Modelowanie i wypełnianie policzków kwasem hialuronowym w Warszawie. Medycyna Estetyczna. Usieciowany kwas hialuronowy.

Klinika Medycyny Estetycznej. Medycyna Estetyczna Warszawa.

Modelowanie i wypełnianie policzków kwasem hialuronowym w Warszawie. Medycyna Estetyczna. Usieciowany kwas hialuronowy.

Klinika Medycyny Estetycznej. Medycyna Estetyczna Warszawa.

Dla kogo jest Zabieg modelowani policzków kwasem hialuronowym?

Czy mogę wyglądać młodziej? Czy mogę poprawić owal twarzy?

Jeśli masz opadające policzki. Wraz z procesem starzenia martwi Cię utrata owalu twarzy, skóra jest bardziej wiotka, mięśnie twarzy stają się mniej sprężyste a twarz przybiera smutny wyraz? Dzięki zabiegom wypełniania, modelowania policzków usieciowanym kwasem hialuronowym można przywrócić młodzieńczy owal twarzy oraz jędrność i sprężystość skóry! Odmłodzenie twarzy o 10-15 lat jest możliwe. Aby uzyskać taki efekt nie wystarczy pojedynczy zabieg. To proces, na który składa się wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Sztuką jest by zrobić to tak, aby nikt się nie zorientował, że jest to efekt leczenia lekarza medycyny estetycznej. Jeśli jednak Pacjent chce się szybko odmłodzić, pojawiają się efekty sztuczności. Lepiej jest zaczynać z profilaktycznymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w wieku około 30 lat bardzo ostrożnie i umiejętnie z pełnym zachowaniem naturalności.

 

PRZED zabiegiem Modelowania Policzków kwasem hialuronowym należy przeprowadzić kompleksowe leczenie stomatologiczne w celu zlikwidowania wszelkich ognisk zakaźnych w jamie ustnej- RYZYKO INFEKCJI!  W przypadku Braków zębowych zaleca się wykonanie odbudowy wysokości zwarcia przed zabiegiem wolumetrycznym- powiększania policzków. Należy pamiętać, że braki zębowe znacząco wpływają na utratę wysokości zawarcia, utratę owalu twarzy, objętości twarzy, wpływają na powstawanie zapadniętych policzków, zmęczonego, smutnego wyrazu twarzy!

 

Pragniesz by Twoja Twarz nabrała ładnego owalu?

Wskazania do zabiegu modelowania policzków kwasem hialuronowym.

ZABIEG wypełniania- modelowania policzków kwasem hialuronowym dedykowany jest Kobietom oraz Mężczyznom, którzy potrzebują wypełnienia zapadniętych policzków, uwydatnienia kości policzkowych, poprawy owalu twarzy, redukcji opadających policzków tzw. chomików, poprawy napięcia, elastyczności i nawilżenia skóry. Zabieg wykonuje się najczęściej po 35 roku życia.

 

Zdaniem eksperta:

Zabiegi wypełniania, modelowania zapadniętych policzków, uwydatnienia kości policzkowych, redukcji opadających policzków, poprawy owalu twarzy, poprawy napięcia, nawilżenia i elastyczności skóry kwasem hialuronowym w Klinice Medycyny Estetycznej wykonywane są tylko przez doświadczonego certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Zabiegi wykonuję w oparciu o najwyższą jakość preparatów- produktów medycznych klasy CE III wyrobu medycznego! Najwyższa jakość produktów oraz prawidłowa technika aplikacji jest gwarancją Bezpieczeństwa oraz oczekiwanego, zgodnie z potrzebami najlepszego naturalnego efektu, bez efektu Przerysowania. Zaletą kwasu hialuronowego jest biodegradowalny i bezpieczny dla organizmu skład. Przyszłość medycyny estetycznej: idea „SMART AGING” opiera się na subtelnej korekcie, eksponowaniu atutów urody, poprawie kondycji oraz jakości skóry. Rewitalizacja, stymulacja, profilaktyka, regeneracja: dzięki tej filozofii można zahamować i odwrócić procesy starzenia skóry, wygładzić zmarszczki, skorygować owal twarzy, poprawić jędrność skóry z zachowaniem naturalności.

– mówi certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej dr Jolanta Anna Bucka

Czy Twoje policzki straciły jędrność?

Marzysz o przywróceniu młodzieńczego owalu twarzy!

