Alidya terapia antycellulitowa WarszawaRedukcja Cellulitu Warszawa. Zabiegi antycellulitowe w Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie. Skuteczne leczenie Cellulitu w Warszawie zabiegi Lekarz Medycyny Estetycznej Warszawa

Alidya skuteczna terapia antycellulitowa Warszawa

Alidya– jest innowacyjnym, pierwszym zarejestrowanym na świecie certyfikowanym antycellulitowym preparatem do iniekcji, stosowanym przez Lekarza Medycyny Estetycznej w leczeniu i profilaktyce tzw. „skórki pomarańczowej”- tzw. Cellulitu. Pojęciem medycznym właściwym dla tego objawu jest Lipodystrofia. Polega na zaburzeniu rozmieszczania tkanki tłuszczowej wraz ze zmianami obrzękowymi. Zabieg polega na chelatacji- wyłapywaniu szkodliwych jonów żelaza i rozpuszczaniu toksyn zmagazynowanych w tkance tłuszczowej. Preparat bogaty w aminokwasy poprawia krążenie tętnicze i drenaż osmotyczny istoty międzykomórkowej, korzystnie wpływa na odbudowę białek tworzących macierz i likwidację wolnych rodników. Dzięki odkwaszeniu środowisk, uzyskuje się poprawę krążenia tętniczego i drenażu osmotycznego. Terapia przywraca skórze jędrność, gładkość, właściwy wygląd.

Alidya Leczenie Cellulitu. Wskazania do zabiegu redukcji cellulitu w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie. Dla kogo jest zabieg Alidya:

Najlepszymi kandydatkami do zabiegu są pacjentki z cellulitem we wczesnych fazach rozwoju (I i II stopień). Cellulit dotyczy głównie kobiet. Zabieg nie ma ograniczeń wiekowych (poza pacjentkami niepełnoletnimi, które muszą mieć zgodę opiekuna prawnego). Wynika to z faktu, iż cellulit może zacząć rozwijać się we wczesnym okresie życia (okres dojrzewania) lub dopiero później (ciąża, menopauza, w wyniku przyjmowanych leków). 

Wskazania do zabiegu:

Leczenie istniejącego cellulitu oraz zapobieganie powstawaniu po:

 • Po intralipoterapii Aqualyx
 • Po liposukcji
 • Obrzęku lipidowemu- lipodemii
 • Przeciwdziałaniu deformacjom tkanki skórnej

Które okolice można poddać terapii preperatem Alidya?

Wszystkie dotknięte problemem cellulitu, najczęściej uda, pośladki, okolice kolan, ramiona, brzuch.

      Chcesz pozbyć się cellulitu?

    Potrzebujesz skutecznego leczenia cellulitu?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i umów się na zabieg.

              T  +48  22 625 05 48                   M   + 48  601 560 580

        info@drannabucka.pl

Zdaniem eksperta Lekarza Dentysty Lekarza Medycyny Estetycznej:

Alidya jest jedynym na świecie wyrobem medycznym III klasy CE, zarejestrowanym ze znakiem CE0373 do iniekcyjnego leczenia oraz profilaktyki lipodystrofii gynoidalnej. Zabieg może być wykonywany wyłącznie przez doświadczonego certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej, po specjalistycznym przeszkoleniu, posiadającego uprawnienia do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem preparatu Alidya. Zabiegi wykonuję w oparciu o najwyższą jakość oryginalnych, certyfikowanych, jałowych, apirogennych preparatów Alidya. Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów Medycyny Estetycznej poprawiających kondycję skóry.

– mówi Lekarz Dentysta certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej dr Jolanta Anna Bucka

ALIDYA– BEZPIECZEŃSTWO PREPARATU

SKŁAD: AntiLIpoDYstrophicAgents sterylna, apirogenna ampułka: żel poliaminokwasowy, alfa-d-(+)glukopiranoza, wiązanie alfa 1-4-glikozydowe, etylenodiaminotetraoctan disodu, system buforowy aminokwasowy z korektorem wodorowęglanowosodowym, regulator osmolarności. Preparat zarejestrowany ze wskazaniem do iniekcji w leczeniu cellulitu- lipodystrofii gynoidalnej. Materiał medyczny III klasy CE. Formuła opracowana przez Profesora Pasquale Motolese.

