Czyszczenie Zębów z Osadu i Kamienia Nazębnego Piaskowanie w Klinice Dentystycznej w Warszawie. Profesjonalna higienizacja.

Profesjonalne czyszczenie Zębów z Osadu i Kamienia Nazębnego, Piaskowanie. Stomatologia Estetyczna Warszawa.

Dlaczego tak ważne jest Czyszczenie Zębów z Osadu i Kamienia Nazębnego, Piaskowanie Zębów?

Czyszczenie zębów z osadu i kamienia nazębnego, piaskowanie są niezbędne aby zęby były zdrowe i czyste. W Klinice Dentystycznej w Warszawie na ul. Belwederskiej 44 w ramach stomatologii Estetycznej w gabinecie dentystycznym oferujemy profesjonalne zabiegi pacjentom:

 • kontrolę uzębienia, ocenę stanu higieny jamy ustnej
 • ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego i osadu nazębnego
 • kiretaż, czyszczenie kieszonek dziąsłowych
 • piaskowanie zębów, usuwanie osadu, ciemnego nalotu
 • remineralizację zębów po czyszczeniu z osadu i kamienia nazębnego regeneracyjnym Serum do zębów   PrevDent 100% nanohydroksyapatyt nHAp
 • instruktaż higieny jamy ustnej

Nie stosujemy FLUORYZACJI! 

Stosujemy REMINERALIZACJĘ Zębów Serum do Zębów 100% nanohydroksyapatyt nHAp PrevDent!

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z REGULARNEGO WYKONYWANIA PROFESJONALNYCH ZABIEGÓW HIGIENIZACJI W GABINECIE STOMATOLOGICZNYM W KLINICE DENTYSTYCZNEJ W WARSZAWIE NA UL. BELWEDERSKIEJ 44:

 1. Zdrowe i mocne zęby, zabiegi dają natychmiastowy efekt rozjaśnienia zębów, ułatwiają utrzymanie higieny jamy ustnej
 2. Brak stanów zapalnych dziąseł
 3. Brak krwawienia i nieświeżego oddechu w ustach
 4. Zapobieganie paradontozie
 5. Zapobieganie chorobom ogólnoustrojowym: miażdżycy, chorobom serca, zawałom, zapaleniu płuc

Profesjonalne czyszczenie zębów z osadu i kamienia nazębnego w gabinecie stomatologicznym u lekarza dentysty wpływa na naszą pewność siebie i ładniejszy uśmiech. Mając zdrowe i białe zęby oraz ładny uśmiech czujemy się atrakcyjnie, co wpływa na lepsze samopoczucie i wyższą samoocenę. Czyszczenie zębów z osadu i kamienia nazębnego, piaskowanie zaleca się wykonać przed profesjonalnym regeneracyjnym wybielaniem zębów wrażliwych PrevDent lampą w gabinecie stomatologicznym. Umożliwia uzyskanie jak najlepszego efektu profesjonalnego regeneracyjnego wybielania zębów wrażliwych w systemie PrevDent wykonywanego w Klinice Dentystycznej przez lekarza stomatologa.

Bakterie, które znajdują się pod dziąsłem przenikają do układu krwionośnego i zwiększają ryzyko zawału serca i udaru mózgu. Są również niebezpieczne dla kobiet w ciąży mogą doprowadzić do przedwczesnego porodu i zmniejszonej masy urodzeniowej dziecka. Ciąża nie jest przeciwskazaniem do wykonania skalingu ultradźwiękowego. Według aktualnych zaleceń polskiego i europejskiego towarzystwa periodontologicznego w oparciu o stanowisko panelu ekspertów ginekologów, pierwsza wizyta u lekarza stomatologa powinna odbyć się przed 12 tygodniem ciąży. Jej celem jest ocena zdrowia jamy ustnej oraz instruktaż higieny jamy ustnej. Leczenie oraz czyszczenie z osadu i kamienia nazębnego, piaskowanie zębów, jeśli są wskazane powinny odbyć się w 2 trymestrze ciąży. Nieleczone stany zapalne dziąseł i parodontoza w trakcie ciąży niekorzystnie mogą wpłynąć na zdrowie matki i dziecka. 

Kamień i osad nazębny jest powszechnym problemem dotyczącym także osób dbających o higienę jamy ustnej. Profilaktycznie zaleca się regularne profesjonalne wykonywanie zabiegów higienizacji- czyszczenie zębów z kamienia nazębnego, piaskowanie 1-2 razy w roku lub częściej wg potrzeby i zaleceń Lekarza dentysty w gabinecie stomatologicznym. 

Co to jest kamień nazębny i osad nazębny?