Skorzystaj z modelowania, wypełniania policzków kwasem hialuronowym

+48  22 625 05 48 | M  +48  601 560  580

info@drannabucka.pl

 

Jakie wypełniacze stosuje się do zabiegu modelowania i wypełniania policzków dla zapewnienia naturalnego efektu w Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie?

W Klinice Medycyny Estetycznej do delikatnej korekty kształtu policzków, przywrócenia owalu twarzy stosowane są preparaty najwyższej jakości szwajcarskiej firmy Teoxane Teosyal RHA2, RHA3, RHA4, Global Action, Deep Lines, Ultra Deep. Usieciowany kwas hialuronowy najnowszej generacji, w unikatowej technologii RHA Resilient Hyaluronic Acid jest specjalnie opracowany by dostosować się do ruchów i dynamiki twarzy. Dzięki wiskoelastycznym właściwościom produkty z usieciowanym kwasem hialuronowym Teoxane Teosyal RHA 2, RHA3, RHA4, Global Action, Deep Lines, Ultra Deep zapewniają natychmiastowy naturalny bardzo delikatny efekt, dopasowują się do dynamicznej okolicy policzków. Preparaty zawierają dodatkowo substancję znieczulającą lidokainę, która sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy. Zaletą kwasu hialuronowego jest biodegradowalny i bezpieczny dla organizmu skład.

 

Jak przygotować się do zabiegu modelowania policzków kwasem hialuronowym?

Zabieg modelowania policzków kwasem hialuronowym, nie wymaga specjalnych przygotowań. Zabieg zawsze poprzedza konsultacja i wywiad lekarski Lekarza Medycyny Estetycznej.

 

Przebieg zabiegu modelowania policzków kwasem hialuronowym.

Przed rozpoczęciem zabiegu nakłada się na okolicę poddaną zabiegowi znieczulający krem w celu zapewnienia maksymalnego komfortu. Preparaty zawierają dodatkowo substancję znieczulającą lidokainę, która sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy. Preparat podawany jest w gabinecie Medycyny Estetycznej przez certyfikowanego lekarza Medycyny Estetycznej za pomocą bardzo cienkiej igły lub kaniuli. Kwas hialuronowy rozprowadzany jest według potrzeb oraz oczekiwanego naturalnego efektu. Zabieg kończy delikatny masaż oraz nałożenie dezynfekującego kremu.

 

Efekty zabiegu modelowania policzków kwasem hialuronowym.

Zabieg modelowania policzków kwasem hialuronowym wykonywany przez Lekarza Medycyny Estetycznej w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie daje natychmiastowy naturalny efekt, utrzymujący się nawet ponad 12 miesięcy. Ostateczny efekt powinien być oceniony po upływie około miesiąca od zabiegu. Preparat usieciowanego kwasu hialuronowego stopniowo ulega naturalnej degradacji i całkowitemu wchłonięciu, pozostawiając skórę nawilżoną i ujędrnioną dzięki czemu skóra policzków nawet po wchłonięciu się preparatu wygląda lepiej niż przed zabiegiem. Dzięki poprawie objętości owalu twarzy oraz poprawie nawilżenia skóry twarz wyraźnie wygląda młodziej, promienniej.

 

Jak często należy powtarzać zabieg powiększania policzków kwasem hialuronowym?

Pacjenci około 35-40 roku życia usatysfakcjonowani są już po pierwszym zabiegu. Pacjenci powyżej 40 roku życia z wyraźnie opadającymi policzkami tzw. „chomikami”, z zanikami, ubytkami tkanki tłuszczowej w środkowej części twarzy, zadowalający efekt uzyskują zazwyczaj przy drugim zabiegu oraz kolejnych zabiegach. Zabieg jest bezinwazyjny i może być powtórzony zgodnie z przyjętym przez Lekarza Medycyny Estetycznej planem leczenia najwcześniej po miesiącu.

 

Utrata objętości policzków- utrata owalu twarzy PRZYCZYNY.

