Botoks Warszawa. Zabiegi Botoksem. Leczenie nadpotliwości Botoksem Toksyną botulinową w Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie. Botox Warszawa.

Medycyna Estetyczna Leczenie nadmiernej potliwości czoła, owłosionej skóry głowy, pach, dłoni, stóp botoksem. Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa. Medycyna Estetyczna Warszawa

Dla Kogo przeznaczone są zabiegi z użyciem Botoksu Toksyny botulinowej?

Wskazania do zabiegu leczenia nadmiernej potliwości czoła, owłosionej skóry głowy, pach, dłoni, stóp BOTOKSEM.

Nadpotliwość dotyczy 2-3% populacji, jest problemem bardzo powszechnym. Pot składa się w 96% z wody,z roztworu chlorku sodu, związków potasu, wapnia, magnezu, żelaza, mocznika i soli kwasu mlekowego. Pierwotnie pot jest bezbarwny i bezwonny. Za brzydki zapach potu odpowiadają feromony oraz specyficzna dla każdego człowieka fizjologiczna flora bakteryjna rozkładająca pot. Produkcja potu zależy od współczulnego układu nerwowego. Nadpotliwość jest nadmiernym wydzielaniem potu w stosunku do potrzeb organizmu w celu utrzymania prawidłowej temperatury ciała. Parujący i chłodzący wpływ potu pełni istotną rolę w procesach termoregulacji. Wraz z potem wydalane są z organizmu toksyny. Gruczoły potowe są niemal na całej skórze, na całym ciele jest rozmieszczonych około 4-5 milionów gruczołów potowych. Największa ich koncentracja jest głównie na czołe, pachach, dłoniach, stopach- przez co nadmierne wydzielanie się potu jest problemem wstydliwym, może wpłynąć negatywnie na relacje międzyludzkie. Gruczoły potowe ze względu na sposób wydzielania wydzieliny dzieli się na ekrynowe i apokrynowe. Pot wydzielany jest przez gruczoły ekrynowe. Ośrodek termoregulacji znajduje się w mózgu w podwzgórzu. Stamtąd impulsy wysyłane są do zwojów układu współczulnego rdzenia kręgowego a następnie do ekrynowych gruczołów potowych. Hiperhydrozie- nadmiernemu wydzielaniu potu, towarzyszą problemy emocjonalne oraz społeczne. Miejsca nadmiernej potliwości i związana z nią maceracja- uszkodzenie skóry, mogą prowadzić do zakażeń bakteryjnych, grzybiczych oraz zmian wypryskowych.  Antyperspiranty, środki doustne, jonoforeza mogą być niewystarczające. 

W takich przypadkach na pomoc przychodzi Medycyna Estetyczna.

 

Wyróżnia się nadpotliwość pierwotną oraz wtórną, klasyfikacja uwzględnia przyczynę nadpotliwości oraz na ogniskową i uogólnioną ze względu na powierzchnię, której dotyczy. Hiperhydroza pierwotna ma charakter idiopatyczny. Nadpotliwość wtórna jest wtórną do innych schorzeń. Najpowszechniejszą przyczyną wtórnej nadpotliwości są leki stosowane w leczeniu innych zaburzeń. Przyczyna pierwotnej nadpotliwości nie została w pełni ustalona, nie wiadomo dokładnie, jak dochodzi do jej powstawania i rozwoju. Istnieje wyraźny związek między nadpotliwością a wzmożoną aktywnością współczulnego układu nerwowego. W badaniu histopatologicznym nadczynnych gruczołów potowych nie stwierdza się żadnej nieprawidłowości. Bezpośrednie mechanizmy ich pobudzania również nie odbiegają od normy. Przyczyn nadpotliwości pierwotnej może być wiele. Dużą rolę odgrywają uwarunkowania genetyczne, początek obserwuje się w okresie dojrzewania. Najczęściej występuje nadpotliwość pierwotna. 