Kamień nazębny to twardy zmineralizowany osad na zębach w postaci ciemnych przebarwień, który umiejscawia się głównie w przestrzeniach między zębami. Twardy osad nazębny tworzy się w wyniku twardnienia osadu miękkich resztek pokarmowych pod wpływem śliny. Kamień nazębny to połączenie bakterii oraz osadu z resztek pokarmowych. Z powodu zbyt krótkiego lub nieprawidłowego czyszczenia bakterie tworzą początkowo miękki osad zwany płytką nazębną. Ilość płytki szybko się powiększa, po około 48 godzinach płytka staje się twarda i usunięcie jej poprzez szczotkowanie staje się niemożliwe. 

Złogi kamienia nazębnego jako siedlisko bakterii doprowadzają do zapalenia dziąsła oraz przewlekłego zapalenia przyzębia. Wpływa to na brzydki zapach z ust, zanik wyrostka zębowego, zanik dziąsła, paradontozę (co 7 osoba choruje na Paradontozę) oraz postęp próchnicy. Narastający kamień nazębny jest przyczyną poważnych chorób dziąseł i zębów. Kamień niszczy więzadła łączące oraz kość- dochodzi do rozchwiania a w konsekwencji do utraty zębów. Bakterie przetwarzają cukry w kwasy, które uszkadzają zęby i powodują próchnicę. Płytka nazębna gromadzi się na brzegu dziąseł i w przestrzeniach między zębami, dochodzi do zapalenia dziąseł a później zapalenia przyzębia, powstają tzw. kieszonki dziąsłowe, poważne zagrożenie chorobotwórcze.  Kamień nazębny to największy wróg dla kości i zębów!

Co to jest profesjonalny Skaling zębów w gabinecie dentystycznym w Warszawie?

SKALING ZĘBÓW jest zabiegiem bezbolesnym, polegającym na profesjonalnym usunięciu w gabinecie dentystycznym kamienia nazębnego, twardych złogów nazębnych, lecz może powodować nadwrażliwość, uczucie dyskomfortu. Takim pacjentom proponujemy technologię No Pain- miejscowe znieczulenie stomatologiczne. Obecnie stosowane skalery ultradźwiękowe i odpowiednio dobrana końcówka do skalera gwarantują praktycznie bezbolesny zabieg. Usuwanie kamienia nazębnego wykonuje się za pomocą skalera ultradźwiękowego. Ultradźwięki wraz z wodą rozbijają- niszczą cząsteczki złogów i odrywają od powierzchni zęba.

Oczyszczone zęby z kamienia nazębnego zostają wypolerowane specjalnymi stomatologicznymi pastami polerskimi, szczoteczkami, gumkami. Powierzchnia zębów po czyszczeniu znowu jest czysta i gładka. Po wykonaniu profesjonalnego czyszczenia zębów z osadu i kamienia nazębnego pacjent może odczuwać chwilową nadwrażliwość zębów, zaleca się stosowanie Regeneracyjnego Serum do zębów PrevDent 100% nanohydroksyapatyt nHAp.

Obecnie stosowane rozruszniki serca nie stanowią przeciwwskazań do wykonania profesjonalnego skalingu ultradźwiękowego w gabinecie dentystycznym. Należy to potwierdzić w paszporcie rozrusznika serca. Jeśli jest to rozrusznik starego typu, oczyszczanie zębów z osadu i kamienia nazębnego należy wykonać w gabinecie stomatologicznym narzędziem ręcznym. Podobnie w przypadku wszczepionych implantów słuchowych. Profesjonalny skaling- czyszczenie zębów z kamienia nazębnego, osadu, w gabinecie dentystycznym należy wykonać w osłonie antybiotykowej u pacjentów z przebytym infekcyjnym zapaleniem wsierdzia, z siniaczą wadą serca, z wszczepioną zastawką serca, w przypadku nieregularnej cukrzycy lub gdy występują poważne zaburzenia układu odpornościowego.

Co to jest Profesjonalne Piaskowanie Zębów w gabinecie dentystycznym w Warszawie?

PIASKOWANIE ZĘBÓW to bezpieczny i bezbolesny zabieg w gabinecie stomatologicznym. Wykonuje się go w Klinice Dentystycznej w Warszawie przy użyciu piaskarki stomatologicznej, stosując pod ciśnieniem wodorowęglan sodu lub glicynę. W łatwy i szybki sposób usuwany jest osad, ciemny nalot na zębach. Szczególnie wskazany dla palaczy, osób pijących dużo mocnej herbaty, kawy, noszących stałe aparaty ortodontyczne oraz dla osób ze stłoczeniami zębów. Piaskowanie polecane jest pacjentom, którzy pragną odzyskać biel zębów i poprawić wygląd uzębienia.

