Kolagen Mezoterapia Kolagenowa w Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie. Biostymulacja Biorewitalizacja Nawilżenie Odmłodzenie Odżywienie Skóry kolagenem.

Kolagen atelokolagen Type I Linerase 200, Karisma naturalna Biostymulacja kolagenowa Warszawa
Medycyna Estetyczna Zabiegi Kolagenowe Warszawa

Kolagen Wskazania do zabiegu Mezoterapii, Biostymulacji, Nawilżenia Skóry Kolagenem w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie:

 

Kolagen pełni funkcję podporową, stymuluje komórki tkanki do migracji, jest niezbędny w procesie gojenia i regeneracji tkanek. Kolagen jest idealnym materiałem budulcowym w Medycynie Regeneracyjnej. Substancje aktywne stymulują metabolizm komórek oraz odnawianie tkanek, nawilżają i odżywiają skórę. Ze względu na unikalne właściwości biologiczne, nietoksyczność, biokompatybilność, biodegradowalność oraz nieimunogenność atelokolagen ma wysoki profil bezpieczeństwa. Stanowi nową kategorię biomateriału do rekonstrukcji i odbudowy tkanek. Atelokolagen tworząc optymalne warunki fizjologiczne do wytwarzania nowego kolagenu wykazuje wysoką skuteczność w regeneracji i odbudowie tkanek. Liczne badania potwierdzają brak występowania reakcji alergicznych i zapalnych po zastosowaniu atelokolagenu.

ZABIEG regeneracji, biostymulacji skóry kolagenem polecany jest Kobietom oraz Mężczyznom, którzy potrzebują wyraźnego odmłodzenia, rozświetlenia skóry. Zabiegi mają bardzo wysoką skuteczność bez względu na wiek Pacjenta, jednak zawsze efektywniejsza jest prewencja, dlatego u Pacjentów młodszych do około 40 r.ż. uzyskuje się w krótszym czasie lepsze rezultaty. Pacjenci nieco starsi, z głębokimi zmarszczkami, uszkodzeniami skóry będą wymagali większej ilości zabiegów. Zabieg mezoterapii kolagenowej wykonuje się najczęściej po 35 roku życia, zalecany jest na delikatne obszary skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, a także na ciało, zwłaszcza rozstępy, blizny zanikowe, blizny potrądzikowe. Mezoterapia kolagenem wspomaga mikrokrążenie, stymuluje komórki do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastyny. Starzenie się skóry zachodzi zarówno w procesie endogennego (chronologicznego) starzenia, jak i na skutek przewlekłej, powtarzalnej ekspozycji na działanie promieniowania UV (starzenie egzogenne). Etiologia obu procesów jest różna, natomiast patomechanizm zmian jest podobny. W przypadku starzenia chronologicznego jak i długotrwałej ekspozycji na promieniowanie UV, dochodzi do zwiększenia ilości i aktywności metaloproteinaz (MMP), odpowiedzialnych za degradację kolagenu oraz fragmentację głównych elementów tkanki łącznej w skórze właściwej (głównie kolagenu typu I). Oba procesy starzenia wspólnie odpowiadają za degradację włókien kolagenowych- za utratę elastyczności, zwiększoną szorstkość, suchość, zwiększoną pigmentację skóry oraz głębokie zmarszczki. Zastosowanie biostymulatora opartego na bazie Rh kolagenu typu I ma na celu zwiększenie syntezy prokolagenu przez fibroblasty skóry, co efektywnie spowalnia proces starzenia oraz pozwala na odbudowę utraconego wraz z wiekiem jak i w wyniku fotouszkodzenia kolagenu typu I.

            Twoja Skóra straciła Jędrność oraz Blask?

                 Potrzebujesz biostymulacji- poprawy jakości skóry?

                Wyraźnego Odmłodzenia Ujędrnienia Skóry?

