44,
00-594 Warszawa

numer konta bankowego

09 1750 0012 0000 0000 3981 6695

SWIFT PL PPABPLPKXXX

}

Pon – Pt   10 – 20

Sobota     10 – 16

W razie potrzeby termin ustalany jest indywidualnie.

Zapytaj o Strefę VIP

Strefa VIP, to wyjątkowe miejsce dedykowane pacjentom, którzy chcą pozostać anonimowi.

Prywatny parking