Piaskowanie nie usuwa kamienia nazębnego, jest to uzupełnienie profesjonalnego skalingu- czyszczenia zębów z kamienia nazębnego. Po wykonaniu profesjonalnego piaskowania w gabinecie stomatologicznym zęby sprawiają wrażenie bielszych i lśniących. Po zabiegu piaskowania zaleca się zastosowanie regeneracyjnego Serum do zębów PrevDent 100% nanohydroksyapatyt nHAp w celu wzmocnienia szkliwa oraz uzyskania połysku szkliwa. Wzmocnione szkliwo staje się odporne na działanie bakterii wywołujących próchnicę oraz działanie kwasów. Przeciwdziała chorobom dziąseł oraz zabezpiecza przed nadwrażliwością zębów.

Po profesjonalnym zabiegu czyszczenia zębów w gabinecie dentystycznym z osadu i kamienia nazębnego oraz piaskowaniu nie stosujemy Fluoru- FLUORYZACJI! 

Stosujemy REGENERACJĘ Zębów 100% nanohydroksyapatyt PrevDent!

Marzysz o Pięknych Czystych Zdrowych Zębach?  Piękny uśmiech zmienia wszystko!

Umów się na badanie do Lekarza Dentysty w Warszawie.

+48  22 625 05 48 | M   + 48  601 560 580

info@drannabucka.pl

Zdaniem eksperta Lekarza Dentysty:

Zabiegi profesjonalnego czyszczenia zębów z osadu i kamienia nazębnego, piaskowanie zębów w Klinice Dentystycznej są niezbędne w prawidłowym dbaniu o higienę jamy ustnej, dbaniu o czyste, zdrowe zęby, dbaniu o SWOJE ZDROWIE!

Zyskaj Piękny uśmiech oraz poprawę wyglądu Swojej Twarzy!

– mówi Lekarz Dentysta certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej dr Jolanta Anna Bucka

Przeciwskazania do profesjonalnego czyszczenia zębów z osadu i kamienia nazębnego, piaskowania w gabinecie dentystycznym w Warszawie:

Przeciwskazaniem do piaskowania jest astma i przewlekłe choroby układu oddechowego, zaburzenia czynności płuc– pylica, uczulenie na środki chemiczne obecne w „piasku”, schorzenia nerek oraz choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, kobiety w ciąży, uszkodzenia błony śluzowej w jamie ustnej. Jeśli w jamie ustnej rozwinął się stan zapalny lub doszło do uszkodzenia błony śluzowej, należy poczekać z piaskowaniem do całkowitego wyleczenia. Zdrowe dziąsła mają bladoróżowy kolor, w całości wypełniają przestrzenie między zębami, nie krwawią. Na zębach nie ma płytki nazębnej. Chore dziąsła są zaczerwienione, obrzęknięte, krwawią. Zęby są pokryte bezbarwną płytką nazębną.

INSTRUKTAŻ HIGIENY JAMY USTNEJ W GABINECIE DENTYSTYCZNYM W KLINICE DENTYSTYCZNEJ:

Jak prawidłowo dbać o zęby w warunkach domowych:

Kolejność wykonywania czynności higienizacji jamy ustnej: 

 • dobór odpowiedniej profesjonalnej szczoteczki do zębów, czyścika do jezyka, nitki dentystycznej Miradent
 • szczotkowanie zębów pastą do zębów PrevDent nanohydroksyapatyt nHAp bez Fluoru!
 • płukanie płynem do higieny jamy ustnej PrevDent, bez Alkoholu (nie wysusza śluzówki) bez Fluoru!
 • instrukcja prawidłowego nitkowania zębów
 • nitkowanie zębów
 • zastosowanie kuracji Naprawczego Regeneracyjnego Serum do zębów PrevDent 100% nanohydroksyapatyt nHAp 1x w tygodniu NA NOC przez 4 tygodnie 2x do roku lub wg zaleceń lekarza dentysty.

Zalecenia po zabiegu czyszczenia zębów z osadu i kamienia nazębnego oraz piaskowania zębów w gabinecie dentystycznym w Klinice Dentystycznej w Warszawie na ul. Belwederskiej 44:

 • po zabiegu czyszczenia zębów z regeneracją szkliwa regeneracyjnym Serum do zębów PrevDent 100% nanohydroksyapatyt nHAp zaleca się 2 godziny nie jeść ani nie pić 
 • przez 24 godziny po zabiegu czyszczenia z osadu i kamienia nazębnego, piaskowania należy unikać płynów i pokarmów, które mogą przebarwiać zęby
 • jeśli wystąpi po czyszczeniu z osadu i kamienia nazębnego oraz piaskowaniu nadwrażliwość zębów na bodźce termiczne, zimne, gorące, kwaśne, należy stosować produkty zmniejszające nadwrażliwość zębów (pasty, płukanki, Serum Regeneracyjne do zębów 100% nanohydroksypatyt nHAp PrevDent). Regularne stosowanie pasty, płynu do płukania ust do codziennej higieny jamy ustnej zmniejsza kumulację płytki nazębnej, ogranicza oraz spowalnia gromadzenia się kamienia nazębnego.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i umów się na zabieg