           T   +48 22 625 05 48                   M   + 48 601 560 580

            info@drannabucka.pl

Zdaniem eksperta Lekarza Dentysty Lekarza Medycyny Estetycznej:

Biostymulacja skóry polega na stymulowaniu jej własnych możliwości regeneracyjnych, odnowa skóry następuje dzięki aktywacji naturalnych procesów naprawczych. Zabiegi biostymulujące polecam osobom, które zaobserwowały u Siebie oznaki starzenia się skóry, spadek elastyczności i blasku, wiotkość, zmarszczki lub też profilaktycznie po 25 r.ż. w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu. Nowej generacji przełomowe zabiegi do bioregeneracji i odbudowy skóry z kolagenem są nowoczesną i bezpieczną biostymulacją, biorewitalizacją, stosowaną we współczesnej medycynie przeciwstarzeniowej opartej na filozofii Smart Aging- na bardzo naturalnych efektach odmłodzenia! Kolagen jest idealnym materiałem budulcowym w medycynie regeneracyjnej. Zabieg Mezoterapii Kolagenowej, Biostymulacji, regeneracji skóry w Klinice Medycyny Estetycznej jest wykonywany tylko przez doświadczonego certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Zabiegi mezoterapii kolagenowej wykonuję stosując najwyższej jakości certyfikowane, jałowe, apirogenne preparaty- produkty medyczne klasy CE III: Kolagen– Linerase 100 mg Heterologous Collagen Type I (atelokolagen), oraz prokolagen Karisma! Prawidłowa technika aplikacji są gwarancją bezpieczeństwa oraz oczekiwanego, zgodnie z potrzebami najlepszego naturalnego efektu poprawy jakości i elastyczności skóry.

Atelokolagen Linerase został wyróżniony przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej.

NOWOŚĆ: KARISMA to innowacyjny biostymulator, w naturalny sposób przywracający skórze jędrność i napięcie! Kolagen Karisma pozyskiwany jest z nici jedwabnych jedwabników. Wykorzystując larwy jedwabnika udało się otrzymać wysokiej jakości rekombinowany prokolagen. Ekspresja prokolagenu zachodzi w warstwie serycynowej nici jedwabnej, która jest rozpuszczalna w wodzie. Pozyskany w ten sposób kolagen ma identyczną kompozycję aminokwasową jak syntetyzowany w ludzkim organizmie (w łańcuchach alfa 1 kolagenu ludzkiego), nie zawiera immunogennego łańcucha alfa 2- minimalne ryzyko reakcji alergicznych, nie wykazuje właściwości cytotoksycznych w stosunku do fibroblastów ludzkich. Prokolagen Karisma w naturalny sposób przywraca skórze jędrność i elastyczność. Dzięki technologii NEOSILK, zwiększa się produkcja peptydu C prokolagenu typu I w fibroblastach. Peptyd C ułatwia owijanie cząsteczek prokolagenu w konformację potrójnej helisy (superhelisy) w retikulum endoplazmatycznym. Nieusieciowany kwas hialuronowy daje efekt wypełniający i delikatnie wolumetryczny, a efekty poprawy nawilżenia skóry widoczne są tuż po zabiegu.         

– mówi Lekarz Dentysta certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej dr Jolanta Anna Bucka

Cztery stopnie starzenia się skóry:

1o Zmarszczki ekspresyjne- pierwsze nieznaczne zmiany w macierzy Wiek 30+ 

2o Zmarszczki elastotyczne- niewłaściwe połączenia i uszkodzenia włókien Wiek 40+ 

3o Zmarszczki atroficzne- zmniejszona ilość włókien kolagenowych Wiek 50+ 

4o Zmarszczki grawitacyjne- zanikanie i rozkład włókien podporowych kolagenowych Wiek 60+

Kolagen do Mezoterapii igłowej.

SKŁAD: sterylna, apirogenna ampułka atelokolagen- kolagen, nieusieciowany kwas hialuronowy, karboksymetylceluloza.

DZIAŁANIE Synergia formuł:

Kolagen rekombinowany Łańcuch R-polipeptydu alpha-1:   

Kolagen stanowi 70-80% suchej masy skóry. Występuje prawie 30 rodzajów kolagenu. Włókna kolagenowe to: kolagen typu I, II, III, V, i XI. U osób młodych Kolagen typu I stanowi 80%, typu III 15% całkowitej ilości kolagenu w skórze. Kolagen jest białkiem zewnątrzkomórkowym tkanki łącznej. Podstawowa strukturalna jednostka kolagenu Tropokolagen, składa się z potrójnej helisy pojedynczych lewostronnych łańcuchów polipeptydowych alpha 1 i alpha 2. Włókna Tropokolagenu łączą się i tworzą fibryle kolagenowe.                                                                                     

 • poprawa jakości macierzy międzykomórkowej
 • pobudzenie oddychania komórkowego
 • stymulacja syntezy białek strukturalnych skóry (kolagenu, elastyny)
 • aktywacja procesów wytwarzania energii w komórkach (przyczynia się do produkcji ATP)
 • zapewnienie silnego działania antyoksydacyjnego
 • skuteczna blokada wolnych rodników, pobudzenie mikrokrążenia w skórze