Jak działa Alidya? Działanie kuracji antycellulitowej:

Aminokwasy: OPATENTOWANA FORMUŁA 6 wyselekcjonowanych Aminokwasów!

Ze względu na niepowtarzalny skład Alidya uruchamia wiele ważnych mechanizmów w tkankach poprawiających ich funkcjonalność i hamujących rozwój cellulitu:

 • chelatacja metali i rozpuszczanie toksyn (wg nowej hipotezy Profesora Motolese, żelazo wydostające się z mikrokrążenia jest jedną z ważnych przyczyn zmian w podskórnej tkance tłuszczowej widocznych w postaci cellulitu)
 • drenaż osmotyczny macierzy- działanie przeciwobrzękowe i utrata centymetrów w obwodach
 • Poprawa krążenia tętniczego- lepiej dotleniona skóra
 • Alkalizacja macierzy pozakomórkowej- zakwaszone środowisko macierzy uniemożliwia sprawne wymiany komórkowe
 • Odbudowa protein macierzy pozakomórkowej- fizjologiczna regeneracja tkanek
 • Działanie przeciwutleniające- procesy wolnorodnikowe bardzo sprzyjają rozwojowi cellulitu.

Profesor Pasquale Motolese zaobserwował, że istotnym mechanizmem powstawania cellulitu jest odkładanie się w przestrzeni komórkowej złogów żelaza, które przedostają się z niewydolnego mikrokrążenia. Alidya chelatuje, niweluje toksyczne działanie atomów żelaza oraz toksyn. Usuwa nadmiar wody z macierzy międzykomórkowej dzięki drenażowi osmotycznemu, co skutkuje zmniejszeniem obrzęku tkanek oraz redukcją obwodu miejsc poddanych zabiegowi. Pobudza mikrokrążenie, wspomaga odżywianie i regenerację tkanek w macierzy międzykomórkowej we włóknach kolagenowych i elastynie oraz protein wewnątrzkomórkowych. Alkalizuje środowisko międzykomórkowe- odkwasza środowisko, umożliwia poprawę fizjologiczną przemian metabolicznych. Ma działanie antyoksydacyjne, eliminuje tzw. wolne rodniki, przyczyniające się do powstawania cellulitu.

Alidya Wskazanie do zabiegu leczenia cellulitu w gabinecie Medycyny Estetycznej:

 • Jakie okolice ciała można poddać zabiegowi?

  Wszystkie okolice ciała dotknięte cellulitem, po wcześniejszej konsultacji lekarskiej, najczęściej brzuch, uda, pośladki, ramiona. Zabieg skuteczny jest nie tylko w leczeniu cellulitu, ale również w profilaktyce antycellulitowej.

  Jak przygotować się do zabiegu leczenia cellulitu w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie?

  Zabieg leczenia cellulitu mezoterapią mikroigłową nie wymaga specjalnych przygotowań. Zabieg zawsze poprzedza konsultacja Lekarza Medycyny Estetycznej. Rodzaj zabiegu, protokoły zabiegowe dobierane są indywidualnie podczas konsultacji przed zabiegiem w zależności od potrzeb- stopnia zaawansowania cellulitu, obszaru zabiegowego, wieku, oraz oczekiwań Pacjenta przez Lekarza Medycyny Estetycznej prowadzącego leczenie. Przed zabiegiem wykonuje się pomiary antropometryczne oraz dokumentację fotograficzną.

  Przebieg zabiegu leczenia cellulitu- mezoterapii igłowej w gabinecie Medycyny Estetycznej:

  Preparat podawany jest w gabinecie Medycyny Estetycznej tylko przez certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej, posiadającego uprawnienia do stosowania produktu Alidya, za pomocą, bardzo cienkiej specjalnej 4 mm igły do Mezoterapii, jest praktycznie bezbolesny. U wrażliwych pacjentów, przed rozpoczęciem zabiegu nakłada się na okolicę poddaną zabiegowi znieczulający krem, w celu zapewnienia maksymalnego komfortu. Zabieg polega na podaniu preparatu Alidya bezpośrednio w tkankę podskórną. Zabieg kończy delikatny masaż oraz nałożenie dezynfekującego kremu.