 

Jedną z przyczyn nadpotliwości wtórnej może być stosowanie niektórych leków:

 • leków przeciwbólowych, morfiny, naproksenu, tramadolu
 • leków przeciwdepresyjnych, selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny i    trójcyklicznych leków przeciwdepresyjnych
 • antybiotyków i leków przeciwwirusowych, cyprofloksacyny, acyklowiru, moksyfloksacyny, telitromycyny
 • leków dermatologicznych, glikokortykosteroidów, lidokainy, siarczku selenu
 • leków kardiologicznych, benazeprylu, karwedilolu, doksazosyny, enalaprylu, losartanu, metoprololu, propafenonu, werapamilu
 • leków hormonalnych, endokrynologicznych, insuliny, lewotyroksyny, prednizolonu, somatotropiny, testosteronu, wazopresyny.

Nadpotliwość- Hiperhydroza pojawia się w okresie dojrzewania, u Kobiet w okresie Menopauzy i u Mężczyzn z Andropauzą. 

U Pacjentów z nadmiernym wydzielaniem potu najlepsze efekty uzyskuje się w długoterminowej terapii. W leczeniu zabiegowym oprócz leczenia Toksyną botulinową stosuje się jonoforezę, ultradźwięki, mikrofale, laseroterapię i radiofrekwencję. Rozwiązaniem ostatecznym w najcięższych przypadkach jest operacyjne usunięcie gruczołów potowych lub ich trwałe odnerwienie.

 

Czy dotyczy mnie nadpotliwość? Skala nadmiernej nadpotliwości:

W praktyce klinicznej nasilenie objawów nadmiernej potliwości najczęściej ocenia się w oparciu o tzw. skalę HDSS (Hyperhidrosis Disease Severity Scale), czteropunktową skalą:

 • pocenie niewidoczne i niewpływające na codzienną aktywność – 1 pkt
 • pocenie w tolerancji, czasem zaburzające codzienną aktywność – 2 pkt
 • pocenie na granicy tolerancji, często zaburzające codzienną aktywność – 3 pkt
 • pocenie nietolerowane, stale zaburzające codzienną aktywność – 4 pkt

Wynik 1–2 oznacza nadpotliwość lekką, umiarkowaną. Wynik 3 lub 4 nadpotliwość ciężką.

Zdaniem eksperta Medycyny Estetycznej:

Zabieg leczenia nadmiernej potliwości za pomocą Toksyny botulinowej typu A (BoNT-A) w Klinice Medycyny Estetycznej jest wykonywany tylko przez doświadczonego certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Zabiegi wykonuję w oparciu o najwyższą jakość preparatu- produktu medycznyego klasy CE III wyrobu medycznego! Lek Bocouture, toksyna botulinowa wolna od białek kompleksujących, to najwyższa jakość! Prawidłowa technika aplikacji jest gwarancją bezpieczeństwa oraz oczekiwanego, zgodnie z potrzebami najlepszego efektu! 

Zapewniam Kobietom oraz Mężczyznom KOMFORT życia bez nadmiernej potliwości. Metoda leczenia nadmiernej potliwości czoła, pach, dłoni, stóp za pomocą Toksyny botulinowej typu A (BoNT-A) jest obecnie najczęściej stosowaną i polecaną.

– mówi certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej dr Jolanta Anna Bucka

Cierpisz z powodu nadmiernej potliwości?

Pragniesz pozbyć się uciążliwego kłopotu?

Chcesz zapewnić SOBIE KOMFORT?

Umów się na Profesjonalny zabieg Botoksu w Warszawie.

T +48 22 625 05 48 | M +48 601 560 580

info@drannabucka.pl

 

Jak przygotować się do zabiegu leczenia nadmiernej potliwości Toksyną botulinową?

Zabieg Botoksu nie wymaga specjalnych przygotowań. Zabieg zawsze poprzedza konsultacja Lekarza Medycyny Estetycznej z dokładnym wywiadem lekarskim. Przed podaniem Toksyny botulinowej w miejsca nadmiernej potliwości wykonywany jest test Minora. Jodyna powoduje przebarwienia! Prosimy o przyjście na zabieg w bieliźnie, bluzce, skarpetkach w kolorze czarnym/ciemnym! 

 

Jak działa Botoks Toksyna botulinowa?