 

Atelokolagen dzięki swojej bioaktywności intensywnie i skutecznie stymuluje produkcję nowych fibroblastów i włókien kolagenowych, które przyczyniają się do odbudowy skóry, przywrócenia jej gęstości, sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych. Dzięki terapii skóra jest wyraźnie odmłodzona. Potrzeba szybkiej rewitalizacji skóry twarzy, zwłaszcza delikatnej i wymagającej okolicy oczu, szyi, dekoltu, skóry grzbietu rąk wzrasta wraz z wiekiem. Mezoterapia jest jednym z najpopularniejszych zabiegów Medycyny Estetycznej. Mezoterapia kolagenowa przywraca wiotkiej skórze świetlistość i blask. To idealny zabieg dla osób, u których występuje pogorszenie jędrności, napięcia i struktury skóry. Kolagen wykazuje lepszą biofunkcjonalność: przyśpieszenie proliferacji komórek- szybsze gojenie, homogeniczność: szybsza kontrola właściwości fizycznych i reologicznych, bezpieczeństwo: nie indukuje odpowiedzi FBR (Foreign Body Reaction).

 

KARISMA jest:

 • NATURALNA- zawiera wyłącznie naturalne składniki, bez chemicznych środków sieciujących
 • BIOZGODNA- w 100% biodostępna i mobilizuje skórę do bioregeneracji
 • BEZPIECZNA- nie wywołuje reakcji alergicznych

Nieusieciowany Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej (1200-1500 kDa), sól sodowa kwasu hialuronowego:

 • silne działanie nawilżające, składnik przywracający równowagę wodną przyzębia
 • regeneracja macierzy tkankowej
 • zapewnienie detoksykacji i prawidłowego nawodnienia
 • przywrócenie napięcia tkankowego
 • zapewnienie normalnego przebiegu procesów fizjologicznych w komórkach i w przestrzeni

międzykomórkowej

 • działanie przeciwzapalne

 

Kwas hialuronowy, oprócz pełnienia funkcji macierzy, w której są zatopione komórki, pełni funkcję związku zatrzymującego wodę w przestrzeniach międzykomórkowych, jest głównym składnikiem tkanki łącznej. Ta właściwość jest również warunkiem oporności tkanki na stres mechaniczny. Kwas hialuronowy jako silny endogenny antyoksydant, naprawia uszkodzenia poprzez wyłapywanie wolnych rodników. Funkcje biologiczne kwasu hialuronowego w organizmie ludzkim zależą od wielkości cząsteczek polimeru. Fragmenty kwasu o dużej masie cząsteczkowej (High Molecular Weight) wykazują działanie immunosupresyjne i przeciwzapalne. Hamują fagocytozę, wpływają na integralność tkanek, chronią je przed uszkodzeniami i apoptozą. Wykazują działanie przeciwzapalne, stymulują procesy immunologiczne i angiogenezę- (gr. angeion = naczynie + genesis = pochodzenie, powstawanie)- fizjologiczny proces tworzenia nowych włosowatych naczyń krwionośnych, poprawiających ukrwienie tkanek. Nieusieciowany kwas hialuronowy szybko podlega degradacji enzymatycznej rozkładając się na krótsze łańcuchy. Fizjologiczne stężenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego nie powoduje obrzęku tkanek. Kwas hialuronowy uczestniczy w tworzeniu dogodnego środowiska dla proliferacji i metabolizmu fibroblastów. Działa poprzez stymulację fizjologicznej produkcji białek odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry. Kwas hialuronowy wytwarzany w dużych ilościach w macierzy zewnątrzkomórkowej, tworząc optymalne mikrośrodowisko, stymuluje wzrost fibroblastów, keratynocytów, przyśpiesza procesy regeneracyjne.

Karboksymetylceluloza- CMC

Działa przeciwstarzeniowo w skórze właściwej, ogranicza aktywność wolnych rodników tlenowych, hamuje działanie endogennego enzymu hialuronidazy, konserwuje endogenny (własny) kwas hialuronowy.