Dr Anna Bucka Klinika Dentystyczna Medycyna Estetyczna Belwederska 44 Warszawa Śródmieście  Mokotów  

CENNIK STOMATOLOGIA
opis usługicena
Profilaktyka
Czyszczenie zębów z osadu i kamienia nazębnego300-350 zł
Czyszczenie zębów z osadu i kamienia + piaskowanie ( duża ilość osadu i kamienia nazębnego)350-450 zł
Czyszczenie zębów z osadu i kamienia nazębnego + piaskowanie (bardzo duża ilość osadu i kamienia nazębnego)450-650 zł
Piaskowanie zębów, uzupełnienie czyszczenia zębów100-200 zł
Leczenie zaniku dziąseł, Leczenie kieszonek dziąsłowych, Leczenie recesji dziąsłowych-terapia aminokwasami, terapia Atelokolagenem- dodziąsłowa aplikacja Sunekos 200, Lineraseod 900 zł
PrevDent regeneracyjne Serum do zębów 100% nanohydroksyapatyt nHAp po czyszczeniu zębów z osadu i kamienia nazębnego20 zł
PrevDent wybielanie regeneracyjne zębów wrażliwych nanohydroksyapatyt nHAp lampą PrevDent (1 wizyta- 7 sesji naświetlań lampą PrevDent 10 minut). W ramach wybielania 1 szt. regeneracyjne Serum PrevDent 100% nHAp, 1 szt. krem do ust PrevDent 1400 zł
PrevDent wybielanie regeneracyjne zębów wrażliwych nanohydroksyapatyt nHAp PrevDent lampą PrevDent (1 wizyta- 9 sesji naświetlań lampą PrevDent 10 minut). W ramach wybielania 1 szt. regeneracyjne Serum PrevDent 100 % nHAp, 1 szt. krem do ust PrevDent1800 zł
PrevDent wybielanie regeneracyjne zębów wrażliwych nanohydroksyapatyt nHAp lampą PrevDent (1 dodatkowa sesja naświetlań lampą 10 minut) 200 zł
PrevDent pasta do zębów 15% nanohydroksyapatyt nHAp- bez fluoru (remineralizacja, wybielanie, leczenie nadwrażliwości zębów, pasta wystarcza na 4 miesiące)80 zł
PrevDent płukanka do zębów nanohydroksyapatyt nHAp- bez fluoru, bez alkoholu nie wysusza śluzówki (remineralizacja, wybielanie, leczenie nadwrażliwości zębów, higiena jamy ustnej- redukcja bakterii, osadu nazębnego, zdrowe dziąsła, płukanka wystarcza na 4 miesiące)80 zł
PrevDent: Zestaw pasta PrevDent + płukanka PrevDent150 zł
PrevDent regeneracyjne Serum do zębów 100% nanohydroksyapatyt nHAp- 1 szt.20 zł
PrevDent regeneracyjne Serum do zębów 100% nanohydroksyapatyt nHAp- Zestaw: 4 szt. (kuracja miesięczna, 1x w tygodniu na noc)75 zł
PrevDent DeSensiDent Leczenie zębów Bardzo wrażliwych: Zestaw pasta do zębów 30% nanohydroksyapatyt nHAp + 4 regeneracyjne Serum 100% nanohydroksyapatyt nHAp190 zł
Periodontologia
Wizyta informacyjna- Lekarz Dentysta (15 minut) bezpłatne
Konsultacja Lekarz Dentysta, Badanie z planem leczenia stomatologicznego 250-350 zł
Znieczulenie stomatologiczne powierzchowne (żel) 10-50 zł
Znieczulenie stomatologiczne od 50 zł
NOWOŚĆ FYOX- leczenie zapalenia dziąseł, ostre zapalenia przyzębia, gingivitis, periimplantitis, paradontozy, poprawa kondycji tkanek przyzębia, regeneracja ran, leczenie ran błony śluzowej: afty, opryszczki, niegojące się zapalenie kącików ust, suche, łuszczące się czerwienie wargowe. FYOX OPATENTOWANA FORMUŁA 33% TCA + nadtlenek wodoru (H 2O2) - Pozytywny wpływ na proces gojenia ran i regenerację tkanek, natychmiastowy efekt i ulga dla podrażnionych, bolesnych, krwawiących dziąseł 100-450 zł
Leczenie zaniku dziąseł, Leczenie kieszonek dziąsłowych, Leczenie recesji dziąsłowych-terapia aminokwasami, terapia Atelokolagenem- dodziąsłowa aplikacja Sunekos 200, Linerase, PRP- osocze bogatopłytkoweod 900 zł
Leczenie zaniku dziąseł, Leczenie kieszonek dziąsłowych, Leczenie recesji dziąsłowych, Stymulacja odbudowy brodawek dziąsłowych- terapia aminokwasami, terapia Atelokolagenem- dodziąsłowa aplikacja Sunekos 200, Linerase, PRP- osocze bogatopłytkowe od 900 zł