Jak działa BOTOKS Toksyna botulinowa w Medycynie Estetycznej?

Toksyna botulinowa podana iniekcyjnie skutecznie zmniejsza uwalnianie acetylocholiny, neuroprzekaźnika, który reguluje funkcjonowanie gruczołów potowych. Toksyna botulinowa czasowo hamuje uwalnianie neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przesyłanie impulsów między nerwami a mięśniami. Dochodzi do blokady działania nerwów, które zaopatrują gruczoły wydzielania zewnętrznego, to zapobiega wydzielaniu się potu. Blokada zakończeń nerwowych utrzymuje się przez 6-12 miesięcy. Nowo powstające zakończenia nerwowe zastępują te wcześniej zablokowane. Efekt leczenia utrzymuje się około 6 miesięcy a nawet do 12 miesięcy. Wydzielanie potu w okolicy zabiegowej zmniejsza się o około 90%. Czas utrzymywania się efektu jest różny, zależny od indywidualnych predyspozycji Pacjenta.

Botox Botoks toksyna botulinowa czasowo blokuje przewodnictwo nerwowo-mięśniowe. Zakończenia nerwowe nie wysyłają neuroprzekaźnika. Preparat działa miejscowo, wybiórczo, nie ma działania ogólnoustrojowego. Lek podawany jest precyzyjnie, tylko w miejsca, które mają być poddane zabiegowi. Działanie toksyny botulinowej polega na bezpiecznym, odwracalnym ograniczeniu i osłabieniu wydzielania potu przez gruczoły potowe. Dzięki precyzyjnemu podaniu Toksyny botulinowej procedura jest w 100% BEZPIECZNA.

 

Botoks Toksyna botulinowa. Czym jest Botoks? BOTOX.

Botox Botoks Toksyna botulinowa typu A (BoNT-A) jest białkiem toksyny, wytwarzanej przez bakterie Clostridium botulinum. Botox Botoks Toksyna botulinowa typu A (BoNT-A) jest egzotoksyną, białkiem toksyny, wytwarzanej przez bakterie Clostridium botulinum. Jest białkiem zbudowanym z 2 łańcuchów połączonych mostkiem dwusiarczkowym. Wyróżnia się 7 serotypów: BoNT-A, BoNT-B, BoNT-C, BoNT-D, BoNT-E, BoNT-F i BoNT-G. Clostridia mogą wytwarzać ponad 40 różnych podtypów BoNT, ostatnio odnotowano nowy serotyp BoNT-X. Mechanizm działania serotypów jest podobny: hamują uwalnianie acetylocholiny z zakończeń nerwowych, ale ich siła terapeutyczna jest różna. BoNT-A jest najbardziej przebadanym serotypem do celów terapeutycznych.

 

Jak przebiega zabieg leczenia nadmiernej potliwości czoła, pach, dłoni, stóp z użyciem Botoksu Toksyny botulinowej w Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie?

Przed rozpoczęciem zabiegu należy dokładnie określić pole nadmiernej potliwości. Najczęściej są to miejsca, które w widoczny sposób pokrywają się kropelkami potu. Jednak niekiedy dokładne zidentyfikowanie miejsca nadmiernej potliwości jest niezmiernie trudne. W tym celu stosuje się test jodowo-skrobiowy Test Minora. Test Minora polega na posmarowaniu okolicy nadmiernej potliwości jodyną a następnie posypaniu skrobią ziemniaczaną. Obszary nadmiernej potliwości ulegną zaczernieniu. Dzięki temu Lek podawany jest dokładnie w miejsca nadmiernej potliwości. 

Jodyna powoduje przebarwienia! Prosimy o przyjście na zabieg w bieliźnie, bluzce, skarpetkach w kolorze czarnym/ciemnym! 