  Efekty zabiegu antycellulitowego mezoterapii w gabinecie Medycyny Estetycznej:

  Terapia przywraca skórze jędrność, gładkość, właściwy wygląd, efekt odmłodzonych, wolnych od nierówności skóry ud i pozbawionych cellulitu jędrnych pośladków.

   

  Ile zabiegów potrzeba do leczenia cellulitu preparatem Alidya? Jakie są efekty zabiegu leczenia cellulitu mezoterapii igłowej?

  Skuteczność zabiegu gwarantuje wykonanie serii 5-7 nawet do 12 zabiegów. Zabiegi wykonuje się w odstępach 1-2 tygodniowych. Zaleca się wykonanie pełnego cyklu zabiegowego leczenia, podanie 1 lub kilku dawek w odstępie 15-30 dni, a następnie wykonanie zabiegu przypominającego raz w roku w celu utrzymania stabilnego rezultatu.  Zabieg wykonywany przez certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie ma wysoką efektywność, skutecznie poprawia jakość i wygląd skóry.

  Powrót do codziennej aktywności po zabiegu jest natychmiastowy.

  UWAGA! Alidya nie eliminuje tkanki tłuszczowej. Alidya nie jest preparatem odchudzającym, jednak podczas leczenia następuje utrata centymetrów w obwodach (wynika to z działania przeciwobrzękowego).

  Jak długo trwa zabieg terapii leczenia cellulitu preparatem Alidya?

  Zabieg trwa ok. 30 minut.

  Jak często należy powtarzać zabieg antycellulitowy preparatem Alidya w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie? Dawkowanie:

  • 5-12 zabiegów, 1-2 ampułki na 1 zabieg, ilość uzależniona jest od wielkości obszaru zabiegowego 1-2 x w tygodniu. Po pełnym cyklu zabiegowym zalecane jest wykonanie
  • 1 lub kilku powtórzeń w odstępie 15-30 dni
  • zabiegi podtrzymujące efekty leczenia 1 x w roku

  Korzystne jest połączenie zabiegów mikronakłuwania z drenażem limfatycznym manualnym lub pneumatycznym. Bardzo wskazane jest stosowanie metod wspomagających leczenie jak m.in.: karboksyterapia, drenaż limfatyczny, radiofrekwencja (RF), ultradźwięki, suplementacja, aktywność fizyczna.

  Skuteczność terapii antycellulitowej.

  Zaletą Mezoterapi mikroigłowej jest jej wysoka skuteczność i bezpieczeństwo. Zabieg nie wymaga hospitalizacji ani opieki anestezjologicznej, nie niesie ryzyka wystąpienia stanu zapalnego. Okres rekonwalescencji jest krótki, a rezultat długotrwały.

JAK POWSTAŁA ALIDYA?

Alidya została stworzona przez Profesora Pasquale Motolese (1964-2013), który był wspaniałym lekarzem i ogromnym autorytetem w środowisku medycyny estetycznej. Alidya to ostatnie z odkryć Profesora po długich latach prac badawczych nad przyczynami i możliwościami leczenia tzw. cellulitu. Wcześniej Profesor opracował znaną i bardzo skuteczną technikę niechirurgicznej redukcji tkanki tłuszczowej o nazwie intralipoterapia oraz produkt o nazwie Aqualyx – posiadający jako jedyny rejestrację do iniekcyjnej redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej. (podlinkować do LIPOLIZA) Jako jeden z pierwszych na świecie opublikował szereg artykułów naukowych i książek nt. innowacyjnych technik stosowania wypełniaczy. Preparat Alidya jest wynikiem wieloletnich badań nad zrozumieniem mechanizmów, genezy, sposobu starzenia się oraz metod leczenia cellulitu i lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Profesor Motolese poprzez analogię z wieloma chorobami układu nerwowego jak: Alzheimer, Choroba Parkinsona czy Stwardnienie Rozsiane postawił nową hipotezę nt. czynników mających duży wpływ na rozwój cellulitu, którymi są złogi żelaza przedostające się z mikrokrążenia (z osłabionych i bardziej przepuszczalnych naczyń) do środowiska międzykomórkowego. Od momentu pojawienia się Alidya każdy pacjent zyskał możliwość zahamowania rozwoju cellulitu już w jego wczesnych stadiach.