Stomatologia zachowawcza
Wizyta informacyjna- Lekarz Dentysta (15 minut)bezpłatnie
Konsultacja Lekarz Dentysta, Badanie z planem leczenia stomatologicznego250-350 zł
Znieczulenie stomatologiczne powierzchniowe (żel) 1 okolica10-50 zł
Znieczulenie stomatologiczneod 50 zł
Wypełnienie kompozyt, bardzo mały ubytek300-350 zł
Odbudowa kompozyt350-450 zł
Wypełnienie kompozyt wysokoestetyczny Enamel HRi, Bio Functional, bez żywicy BIS-GMA, bez Bisphenolu-A BSA, bez wolnych nanocząsteczek350-450 zł
Odbudowa kompozyt wysokoestetyczny- Enamel HRi, Bio Functional, bez żywicy BIS-GMA, bez Bisphenolu-A BSA, bez wolnych nanocząsteczek450-650 zł
Odbudowa kompozyt wysokoestetyczny- Enamel HRi, Bio Functional, bez żywicy BIS-GMA, bez Bisphenolu-A BSA, bez wolnych nanocząsteczek850-1500 zł
Bonding- Licówka kompozytowa wysokoestetyczna- Enamel HRi, Bio Functional, bez żywicy BIS-GMA, bez Bisphenolu-A BSA, bez wolnych nanocząsteczekod 2500 zł
Licówka kompozytowa wysokoestetyczna - Enamel HRi, Bio Functional, bez żywicy BIS-GMA, bez Bisphenolu-A BSA, bez wolnych nanocząsteczekod 3000 zł
Opatrunek regeneracyjny200-250 zł
Opatrunek leczniczy350-400 zł
Wybielanie przebarwionego zęba martwego (pojedyncza wizyta)300 zł
PrevDent wybielanie regeneracyjne zębów wrażliwych nanohydroksyapatyt nHAp lampą PrevDent (1 wizyta- 7 sesji naświetlań lampą PrevDent po10 minut) W ramach wybielania 1 szt. regeneracyjne Serum PrevDent 100 % nHAp, 1 szt. krem do ust PrevDent1400 zł
PrevDent wybielanie regeneracyjne zębów wrażliwych nanohydroksyapatyt nHAp lampą PrevDent (1 wizyta- 9 sesji naświetlań lampą PrevDent 10 po minut). W ramach wybielania 1 szt. regeneracyjne Serum PrevDent 100 % nHAp, 1 szt. krem do ust PrevDent1800 zł
PrevDent wybielanie regeneracyjne zębów wrazliwych nanohydroksyapatyt nHAp lampą PrevDent (1 dodatkowa sesja naświetlań lampą PrevDent po 10 minut)200 zł
Pedodoncja
Wizyta informacyjna dla dzieci- Lekarz Dentysta (15 minut)bezpłatnie
Wizyta adaptacyjna + przegląd jamy ustnejod 200 zł
Wypełnienie w zębie mlecznymod 350 zł
Trepanacja komory, amputacja miazgiod 350 zł
Lakowanie- 1 ząb100 zł
Ekstrakcja zęba mlecznego w znieczuleniuod 350 zł
Lapisowanie100 zł
Badanie po urazie zębówod 150 zł
Endodoncja - leczenie kanałowe pod mikroskopem
(w cenie koferdam, znieczulenia, opatrunki)
Wizyta informacyjna- Lekarz Dentysta (15 minut)bezpłatnie
Konsultacja, porada, przegląd- Lekarz Dentystaod 250 zł
Dewitalizacja miazgiod 250 zł
Ekstyrpacja miazgi, usunięcie żywej, ale chorej miazgiod 250 zł
Tymczasowa odbudowa korony pod koferdam150 zł
Pierwotne leczenie kanałowe z wypełnieniem gutaperką pod mikroskopem
(znieczulenie, koferdam, opatrunki wliczone w całkowity koszt)
Ząb 1 kanałowyod 1000 zł
Ząb 2 kanałowyod 1300 zł
Ząb 3 kanałowyod 1700 zł
Powtórne leczenie kanałowe z wypełnieniem gutaperką pod mikroskopem
(znieczulenie, koferdam, opatrunki wliczone w całkowity koszt)
Ząb 1 kanałowy od 1300 zł
Ząb 2 kanałowyod 1500 zł
Ząb 3 kanałowyod 2000 zł
Zmiana opatrunkuod 400 zł
Udrożnienie zobliterowanego kanałuod 800 zł
Odnalezienie dodatkowego kanałuod 800 zł
Usunięcie wkładu koronowo-korzeniowego (cena ustalana indywidualnie)od 1000 zł
Protetyka
Wizyta informacyjna- Lekarz Dentysta (15 minut)bezpłatnie
Konsultacja lekarskaod 250 zł
Inlay / Onlay kompozytod 2000 zł
Inlay / Onlay kompozyt wysokoestetyczny- Enamel HRi, Bio Functional, bez BIS-GMA, bez Bisphenolu-A BSA, bez wolnych nanocząsteczekod 2500 zł