Iniekcja leku toksyny botulinowej– Botoksu wykonywana jest w gabinecie Medycyny Estetycznej przez certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Lekarz ustala odpowiednią dawkę Toksyny botulinowej w zależności od celu zabiegu oraz indywidualnych potrzeb Pacjenta. Efekt działania Botoksu Toksyny Botulinowej pojawia się już po około 3-7 dniach i utrzymuje przez około 7 miesięcy. Kontrola zabiegu jest po 14 dniach. Z czasem dochodzi do rozkładu toksyny botulinowej w organizmie. Tworzą się wówczas nowe zakończenia nerwowo–mięśniowe. W przypadku regularnego poddawania się zabiegowi, po około 3 latach praca gruczołów potowych ulega regulacji i zmniejsza się częstotliwość podawania Toksyny botulinowej.

W Klinice Medycyny Estetycznej stosujemy najwyższej jakości toksynę botulinową Bocouture niemieckiej firmy Merz. Najwyższa jakość leku gwarantuje najwyższą jakość zabiegu.

Przebieg zabiegu LECZENIA NADMIERNEJ POTLIWOŚCI CZOŁA, OWŁOSIONEJ SKÓRY GŁOWY- WŁOSÓW, PACH, DŁONI, STÓP za pomocą Botoksu Toksyny botulinowej w Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie. 

BOTOX Zabieg.

Zabieg okolicy czoła oraz owłosionej skóry głowy nie wymaga znieczulenia. Dla większości Pacjentów zabieg jest minimalnie bolesny. Możliwe jest jednak przed rozpoczęciem zabiegu nałożenie na okolicę poddaną zabiegowi znieczulającego kremu w celu zapewnienia maksymalnego komfortu. Jednak zabieg wykonywany na pachach wymaga znieczulenia kremem znieczulającym, a na dłoniach oraz stopach najlepiej zastosować znieczulenie powierzchowne kremem znieczulającym a następnie znieczulenie nasiękowe. Lek podawany jest w gabinecie Medycyny Estetycznej przez certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej za pomocą specjalnej bardzo cienkiej mikroigły. Zabieg kończy nałożenie dezynfekującego kremu.

 

Jak często należy powtarzać zabieg leczenia nadmiernej potliwości Toksyną botulinową?

Zabieg jest bezinwazyjny i może być powtórzony zgodnie z przyjętym przez lekarza Medycyny Estetycznej planem leczenia DOPIERO po wygaśnięciu efektu poprzedniej sesji.

 

Zastosowanie BOTOKSU Toksyny botulinowej w Medycynie Estetycznej.

Jakie zabiegi z wykorzystaniem Botoksu wykonuję w gabinecie Medycyny Estetycznej:

 • likwidacja zmarszczek mimicznych twarzy
 • wygładzanie zmarszczek wokół oczu tzw. „kurzych łapek”
 • wygładzanie zmarszczek pionowych gładzizny czołowej tzw. „lwiej bruzdy”
 • wygładzanie zmarszczek wokół ust tzw. „zmarszczek palacza”, „kodu kreskowego”
 • redukcja zmarszczek poprzecznych na czole
 • uniesieni brwi tzw. otwarcie oka
 • wygładzanie zmarszczek na nosie tzw. „króliczych zmarszczek”
 • uniesienie kącików ust
 • uniesienie brwi
 • leczenie Bruksizmu, leczenie nadmiernego napięcia mięśni żucia, mięsień żwacz (łać. musculus masseter), mięsień skroniowy (łać. musculus temporalis), mięsień skrzydłowy boczny (łać. musculus pterygoideus lateralis), mięsień skrzydłowy przyśrodkowy (łać. musculus pterygoideus medialis), leczenie nadmiernego ścierania zębów, zgrzytania zębami, zaciskania
 • leczenie tzw. „Gummy Smile”- leczenie uśmiechu dziąsłowego
 • wygładzenie, leczenie tzw. „brody brukowanej”, „brody kamienistej”
 • leczenie migrenowych bólów głowy
 • likwidacja poprzecznych zmarszczek szyi tzw. „obręczy Wenus”
 • leczenie skurczu szyi, kręczu szyi