Co to jest cellulit?

Cellulit łać. to zapalenie tkanki podskórnej, cechuje lipodystrofia- zaburzenie rozmieszczenia tkanki tłuszczowej oraz zmiany obrzękowe. Dotyczy tylko Kobiet, najczęściej tylnej okolicy ud oraz pośladków. Predyspozycją do powstawania tzw. cellulitu jest pośpiech, stres, niezdrowy styl życia, mało ruchu, nałogi, dieta bogata w węglowodany, tłuszcze.

Przeciwskazania do zabiegu leczenia cellulitu w gabinecie Medycyny Estetycznej:

 • rozpoznana nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu
 • ostre choroby nerek i wątroby, niewydolność tarczycy
 • choroby autoimmunologiczne lub stosowanie terapii immunosupresyjnej
 • ciąża, karmienie piersią
 • aktywna opryszczka lub inne aktywne zakażenia, stany zapalne w obszarze poddawanym zabiegowi
 • aktywna choroba nowotworowa
 • tendencja do powstawania bliznowców
 • nieleczona cukrzyca
 • leczenie przeciwzakrzepowe
 • bardzo intensywna opalenizna
 • wiek poniżej 16 lat

 

Zalecenia po zabiegu leczenia cellulitu mezoterapii mikroigłowej w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie:

Okolicę poddaną zabiegowi mikronakłuciami należy zachować w czystości i sterylności przez 24 godz.  Nie dotykamy okolicy poddanej zabiegowi. Unikamy kontaktu za zwierzętami (ryzyko infekcji). Do 7 dni po zabiegu unikamy środowisk z dużym ryzykiem zakażeń– basenu, sauny oraz dużego wysiłku fizycznego– biegania, ćwiczeń na siłowni. W przypadku nawracających infekcji opryszczki zaleca się na 2 dni przed zabiegiem przyjmowanie acyclowiru Heviran 400 mg lub Vaciclovir 500 mg–1000 mg. W ciągu 2 tyg po zabiegu należy unikać przebywania na intensywnym słońcu, dłuższego przebywania w temperaturze poniżej O ‘C. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, z drobnymi śladami po nakłuciach lub niewielkimi krwiakami lub siniakami. Można je smarować kremem przyśpieszającym zanikanie Auriderm. Krwiaki lub drobne siniaki znikają samoistnie w ciągu kilku dni maksymalnie do 2 tygodni. Należy stosować na dzień krem z filtrem przeciwsłonecznym, najlepiej SPF 50 +.  Warto pamiętać o właściwej ochronie przeciwsłonecznej i zainwestować w dobrej jakości kosmetyki, które chronią przed pełnym spektrum promieniowania słonecznego UVA, UVB, HEV i IR. Wysokiej klasy dermokosmetyki to skutecznie działające filtry przeciwsłoneczne o możliwie najszerszym spektrum i maksymalnej fotostabilności. Kompleksowy system, obejmuje szeroki zakres widmowy (290-400nm), zapewnia właściwy poziom ochrony skóry. Minimalna ilość i stężenie filtrów chemicznych oraz mechanicznych determinuje doskonałą tolerancję, nawet przez skórę bardzo wrażliwą. Nowoczesne dermokosmetyki uwzględniają zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko, zawierają formuły zawierające ograniczoną ilość i stężenie filtrów przeciwsłonecznych, bez filtrów rozpuszczalnych w wodzie i silikonów- substancji trudno biodegradowalnych. Krem przeciwsłoneczny powinien być nakładany w ilości 2 mg/cm2 skóry. Taka ilość zmniejsza ryzyko uszkodzeń jej DNA.

W celu wspomagania efektów zabiegu profesor Motolese stworzył specjalna formułę emulsji do ciała o nazwie Aqualyx Cream Gel (dostępny w gabinetach wykonujących zabiegi Aqualyx i Alidya).

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i umów się na zabieg.