Inlay / Onlay ceramicznyod 2900 zł
Inlay / Onlay złoto (Au) 21 karat BEGO (Niemcy)3500 zł + cena stopu
Endokorona / Overlay kompozytod 2000 zł
Endokorona / Overlay wysokoestetyczny- Enamel HRi, Bio Functional, bez BIS-GMA, bez Bisphenolu-A BSA, bez wolnych nanocząsteczekod 2500zł
Wkład koronowo-korzeniowy- włókno szklane400-750 zł
Wkład koronowo-korzeniowy, lany, 1korzeniowy, wielokorzeniowy CrCo ; Au BEGO (Niemcy)od 1000 zł + cena stopu
Bonding- Licówka kompozytowa wysokoestetyczna- Enamel HRi, Bio Functional, bez BIS-GMA, bez Bisphenolu-A BSA, bez wolnych nanocząsteczekod 2500 zł
Licówka porcelanowaod 3000 zł
Indywidualny dobór koloru w pracowni protetycznejod 450 zł
Korona pełnoceramiczna wysokoestetycznaod 4500 zł
Korona pełnoceramiczna wysokoestetycznaod 4500 zł
Korona pełnoceramiczna wysokoestetyczna (punkt w moście)od 4500 zł
Indywidualne napalanie porcelany w laboratorium protetycznymod 450 zł
Podparcie szklane do mostu1200 zł
Natychmiastowa tymczasowa koronaod 650 zł
Korona tymczasowa wykonana w laboratorium protetycznymod 400 zł
Cementowanie pracy od 500 zł
Proteza szkieletowa (akryl tłoczony próżniowo, zęby wysokoestetyczne kompozytowe)od 3500 zł
Przecięcie mostu, przecięcie koronyod 400 zł
Podparcie szklane do mostu1200 zł
Natychmiastowa tymczasowa koronaod 350 zł
Korona tymczasowa wykonana w laboratorium protetycznymod 400 zł
Cementowanie pracy od 500 zł
Proteza szkieletowa (akryl tłoczony próżniowo, zęby wysokoestetyczne kompozytowe)od 3500 zł
Zasuwy, zatrzaski do protezy bezklamrowejod 700 zł
Proteza akrylowa częściowa, natychmiastowaod 700 zł
Proteza całościowa (akryl tłoczony próżniowo, zęby wysokoestetyczne kompozytowe)od 3500 zł
Naprawa protezy, sklejenie, dostawienie zęba 1 punktod 250 zł
Wzmocnienie siatkąod 300 zł
Szyny relaksacyjne do leczenia bruksizmu, lecznicze, ochronne do uprawiania sportów 950 zł
Indywidualne napalanie porcelany w pracowni protetycznejod 450 zł
Chirurgia stomatologiczna
Wizyta informacyjna- Lekarz Dentysta (15 minut)bezpłatnie
Konsultacja chirurgiczna- Lekarz Dentystaod 250 zł
Ekstrakcja zęba mlecznego ze znieczuleniemod 350 zł
Ekstrakcja zęba stałego ze znieczuleniemod 450zł
Ekstrakcja zęba stałego z szyciemod 1000 zł
Ekstrakcja zęba mądrości "ósemki"od 1200 zł
Dłutowanieod 1200 zł
Ekstrakcja zęba z regeneracją zębodołuod 1500 zł
Tamowanie krwawieniaod 50 zł
Hemisekcjaod 600 zł
Zdjęcie szwówbezpłatnie
Zdjęcie szwów po zabiegu chirurgicznym wykonanym w innym gabinecie100 zł
Nacięcie ropnia z płukaniemod 250 zł
Korekta dziąsła- wycięcieod 400 zł
Przepłukanie kieszonek dziąsłowych + opatrunek leczniczy150-250 zł
Fyox leczenie stanu zapalnego dziąseł- zalecane u kobiet w ciążyod 250 zł
Leczenie bruksizmu – zgrzytania zębami
(Relaksacja - Leczenie nadmiernego napięcia mięśni żucia BOTOKSEM)
Botox-Botoks Toksyna botulinowa- Leczenie Bruksizmu Leczenie zgrzytania zębami- relaksacja mięśni żwaczy, skroniowych, skrzydłowych bocznych, cena ustalana jest indywidualnie przed zabiegiemod 1400 zł
Szyny relaksacyjne do leczenia Bruksizmu, lecznicze, ochronne 950 zł
Znieczulenie krem 1 okolica50 zł
Ortodoncja - prostowanie zębów, nakładki Clear Active Aligner
Wizyta informacyjna Lekarz Dentysta (15 min)bezpłatnie
Plan Leczenia- komputerowa analiza, wizualizacja 3D300 zł
Modele diagnostyczne200 zł
Clear Active Aligner przezroczyste nakładki- Leczenie 1 miesiąc (3 nakładki, 1 łuk)1000 zł