Wraz z wiekiem od 25 r. życia a zwłaszcza po 40 r. życia naturalna produkcja kwasu hialuronowego w organizmie stopniowo się zmniejsza. Wraz z utratą kwasu hialuronowego skóra staje się bardziej wiotka, zaczyna brakować nawilżenia, pojawiają się pierwsze zmarszczki, utrata owalu twarzy tzw. „chomiki”. Dochodzi do zaniku tkanki tłuszczowej poduszeczek tłuszczowych, które nadają twarzy objętości i młodzieńczego wyglądu. Preparaty zawierające nieusieciowany oraz usieciowany kwas hialuronowy skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają, ujędrniają, pobudzają regenerację, redermalizację oraz poprawiają jakość i elastyczność skóry. 

Medycyna Estetyczna. Kwas Hialuronowy.

 Kwas hialuronowy występuje naturalnie w ludzkim organizmie. Utrzymuje właściwy poziom nawilżenia, objętości czerwieni wargowej i elastyczności skóry. Kwas hialuronowy zapewnia prawidłowe nawilżenie dzięki właściwości wiązania wody w ilości do 1000 razy przekraczającej jego własną masę cząsteczkową.

Kwas hialuronowy Modelowanie Ust Wolumetria Miękki Lifting Twarzy
Wizyta informacyjna- Lekarz Medycyny Estetycznej (15 minut)Bezpłatnie
Kontrola po zabiegu medycyny estetycznej - Lekarz Medycyny EstetycznejBezpłatnie
Konsultacja lekarska z planem leczenia - Lekarz Medycyny Estetycznej250 zł
Znieczulenie kremem 1 okolica50zł
Kwas hialuronowy- modelowanie brody, modelowanie linii żuchwy 1 ampułka1000 zł
Kwas hialuronowy- modelowanie ust, nawilżenie ust1000 zł
Kwas hialuronowy- redukcja cieni pod oczami, wypełnianie doliny łez1000 zł
Hialuronidaza- rozpuszczanie kwasu hialuronowego po nieprawidłowym zabiegu w innym gabinecieod 1000 zł

Zobacz także pozostałe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej:

 

Przeciwskazania do zabiegu modelowania policzków kwasem hialuronowym:

  • rozpoznana nadwrażliwość na kwas hialuronowy
  • choroby autoimmunologiczne
  • ciąża, karmienie piersią
  • aktywna opryszczka lub inne aktywne zakażenia
  • choroba nowotworowa
  • tendencja do powstawania bliznowców
  • wiek poniżej 18 lat

 

Zalecenia po zabiegu modelowania policzków w gabinecie Medycyny Estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego:

Okolicę poddaną zabiegowi należy zachować w czystości i sterylności przez 24 godz. Nie należy dotykać okolicy, w której podano kwas hialuronowy. Unikać kontaktu za zwierzętami- ryzyko infekcji. Do 12 godz. po zabiegu nie należy nakładać makijażu. Do 7 dni po zabiegu należy unikać środowisk z dużym ryzykiem zakażeń– basenu, sauny oraz dużego wysiłku fizycznego– biegania, ćwiczeń na siłowni. W przypadku nawracających infekcji opryszczki zaleca się na 2 dni przed zabiegiem przyjmowanie acyclowiru Heviran 400 mg lub Vaciclovir 500 mg – 1000 mg. oraz do 2 dni po zabiegu. W ciągu 2 tyg po zabiegu należy unikać przebywania na intensywnym słońcu, dłuższego przebywania w temperaturze poniżej O‘C.

Po zabiegu okolica poddana zabiegowi może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, z drobnymi śladami po nakłuciach lub niewielkimi krwiakami lub siniakami. Można je smarować kremem przyśpieszającym wchłanianie krwiaków Auriderm. Krwiaki lub drobne siniaki znikają samoistnie w ciągu kilku dni maksymalnie do 2 tygodni. Należy stosować na dzień krem z filtrem przeciwsłonecznym, najlepiej SPF 50 +. Warto pamiętać, że promieniowanie UV przyśpiesza wchłanianie kwasu hialuronowego, co może skutkować potrzebą częstszego powtarzania zabiegu. Warto pamiętać o właściwej ochronie przeciwsłonecznej i zainwestować w dobrej jakości kosmetyki, które chronią przed pełnym spektrum promieniowania słonecznego UVA, UVB, HEV i IR. Wysokiej klasy dermokosmetyki to skutecznie działające filtry przeciwsłoneczne o możliwie najszerszym spektrum i maksymalnej fotostabilności.