Wskazanie do zabiegu Mezoterapii, Biostymulacji Kolagenowej w gabinecie Medycyny Estetycznej:

 • utrata objętości tkanek
 • skóra z oznakami starzenia, pomarszczona (brak elastyczności, sprężystości)
 • skóra odwodniona, sucha, wiotka, cienka
 • skóra pozbawiona blasku, zniszczona słońcem
 • skóra z przebarwieniami
 • zmiany, blizny potrądzikowe
 • leczenie ran po zabiegach
 • rozstępy

Jak przygotować się do zabiegu Mezoterapii Kolagenowej w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie?

Zabieg Mezoterapii kolagenowej nie wymaga specjalnych przygotowań. Zabieg zawsze poprzedza konsultacja Lekarza Medycyny Estetycznej. Rodzaj zabiegu, preparat oraz protokoły zabiegowe dobierane są indywidualnie przez lekarza prowadzącego leczenie, podczas konsultacji przed zabiegiem w zależności od rodzaju skóry, obszaru zabiegowego, wieku, potrzeb oraz oczekiwań Pacjenta.

Przebieg zabiegu Mezoterapii Kolagenowej w gabinecie Medycyny Estetycznej:

Przed rozpoczęciem zabiegu nakłada się na okolicę poddaną zabiegowi znieczulający krem w celu zapewnienia maksymalnego komfortu. Preparat podawany jest w gabinecie Medycyny Estetycznej tylko przez certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej za pomocą specjalnej bardzo cienkiej igły do Mezoterapii. Podczas zabiegu może być odczuwalne lekkie mrowienie i rozpieranie. Zabieg kończy delikatny masaż oraz nałożenie dezynfekującego kremu. Po zabiegu może pojawić się w miejscu podania preparatu zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie, tkliwość. Reakcje te zazwyczaj ustępują po kilku godzinach. Maksymalnie mogą utrzymać się 3-7 dni, po czym samoistnie ustępują.

Jakie są efekty zabiegu Mezoterapii Kolagenowej?

Zabiegi Mezoterapii Kolagenowej doskonale nawilżają i odżywiają, znacząco poprawiają kondycję skóry. Skóra po zabiegu mezoterapii kolagenowej jest wyraźnie odmłodzona, bardziej sprężysta, powraca do swojego naturalnego kolorytu. Zabieg wykonywany przez certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie daje natychmiastowy efekt. Skóra dzięki poprawie nawilżenia staje się bardziej napięta i elastyczna a twarz wygląda promienniej, wyraźnie młodziej. Starzenie się skóry to powolny spontanicznie postępujący proces degradacji włókien elastycznych. Skóra właściwa to warstwa brodawkowata- głównie elastyna i mniej kolagenu, warstwa siateczkowata to większość kolagenu. W skórze w procesie starzenia występuje elastoza- zgrubienie włókien elastyny w warstwie siateczkowatej i zanik włókien w warstwie brodawkowatej. Klinicznie objawia się wiotką, gąbczastą, obwisłą skórą, przebarwieniami, zmarszczkami. Postępowanie terapeutyczne musi dotyczyć przede wszystkim włókien sprężystych. W zależności od zastosowania różnych protokołów zabiegowych zabieg można stosować jako profilaktykę oraz jako „naprawczy” zabieg Anti-Aging.

Efekty zabiegu Mezoterapii Kolagenowej w gabinecie Medycyny Estetycznej:

 • naturalne działanie modelujące, efekt liftingu, poprawa owalu twarzy
 • nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry, zmniejszenie ilości i głębokości zmarszczek
 • zwiększenie napięcia i elastyczności, zagęszczenie skóry
 • rozjaśnienie cery, poprawa kolorytu- młody, jasny, promienny i zdrowy wygląd
 • regulacja mikrokrążenia
 • zapewnienie silnego działania antyoksydacyjnego
 • zapobieganie zmianom starzeniowym, starczym plamom
 • poprawa struktury oraz nawilżenia skóry
 • usunięcie cieni pod oczami

Jak często należy powtarzać zabieg Mezoterapii Kolagenowej w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie?