Clear Active Aligner 1 Nakładka retencyjna- Leczenie 1 miesiąc 1 łuk1000 zł
Stały Retainer 1 łuk1000 zł
Zdjęcie stałego Retainera 1 łukod 350 zł
Stripping- kontrolowana redukcja szkliwa, powiększenie przestrzeni międzyzębowej do prostowania zębów, 1 łuk 300-500 zł
Higiena Jamy Ustnej- Produkty
PrevDent pasta do zębów 15% nanohydroksyapatyt nHAp- bez fluoru (remineralizacja, regeneracja, wybielanie, leczenie nadwrażliwości zębów, pasta wystarcza na 4 miesiące)80 zł
PrevDent płukanka Higiena jamy ustnej nanohydroksyapatyt nHAp- bez fluoru, bez alkoholu nie wysusza śluzówki (remineralizacja, wybielanie, leczenie nadwrażliwości zębów, redukcja bakterii, osadu nazębnego, Higiena Jamy Ustnej- zdrowe dziąsła, płukanka wystarcza na 4 miesiące)80 zł
PrevDent: Zestaw pasta PrevDent + płukanka PrevDent150 zł
PrevDent regeneracyjne Serum do zębów 100% nanohydroksyapatyt nHAp- 1 szt.20 zł
PrevDent regeneracyjne Serum do zębów 100% nanohydroksyapatyt nHAp- Zestaw: 4 szt. (kuracja miesięczna)75 zł
PrevDent DeSensiDent Leczenie zębów Bardzo wrażliwych: Zestaw pasta do zębów 30% nanohydroksyapatyt nHAp + 4 regeneracyjne Serum do zębów 100% nanohydroksyapatyt nHAp190 zł
OXYSAFE- płukanka do ust, Reaktywny Tlen do Leczenia Stanów Zapalnych w jamie ustnej, Leczenia Kieszonek Dziąsłowych40 zł
Miradent Mirafloss CHX Tape Nić dentystyczna nasączona 0,3% chlorheksydyną 16 zł
Miradent Mirafloss Tape Nić dentystyczna 16 zł
Miradent Mirafloss Implant CHX z chlorhexydyną Specjalistyczne Nici dentystyczne do czyszczenia wąskich przestrzeni między mostami, implantami, 50 nitek30 zł
Miradent Zahn Pick Wykałaczki z nitką 30szt.16 zł
Miradent Carebrush Supersoft Szczotka do zębów bardzo miękka20 zł
Miradent Carebrush WHITE Szczotka do zębów miękka20 zł
Miradent PROSONIC micro 2 Szczotka Soniczna dla dzieci35 zł
Miradent PROSONIC micro 2 Szczotki zapasowe soniczne25 zł
Miradent TONG CLIN DE LUXE Profesjonalna Szczotka do Czyszczenia Języka 20 zł
Miradent I Prox P Szczotka pęczkowa do czyszczenia przestrzeni zębowych z retainerami stałymi 20 zł
Miradent Carebrush ORTHO Szczotka do zębów z Aparatami Stałymi, V kształt specjalnie ukształtowana główka do czyszczenia zębów z aparatami stałymi 20 zł
Miradent Pic- Brush De Luxe Szczotka do czyszczenia przestrzeni międzyzebpowych i aparatów ortodontycznych 24 zł
Miradent Protho Brush De Luxe Szczotka do czyszczenia Protez 16 zł
Miradent Protho Box Miniszczotka do czyszczenia Protez18 zł
Miradent Mundspiegel Lusterko Dentystyczne 10 zł
Miradent Plaque Check Lusterko dentystyczne z 3 tabletkami do identyfikacji płytki nazębnej15 zł
Miradent Mira-2-Ton Tabletki do identyfikacji płytki nazębnej 6 sztuk16 zł
Miradent Mira-2-Ton Płyn do wybarwiania płytki nazębnej20 zł
Miradent Halitosis Spray na Suchość Jamy Ustnej z ksylitolem. Usuwa Nieprzyjemny Zapach z Ust. Bez alkoholu.19 zł
Miradent Aquamed Płyn do nawilżania i pielęgnacji jamy ustnej dla Pacjentów z Suchością Jamy Ustnej35 zł
XYLIMED Oczyszczający i nawilżający Spray do Nosa z Solami Mineralnymi40 zł
XYLIMED KIDS Oczyszczające i Nawilżające krople do Nosa dla Dzieci od 3 miesięcy-3 lat 25 zł
Miradent Kid's Brush Szczotka dla dzieci z zamykanym pokrowcem (różne wzory)16 zł
Miradent Funny Animals Uchwyt do przechowywania każdego rodzaju Szczoteczek do Zębów (różne wzory), Przyzssawka umożliwia mocowanie na glazurze, szkle16 zł
Miradent INFANT-O- BRUSH Szczotka Gryzak dla Niemowląt 15 zł
Miradent Klepsydra – Zegar do Mierzenia Czasu mycia zębów 2 MINUTY16 zł