Botoks stosuje się w leczeniu migren, w leczeniu Bruksizmuleczeniu nadmiernego napięcia mięśni żucia: żwaczy, skroniowych, skrzydłowych bocznych, w leczeniu ściskania i zgrzytania zębami. Skuteczny jest w leczeniu Gummy Smile- leczeniu uśmiechu dziąsłowego. Leczeniu nadczynności mięśnia bródkowego- leczeniu brody brukowanej, kamienistej. Botoks pozwala uzyskać młodszy i gładszy wygląd. Rysy twarzy pozostają takie same a zmarszczki wygładzają się, twarz jest wyraźnie zrelaksowana. Skuteczność oraz bezpieczeństwo leczenia toksyną botulinową kluczowo zależne jest od zastosowania odpowiednich technik iniekcji przez certyfikowanego lekarza Medycyny Estetycznej w gabinecie Medycyny Estetycznej oraz jakości preparatu. 

 

Historia Botoksu. Zastosowanie Toksyny botulinowej w Medycynie. Botox w Medycynie.

Botox Botoks, lek toksynę botulinową typu A (BoNT-A) stosuje się w leczeniu różnych chorób neurologicznych przebiegających z nadmiernym napięciem mięśni od 1990 r. Toksyna botulinowa została odkryta w 1895 roku przez Emile’a Ermengema. W procesie produkcyjnym stosowana w Medycynie Estetycznej Toksyna botulinowa typu A BoNT-A jest specjalnie spreparowana i jest w 100% bezpieczna dla zdrowia, sprawdzona w próbach klinicznych! Neurotoksyna botulinowa typu A (ang. botulinum neurotoksyn type A– BoNT-A) została po raz pierwszy zastosowana przez amerykańskiego okulistę Alana Scotta w leczeniu zeza. W 1978 r. uzyskał on zgodę amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (ang. Food and Drugs Administration – FDA) na wykorzystanie toksyny botulinowej typu A w okulistyce. W 1989 r. FDA wydała zgodę na wytwarzanie toksyny botulinowej do celów leczniczych, do leczenia zeza i kurczu powiek, spastyczności mięśni i przykurczy. W 1989 roku kalifornijscy chirurdzy plastyczni udokumentowali spektakularny wpływ Botoksu na niwelowanie zmarszczek mimicznych na około 5-6 miesięcy, będących oznaką starzenia się skóry. W 2002 roku Światowa Organizacja Zdrowia dopuściła toksynę botulinową typu A (BoNT-A) do leczenia głębokich zmarszczek okolicy między brwiami tzw. lwiej bruzdy, od tamtej pory jest to najskuteczniejszy zabieg likwidacji zmarszczek mimicznych z zakresu Medycyny Estetycznej. Toksyna botulinowa stosowana jest w Medycynie Estetycznej w leczeniu umiarkowanych i głębokich zmarszczek mimicznych gładzizny czołowej, będących nadmiernie aktywnymi pionowymi zmarszczkami znajdującymi się pomiędzy brwiami.

Przeciwskazania do zastosowania BOTOKSU Toksyny botulinowej:

 • zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, choroby neurologiczne, neuromotoryczne i mięśni (miastenia)
 • przyjmowanie w przeciągu tygodnia przed zabiegiem antybiotyków aminoglikozydów, tetracykliny, linkomycyny, gentamycyny, neomycyny, streptomycyny, polimyksyny, aminochinolonu, D-penicylaminy, cyklosporyny, tubokuraryny, pankuronium, galaminy, sukcynylocholiny)
 • leczenie lekami rozkurczowymi
 • nadwrażliwość na składniki preparatu
 • ciąża, karmienie piersią
 • miejscowe infekcje skóry, aktywna opryszczka
 • choroba nowotworowa
 • choroba autoimmunologiczna np. RZS
 • wiek poniżej 18 lat

 

Zalecenia po zabiegu iniekcji Botoksu Toksyny botulinowej w leczeniu nadmiernej potliwości czoła, pach, dłoni, stóp w gabinecie Medycyny Estetycznej:

Po zabiegu leczenia nadmiernej potliwości można od razu powrócić do codziennych czynności. Okolicę poddaną zabiegowi należy zachować w czystości i sterylności przez 24 godz! Nie należy dotykać okolicy, w której podano Toksynę botulinową! Unikać kontaktu za zwierzętami (ryzyko infekcji)! Do 12 godz. po zabiegu na czole nie należy nakładać makijażu! Do 7 dni po zabiegu należy unikać środowisk z dużym ryzykiem zakażeń– basenu, sauny oraz dużego wysiłku fizycznego– biegania, ćwiczeń na siłowni! 