Najlepsze efekty poprawy jakości skóry uzyskuje się przy wykonaniu kilku zabiegów najlepiej w serii. Pacjenci- Kobiety oraz Mężczyźni około 40-45 roku życia usatysfakcjonowani są już po serii 2 zabiegów. Zabiegi powinny być powtarzane zgodnie z przyjętym przez lekarza Medycyny Estetycznej planem leczenia, w odstępach 4 tygodniowych, następnie zaleca się wykonywać 1-2 zabiegi „przypominające”, podtrzymujące efekt, najczęściej za 4-6 miesięcy.  Mezoterapia kolagenowa przywraca skórze jędrność i strukturę, zwalcza wiotkość skóry działając napinająco, poprawia kontur, stymuluje syntezą włókien kolagenowych, redukuje niedoskonałości skóry. Zabiegi Mezoterapii mają bardzo wysoką skuteczność, efektywność, są najczęściej wybieranym zabiegiem w celu szybkiego poprawienia jakości, elastyczności, nawilżenia skóry oraz wyraźnego efektu odmłodzenia.

Efekty zabiegu:

Pierwsze efekty widoczne jako napięcie skóry, rozświetlenie mogą pojawić się już po 7 dniach i narastają przez cały czas trwania terapii. Pełny efekt leczenia- napięcie, zagęszczenie, pogrubienie wiotkiej skóry, wypełnienie drobnych zmarszczek i ubytków skóry uzyskuje się w czasie 4 tygodni od zakończenia terapii 2-3 zabiegów. Skóra wprowadzona w proces biostymulacji, zaczyna się regenerować, ulega zagęszczeniu i ujędrnieniu. Działanie antyoksydacyjne i nawilżające sprawia, że skóra jest wyraźnie odmłodzona. Drobne zmarszczki ulegają spłyceniu, skóra staje się promienna, poprawia się koloryt. Efekty są wyraźne ale naturalne, bez zmieniania rysów twarzy, utrzymują się przez 12-18 miesięcy. Następnie, dla przedłużenia efektów, zaleca się zabiegi podtrzymujące najczęściej 1 zabieg raz na 4 lub 6 miesięcy (indywidualny plan leczenia, wg. zaleceń Lekarza Medycyny Estetycznej).

Przeciwskazania do zabiegu Biostymulacji Kolagenem w gabinecie Medycyny Estetycznej:

 • rozpoznana nadwrażliwość na kolagen
 • choroby autoimmunologiczne lub stosowanie terapii immunosupresyjnej
 • ciąża, karmienie piersią
 • aktywna opryszczka lub inne aktywne zakażenia, stany zapalne w obszarze poddawanym zabiegowi
 • choroba nowotworowa
 • tendencja do powstawania bliznowców
 • nieleczona cukrzyca
 • leczenie przeciwzakrzepowe
 • bardzo intensywna opalenizna
 • wiek poniżej 18 lat

Zalecenia po zabiegu Biostymulacji- Mezoterapii Kolagenowej w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie:

Okolicę poddaną zabiegowi mezoterapii kolagenowej należy zachować w czystości i sterylności przez 24 godz.  Nie wolno dotykać okolic poddanych zabiegowi. Zaleca się unikać kontaktu za zwierzętami (ryzyko infekcji). Do 12 godz po zabiegu nie wolno nakładać makijażu. Do 7 dni po zabiegu należy unikać środowisk z dużym ryzykiem zakażeń– basenu, sauny oraz dużego wysiłku fizycznego– biegania, ćwiczeń na siłowni. W przypadku nawracających infekcji opryszczki zaleca się na 2 dni przed zabiegiem przyjmowanie acyclowiru Heviran 400 mg lub Vaciclovir 500 mg–1000 mg. W ciągu 2 tyg po zabiegu należy unikać przebywania na intensywnym słońcu, dłuższego przebywania w temperaturze poniżej O ‘C. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, z drobnymi śladami po nakłuciach lub niewielkimi krwiakami lub siniakami. Można je smarować kremem przyśpieszającym zanikanie Auriderm. Krwiaki lub drobne siniaki znikają samoistnie w ciągu kilku dni maksymalnie do 2 tygodni. Należy stosować na dzień krem z filtrem przeciwsłonecznym, najlepiej SPF 50 +.  Warto pamiętać, że promieniowanie UV znacząco przyśpiesza powstawanie zmarszczek oraz przyśpiesza proces starzenia się skóry, co może skutkować potrzebą częstszego powtarzania zabiegu. Warto pamiętać o właściwej ochronie przeciwsłonecznej i zainwestować w dobrej jakości kosmetyki, które chronią przed pełnym spektrum promieniowania słonecznego UVA, UVB, HEV i IR. Wysokiej klasy dermokosmetyki to skutecznie działające filtry przeciwsłoneczne o możliwie najszerszym spektrum i maksymalnej fotostabilności. Kompleksowy system, obejmuje szeroki zakres widmowy (290-400nm), zapewnia właściwy poziom ochrony skóry. Minimalna ilość i stężenie filtrów chemicznych oraz mechanicznych determinuje doskonałą tolerancję, nawet przez skórę bardzo wrażliwą. Nowoczesne dermokosmetyki uwzględniają zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko, zawierają formuły zawierające ograniczoną ilość i stężenie filtrów przeciwsłonecznych, bez filtrów rozpuszczalnych w wodzie i silikonów- substancji trudno biodegradowalnych. Krem przeciwsłoneczny powinien być nakładany w ilości 2 mg/cm2 skóry. Taka ilość zmniejsza ryzyko uszkodzeń jej DNA.