+48 601 560 580

+48 22 625 05 48

info@drannabucka.pl

Belwederska 44,
00-594 Warszawa

numer konta bankowego

09 1750 0012 0000 0000 3981 6695

SWIFT PL PPABPLPKXXX

}

Pon – Pt   10 – 20

Sobota     10 – 16

W razie potrzeby termin ustalany jest indywidualnie.

Zapytaj o Strefę VIP

Strefa VIP, to wyjątkowe miejsce dedykowane pacjentom, którzy chcą pozostać anonimowi.

Prywatny parking

Rezerwacja wizyty

Możesz również zadzwonić — +48 601 560 580, +48 22 625 05 48

Moja najukochańsza pani doktor Ania, moja przyjaciółka, uratowała mi w 2010 roku ząb uznany przez innych renomowanych stomatologów za nieuleczalny. Do dziś zamiast implantu oraz korony nadal mam własny, wyleczony, biały, śliczny ząbek.

Regularnie korzystam również z zabiegów medycyny estetycznej zgodnie z zaproponowanym planem leczenia. Ostatnio miałam wybielane zęby wraz z regeneracją , zabieg trwający 2,5 godziny był dla mnie po prostu relaksem. Jestem szczęśliwa bo znowu mam nieskazitelnie białe i lśniące zęby jak kiedyś i żadnej nadwrażliwości.

Doktor Ania jest wyjątkowo delikatna a efekty wszystkich je zabiegów spektakularne! Jest genialną profesjonalistką i wspaniałym człowiekiem. Nie pójdę do niko innego. Jest Kochana.

Gorąco polecam!

Ewa Tokarska Sołowow

Od 20 lat pani dr Anna Bucka jest naszym rodzinnym stomatologiem. Opiekuje się całą naszą rodziną, zachowując najlepsze dostępne standardy leczenia. Zajmuje się nami całościowo dostosowując metody do wieku i rodzaju problemów. Pani doktor zawsze uczciwie stawia sprawę i współpracuje z fachowcami na najwyższym poziomie. Dlatego bardzo ucieszyłam się gdy rozszerzyła ofertę o usługi z zakresu medycyny estetycznej. Mam bardzo wrażliwą skórę trądzikową i kilkakrotnie ponawiane próby wizyt u kosmetyczki kończyły się długotrwałym podrażnieniem.

Dopiero peelingi medyczne przeprowadzone przez panią doktor zaczęły systematycznie poprawiać stan mojej skóry. Dlatego też serdecznie polecam usługi pani doktor Anny.

Anna Stańczak

Dr Bucka jest wysokiej klasy specjalistą stomatologiem. Oboje z małżonką jesteśmy pod wrażeniem posiadanej wiedzy, umiejętności i pracy z pacjentem.

Jako kardiochirurg polecam.

Prof.dr hab.n.med. Kazimierz Suwalski

Specjalista kardiochirurg (specjalista europejski)

Niedawno miałem wydarzenie, które wymagało pilnego kontaktu z dentystą. Mianowicie ukruszył mi się ząb. Dr. Bucka przyjęła mnie niezwłocznie.

Wykonała perfekcyjnie naprawę i uzupełnienie zęba. Uważam, że jest ona wyjątkowym fachowcem w swojej branży.

Jest niezwykle precyzyjna, dokładna, zawsze dobiera sposób leczenia najlepszy dla mnie. Np. Starała się tak naprawić ząb, aby nie było potrzeby wymiany drogiego inlay’a.

Franciszek Hutten-Czapski

Managing Director and Senior Partner BCG, Chairman BCG w Polsce