 

 

 

 

Dr Anna Bucka Klinika Dentystyczna Medycyna Estetyczna Belwederska 44 Warszawa Śródmieście

Cellulit
Wizyta Informacyjna- Lekarz Medycyny Estetycznej (15 minut)Bezpłatnie
Kontrola po zabiegu Medycyny Estetycznej- Lekarz Medycyny EstetycznejBezpłatnie
Znieczulenie kremem 1 okolica50 zł
Znieczulenie nasiękowe 1 okolica50 zł
Redukcja cellulitu, terapia antycellulitowa Alidya 1 ampułka 10 ml500 zł

Moja najukochańsza pani doktor Ania, moja przyjaciółka, uratowała mi w 2010 roku ząb uznany przez innych renomowanych stomatologów za nieuleczalny. Do dziś zamiast implantu oraz korony nadal mam własny, wyleczony, biały, śliczny ząbek.

Regularnie korzystam również z zabiegów medycyny estetycznej zgodnie z zaproponowanym planem leczenia. Ostatnio miałam wybielane zęby wraz z regeneracją , zabieg trwający 2,5 godziny był dla mnie po prostu relaksem. Jestem szczęśliwa bo znowu mam nieskazitelnie białe i lśniące zęby jak kiedyś i żadnej nadwrażliwości.

Doktor Ania jest wyjątkowo delikatna a efekty wszystkich je zabiegów spektakularne! Jest genialną profesjonalistką i wspaniałym człowiekiem. Nie pójdę do niko innego. Jest Kochana.

Gorąco polecam!

Ewa Tokarska Sołowow

Od 20 lat pani dr Anna Bucka jest naszym rodzinnym stomatologiem. Opiekuje się całą naszą rodziną, zachowując najlepsze dostępne standardy leczenia. Zajmuje się nami całościowo dostosowując metody do wieku i rodzaju problemów. Pani doktor zawsze uczciwie stawia sprawę i współpracuje z fachowcami na najwyższym poziomie. Dlatego bardzo ucieszyłam się gdy rozszerzyła ofertę o usługi z zakresu medycyny estetycznej. Mam bardzo wrażliwą skórę trądzikową i kilkakrotnie ponawiane próby wizyt u kosmetyczki kończyły się długotrwałym podrażnieniem.

Dopiero peelingi medyczne przeprowadzone przez panią doktor zaczęły systematycznie poprawiać stan mojej skóry. Dlatego też serdecznie polecam usługi pani doktor Anny.

Anna Stańczak

Dr Bucka jest wysokiej klasy specjalistą stomatologiem. Oboje z małżonką jesteśmy pod wrażeniem posiadanej wiedzy, umiejętności i pracy z pacjentem.

Jako kardiochirurg polecam.

Prof.dr hab.n.med. Kazimierz Suwalski

Specjalista kardiochirurg (specjalista europejski)

Niedawno miałem wydarzenie, które wymagało pilnego kontaktu z dentystą. Mianowicie ukruszył mi się ząb. Dr. Bucka przyjęła mnie niezwłocznie.

Wykonała perfekcyjnie naprawę i uzupełnienie zęba. Uważam, że jest ona wyjątkowym fachowcem w swojej branży.

Jest niezwykle precyzyjna, dokładna, zawsze dobiera sposób leczenia najlepszy dla mnie. Np. Starała się tak naprawić ząb, aby nie było potrzeby wymiany drogiego inlay’a.

Franciszek Hutten-Czapski

Managing Director and Senior Partner BCG, Chairman BCG w Polsce

Rezerwacja wizyty

Możesz również zadzwonić — +48 601 560 580, +48 22 625 05 48

+48 601 560 580

+48 22 625 05 48

info@drannabucka.pl

Belwederska 44,
00-594 Warszawa

numer konta bankowego

09 1750 0012 0000 0000 3981 6695

SWIFT PL PPABPLPKXXX

}

Pon – Pt   10 – 20

Sobota     10 – 16

W razie potrzeby termin ustalany jest indywidualnie.

Zapytaj o Strefę VIP

Strefa VIP, to wyjątkowe miejsce dedykowane pacjentom, którzy chcą pozostać anonimowi.

Prywatny parking