Mezoterapia Kolagenowa
Kolagen Karisma NOWOŚĆ1400 zł
Kolagen Lineraseod 1000 zł
Wizyta Informacyjna- Lekarz Medycyny Estetycznej (15 minut)bezpłatnie

Moja najukochańsza pani doktor Ania, moja przyjaciółka, uratowała mi w 2010 roku ząb uznany przez innych renomowanych stomatologów za nieuleczalny. Do dziś zamiast implantu oraz korony nadal mam własny, wyleczony, biały, śliczny ząbek.

Regularnie korzystam również z zabiegów medycyny estetycznej zgodnie z zaproponowanym planem leczenia. Ostatnio miałam wybielane zęby wraz z regeneracją , zabieg trwający 2,5 godziny był dla mnie po prostu relaksem. Jestem szczęśliwa bo znowu mam nieskazitelnie białe i lśniące zęby jak kiedyś i żadnej nadwrażliwości.

Doktor Ania jest wyjątkowo delikatna a efekty wszystkich je zabiegów spektakularne! Jest genialną profesjonalistką i wspaniałym człowiekiem. Nie pójdę do niko innego. Jest Kochana.

Gorąco polecam!

Ewa Tokarska Sołowow

Od 20 lat pani dr Anna Bucka jest naszym rodzinnym stomatologiem. Opiekuje się całą naszą rodziną, zachowując najlepsze dostępne standardy leczenia. Zajmuje się nami całościowo dostosowując metody do wieku i rodzaju problemów. Pani doktor zawsze uczciwie stawia sprawę i współpracuje z fachowcami na najwyższym poziomie. Dlatego bardzo ucieszyłam się gdy rozszerzyła ofertę o usługi z zakresu medycyny estetycznej. Mam bardzo wrażliwą skórę trądzikową i kilkakrotnie ponawiane próby wizyt u kosmetyczki kończyły się długotrwałym podrażnieniem.

Dopiero peelingi medyczne przeprowadzone przez panią doktor zaczęły systematycznie poprawiać stan mojej skóry. Dlatego też serdecznie polecam usługi pani doktor Anny.

Anna Stańczak

Dr Bucka jest wysokiej klasy specjalistą stomatologiem. Oboje z małżonką jesteśmy pod wrażeniem posiadanej wiedzy, umiejętności i pracy z pacjentem.

Jako kardiochirurg polecam.

Prof.dr hab.n.med. Kazimierz Suwalski

Specjalista kardiochirurg (specjalista europejski)

Niedawno miałem wydarzenie, które wymagało pilnego kontaktu z dentystą. Mianowicie ukruszył mi się ząb. Dr. Bucka przyjęła mnie niezwłocznie.

Wykonała perfekcyjnie naprawę i uzupełnienie zęba. Uważam, że jest ona wyjątkowym fachowcem w swojej branży.

Jest niezwykle precyzyjna, dokładna, zawsze dobiera sposób leczenia najlepszy dla mnie. Np. Starała się tak naprawić ząb, aby nie było potrzeby wymiany drogiego inlay’a.

Franciszek Hutten-Czapski

Managing Director and Senior Partner BCG, Chairman BCG w Polsce

Formularz wizyty

+48 601 560 580

+48 22 625 05 48

info@drannabucka.pl

Belwederska 44,
00-594 Warszawa

numer konta bankowego

09 1750 0012 0000 0000 3981 6695

SWIFT PL PPABPLPKXXX

}

Pon – Pt   10 – 20

Sobota     10 – 16

W razie potrzeby termin ustalany jest indywidualnie.

Zapytaj o Strefę VIP

Strefa VIP, to wyjątkowe miejsce dedykowane pacjentom, którzy chcą pozostać anonimowi.

Prywatny parking