W dniu zabiegu, po zabiegu podania Toksyny botulinowej Botoksu należy unikać lotu samolotem, nurkowania, sauny, ćwiczeń fizycznych, pływania w basenie, alkoholu!  

W ciągu 2 tyg po zabiegu należy unikać przebywania na intensywnym słońcu, dłuższego przebywania w temperaturze poniżej O‘C. Bezpośrednio po zabiegu okolica poddana zabiegowi może być lekko zaczerwieniona z widocznym śladem po ukłuciu, który jednak bardzo szybko zniknie. Należy stosować na dzień krem z filtrem przeciwsłonecznym, najlepiej SPF 50 +. 

Leki stosowane w leczeniu nadpotliwości: antycholinergiczne 2% glikopirolan, ogranicza potliwość, wiążąc się z receptorami muskarynowymi, lek stosowany jest w leczeniu nadmiernej potliwości twarzy. Krem z glikopirolanem 0,5% stosuje się u chorych z wtórną nadpotliwością w przebiegu cukrzycy, 2–5% roztwór kwasu taninowego zaleca się stosować pacjentom z nadpotliwością dłoni i stóp.

Redukcja zmarszczek mimicznych Leczenie uśmiechu dziąsłowego Leczenie Bruksizmu BOTOKSEM
Botoks Toksyna Botulinowa Bocouture Merz (Niemcy)
Wizyta informacyjna- Lekarz Dentysta - Lekarz Medycyny Estetycznej (15 minut)Bezpłatnie
Kontrola po zabiegu medycyny estetycznej - Lekarz Medycyny EstetycznejBezpłatnie
Konsultacja lekarska z planem leczenia - Lekarz Medycyny Estetycznej250 zł
Znieczulenie kremem 1 okolica50 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- 1 obszar (zmarszczki okolicy oczu-"kurze łapki", zmarszczki pionowe czoła-"lwia zmarszczka", zmarszczki poziome czoła650 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- 2 obszary850 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- 3 obszary1000 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- uniesienie brwi "otwarcie oka"1000 zł
Botox- Botoks Toksyna Botulinowa "zmarszczki królicze" na nosie300-500 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Gummy Smile Leczenie uśmiechu dziąsłowego800 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Brody kamienistej brukowanej Relaksacja mięśnia bródkowego, relaksacja mięśnia obniżającego kąciki ust- uniesienie kącików ust800-1000 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Wygładzenie poprzecznych zmarszczek-linii na szyi (obręcze Venus) od 1200 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Migren (cena ustalana jest indywidualnie)od 1200 zł
Botox- Botoks Toksyna Botulinowa- uniesienie kącika nosa przy opadającym czubku nosa; zwężenie skrzydełek nosa, zmniejszenie nosaod 500 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Nadpotliwości czoła, dłoni, stóp, pach Botoksem
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Nadpotliwości czołaod 1200 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Nadpotliwości dłoni (cena ustalana jest indywidualnie po wykonaniu testu nadpotliwości Minora)od 1200 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Nadpotliwości stóp (cena ustalana jest indywidualnie po wykonaniu testu nadpotliwości Minora)od 1200 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Nadpotliwości pach (cena ustalana jest indywidualnie po wykonaniu testu nadpotliwości Minora)od 1200 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Nadpotliwości pleców- odcinek lędźwiowyod 1200 zł
Leczenie nadpotliwości- Test Minora specjalistyczny test jodowo-skrobiowy, określenie pola nadmiernej potliwości czoła, dłoni, pach, odcinka lędźwiowego, stóp100 zł
Znieczulenie kremem 1 okolica50 zł
Znieczulenie nasiękowe 1 okolica50 zł
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Bruksizmu Leczenie zgrzytania zębami Zaciskania zębów Relaksacja mięśni żucia Botoksem
Botox- Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Bruksizmu Leczenie zgrzytania zębami zaciskania zębów Relaksacja mięśni żucia: żwaczy, skroniowych, skrzydłowych bocznych, cena ustalana jest indywidualnie przed zabiegiem od 1400 zł
Szyna relaksacyjna do leczenia bruksizmu- lecznicza950 zł
Znieczulenie kremem 1 okolica50 zł

Zobacz także: ZABIEGI w Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie:

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i umów się na zabieg.