Kompleksowy system, obejmuje szeroki zakres widmowy (290-400nm), zapewnia właściwy poziom ochrony skóry. Minimalna ilość i stężenie filtrów chemicznych oraz mechanicznych determinuje doskonałą tolerancję, nawet przez skórę bardzo wrażliwą. Nowoczesne dermokosmetyki uwzględniają zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko, zawierają formuły zawierające ograniczoną ilość i stężenie filtrów przeciwsłonecznych, bez filtrów rozpuszczalnych w wodzie i silikonów- substancji trudno biodegradowalnych. Krem przeciwsłoneczny powinien być nakładany w ilości 2 mg/cm2 skóry. Taka ilość zmniejsza ryzyko uszkodzeń jej DNA.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i umów się na zabieg.

Dr Anna Bucka Klinika Dentystyczna Medycyna Estetyczna Belwederska 44 Warszawa Śródmieście

 

+48 601 560 580

+48 22 625 05 48

info@drannabucka.pl

Belwederska 44,
00-594 Warszawa

numer konta bankowego

09 1750 0012 0000 0000 3981 6695

SWIFT PL PPABPLPKXXX

}

Pon – Pt   10 – 20

Sobota     10 – 16

W razie potrzeby termin ustalany jest indywidualnie.

Zapytaj o Strefę VIP

Strefa VIP, to wyjątkowe miejsce dedykowane pacjentom, którzy chcą pozostać anonimowi.

Prywatny parking

Rezerwacja wizyty

Możesz również zadzwonić — +48 601 560 580, +48 22 625 05 48

Moja najukochańsza pani doktor Ania, moja przyjaciółka, uratowała mi w 2010 roku ząb uznany przez innych renomowanych stomatologów za nieuleczalny. Do dziś zamiast implantu oraz korony nadal mam własny, wyleczony, biały, śliczny ząbek.

Regularnie korzystam również z zabiegów medycyny estetycznej zgodnie z zaproponowanym planem leczenia. Ostatnio miałam wybielane zęby wraz z regeneracją , zabieg trwający 2,5 godziny był dla mnie po prostu relaksem. Jestem szczęśliwa bo znowu mam nieskazitelnie białe i lśniące zęby jak kiedyś i żadnej nadwrażliwości.

Doktor Ania jest wyjątkowo delikatna a efekty wszystkich je zabiegów spektakularne! Jest genialną profesjonalistką i wspaniałym człowiekiem. Nie pójdę do niko innego. Jest Kochana.

Gorąco polecam!

Ewa Tokarska Sołowow

Od 20 lat pani dr Anna Bucka jest naszym rodzinnym stomatologiem. Opiekuje się całą naszą rodziną, zachowując najlepsze dostępne standardy leczenia. Zajmuje się nami całościowo dostosowując metody do wieku i rodzaju problemów. Pani doktor zawsze uczciwie stawia sprawę i współpracuje z fachowcami na najwyższym poziomie. Dlatego bardzo ucieszyłam się gdy rozszerzyła ofertę o usługi z zakresu medycyny estetycznej. Mam bardzo wrażliwą skórę trądzikową i kilkakrotnie ponawiane próby wizyt u kosmetyczki kończyły się długotrwałym podrażnieniem.

Dopiero peelingi medyczne przeprowadzone przez panią doktor zaczęły systematycznie poprawiać stan mojej skóry. Dlatego też serdecznie polecam usługi pani doktor Anny.

Anna Stańczak

Dr Bucka jest wysokiej klasy specjalistą stomatologiem. Oboje z małżonką jesteśmy pod wrażeniem posiadanej wiedzy, umiejętności i pracy z pacjentem.

Jako kardiochirurg polecam.

Prof.dr hab.n.med. Kazimierz Suwalski

Specjalista kardiochirurg (specjalista europejski)

Niedawno miałem wydarzenie, które wymagało pilnego kontaktu z dentystą. Mianowicie ukruszył mi się ząb. Dr. Bucka przyjęła mnie niezwłocznie.

Wykonała perfekcyjnie naprawę i uzupełnienie zęba. Uważam, że jest ona wyjątkowym fachowcem w swojej branży.

Jest niezwykle precyzyjna, dokładna, zawsze dobiera sposób leczenia najlepszy dla mnie. Np. Starała się tak naprawić ząb, aby nie było potrzeby wymiany drogiego inlay’a.

Franciszek Hutten-Czapski

Managing Director and Senior Partner BCG, Chairman BCG w Polsce