Dr Anna Bucka Klinika Dentystyczna Medycyna Estetyczna Belwederska 44 Warszawa Śródmieście

Rezerwacja wizyty

Możesz również zadzwonić — +48 601 560 580, +48 22 625 05 48

Moja najukochańsza pani doktor Ania, moja przyjaciółka, uratowała mi w 2010 roku ząb uznany przez innych renomowanych stomatologów za nieuleczalny. Do dziś zamiast implantu oraz korony nadal mam własny, wyleczony, biały, śliczny ząbek.

Regularnie korzystam również z zabiegów medycyny estetycznej zgodnie z zaproponowanym planem leczenia. Ostatnio miałam wybielane zęby wraz z regeneracją , zabieg trwający 2,5 godziny był dla mnie po prostu relaksem. Jestem szczęśliwa bo znowu mam nieskazitelnie białe i lśniące zęby jak kiedyś i żadnej nadwrażliwości.

Doktor Ania jest wyjątkowo delikatna a efekty wszystkich je zabiegów spektakularne! Jest genialną profesjonalistką i wspaniałym człowiekiem. Nie pójdę do niko innego. Jest Kochana.

Gorąco polecam!

Ewa Tokarska Sołowow

Od 20 lat pani dr Anna Bucka jest naszym rodzinnym stomatologiem. Opiekuje się całą naszą rodziną, zachowując najlepsze dostępne standardy leczenia. Zajmuje się nami całościowo dostosowując metody do wieku i rodzaju problemów. Pani doktor zawsze uczciwie stawia sprawę i współpracuje z fachowcami na najwyższym poziomie. Dlatego bardzo ucieszyłam się gdy rozszerzyła ofertę o usługi z zakresu medycyny estetycznej. Mam bardzo wrażliwą skórę trądzikową i kilkakrotnie ponawiane próby wizyt u kosmetyczki kończyły się długotrwałym podrażnieniem.

Dopiero peelingi medyczne przeprowadzone przez panią doktor zaczęły systematycznie poprawiać stan mojej skóry. Dlatego też serdecznie polecam usługi pani doktor Anny.

Anna Stańczak

Dr Bucka jest wysokiej klasy specjalistą stomatologiem. Oboje z małżonką jesteśmy pod wrażeniem posiadanej wiedzy, umiejętności i pracy z pacjentem.

Jako kardiochirurg polecam.

Prof.dr hab.n.med. Kazimierz Suwalski

Specjalista kardiochirurg (specjalista europejski)

Niedawno miałem wydarzenie, które wymagało pilnego kontaktu z dentystą. Mianowicie ukruszył mi się ząb. Dr. Bucka przyjęła mnie niezwłocznie.

Wykonała perfekcyjnie naprawę i uzupełnienie zęba. Uważam, że jest ona wyjątkowym fachowcem w swojej branży.

Jest niezwykle precyzyjna, dokładna, zawsze dobiera sposób leczenia najlepszy dla mnie. Np. Starała się tak naprawić ząb, aby nie było potrzeby wymiany drogiego inlay’a.

Franciszek Hutten-Czapski

Managing Director and Senior Partner BCG, Chairman BCG w Polsce

+48 601 560 580

+48 22 625 05 48

info@drannabucka.pl

Belwederska 44,
00-594 Warszawa

numer konta bankowego

09 1750 0012 0000 0000 3981 6695

SWIFT PL PPABPLPKXXX

}

Pon – Pt   10 – 20

Sobota     10 – 16

W razie potrzeby termin ustalany jest indywidualnie.

Zapytaj o Strefę VIP

Strefa VIP, to wyjątkowe miejsce dedykowane pacjentom, którzy chcą pozostać anonimowi.

Prywatny parking