Mezoterapia igłowa w Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie. Redermalizacja Bioregeneracja Biorewitalizacja Nawilżenie Odmłodzenie Odżywienie Skóry.

Mezoterapia igłowa Warszawa Medycyna Estetyczna Warszawa

Redermalizacja- mezoterapia (z ang. needle mesotherapy) szwajcarskimi produktami Hyalual: Xela Rederm, Electri to innowacyjna metoda służąca skutecznej prewencji starzenia i odbudowy skóry, stosowana w formie Mezoterapii przez Lekarza Medycyny Estetycznej w Klinice Medycyny Estetycznej i przeciwstarzeniowej Anti-Aging, która wywiera wpływ na wszystkie trzy podstawowe patogeniczne mechanizmy starzenia się skóry:

 • reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach
 • skutecznie blokuje wolne rodniki
 • zapobiega odwodnieniu skóry

 

Wskazania do zabiegu Mezoterapii, Redermalizacji, Nawilżenia Skóry w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie:

Redermalizacja zapobiega przewlekłemu zapaleniu oraz spowalnia niszczenie białka endogennego dzięki wysokiej masie cząsteczkowej hialuronianu sodu (2,5 miliona DA- Daltonów). Redermalizacja koryguje przedwczesne oznaki starzenia oraz pomaga usunąć przebarwienia skóry. To jeden z najskuteczniejszych sposobów odmładzania twarzy, unikalna formuła łącząca fizjologiczne stężenie kwasu hialuronowego, bursztynianu sodu oraz kwasu bursztynowego. Produkt medyczny klasy CE III stosowany w zabiegach z zakresu Medycyny Estetycznej, jest wysoce biokompatybilny i hipoalergiczny. Fizjologiczne stężenie kwasu hialuronowego nie powoduje obrzęku tkanek. Zabieg polega na precyzyjnym wstrzyknięciu w gabinecie Medycyny Estetycznej przez certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej niewielkich dawek produktu śródskórnie lub podskórnie na głębokość 0,5-4 mm (mezoterapia mikroigłowa). Substancje aktywne stymulują metabolizm komórek oraz odnawianie tkanek, nawilżają i odżywiają skórę.

 ZABIEG nawilżenia skóry kwasem hialuronowym dedykowany jest Kobietom oraz Mężczyznom, którzy potrzebują odmłodzenia oraz poprawy jakości skóry. Zabieg wykonuje się najczęściej od 30 roku życia. Mezoterapia wspomaga mikrokrążenie, stymuluje komórki do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Twoja Skóra straciła Jędrność oraz Blask?

Potrzebujesz Wyraźnego Odmłodzenia?

+48  22 625 05 48 | M   + 48  601 560 580

info@drannabucka.pl

 

Zdaniem eksperta:

Zabieg mezoterapii igłowej, redermalizacji Skóry, nawilżenia Skóry w Klinice Medycyny Estetycznej jest wykonywany tylko przez doświadczonego certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Zabiegi wykonuję w oparciu o najwyższą jakość certyfikowanych preparatów- produktów medycznych klasy CE III wyrobu medycznego! Najwyższa szwajcarska jakość produktów medycznych Hyalual: Xela Rederm, Electri z kwasem hialuronowym, kwasem bursztynowym, bursztynianem sodu, prawidłowa technika aplikacji są gwarancją bezpieczeństwa oraz oczekiwanego, zgodnie z potrzebami najlepszego naturalnego efektu poprawy jakości nawilżenia i elastyczności skóry.

– mówi certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej dr Jolanta Anna Bucka

SKŁAD Zalety Działania Mezokoktajli do Mezoterapii igłowej

Mezokoktajle do Mezoterapii igłowej

Bursztynian sodu, kwas bursztynowy:                                                                                           

 • poprawa jakości macierzy międzykomórkowej
 • pobudzenie oddychania komórkowego
 • stymulacja syntezy białek strukturalnych skóry (kolagen, elastyna)
 • aktywacja procesów wytwarzania energii w komórkach (przyczynia się do produkcji ATP)
 • zapewnienie silnego działania antyoksydacyjnego
 • skuteczna blokada wolnych rodników, pobudzenie mikrokrążenia w skórze

 

Kwas hialuronowy:

 • nawilżenie skóry
 • regeneracja macierzy tkankowej
 • zapewnienie detoksykacji i prawidłowego nawodnienia
 • przywrócenie napięcia tkankowego
 •  zapewnienie normalnego przebiegu procesów fizjologicznych w komórkach i w przestrzeni
 • międzykomórkowej
 • działanie przeciwzapalne

 

Utrata nawilżenia skóry- PRZYCZYNY utraty elastyczności skóry.

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w ludzkim organizmie. Utrzymuje właściwy poziom nawilżenia i elastyczności skóry. Wraz z wiekiem od 25 r. życia a zwłaszcza po 40 r. życia naturalna produkcja kwasu hialuronowego w organizmie stopniowo się zmniejsza. Między 30 a 35 rokiem życia pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, utrata nawilżenia, wiotkość skóry. Jest to dobry moment by zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry, o jakość skóry, zapobiec powstawaniu zmarszczek i utracie objętości. Preparaty zawierające nieusieciowany oraz usieciowany kwas hialuronowy skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają, ujędrniają, pobudzają regenerację, redermalizację oraz poprawiają jakość i elastyczność skóry.  Kwas hialuronowy zapewnia prawidłowe nawilżenie dzięki właściwości wiązania wody w ilości do 1000 razy przekraczającej jego własną masę cząsteczkową.

Potrzeba szybkiej rewitalizacji skóry twarzy, zwłaszcza delikatnej i wymagającej okolicy oczu, szyi, dekoltu, skóry grzbietu rąk wzrasta wraz z wiekiem. Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów Medycyny Estetycznej. 

Mezoterapia przywraca zmęczonej skórze świetlistość i blask.

 

Wskazanie do zabiegu mezoterapii igłowej, redermalizacji w gabinecie Medycyny Estetycznej

 • utrata objętości tkanek
 • skóra z oznakami starzenia, pomarszczona
 • skóra odwodniona, wiotka, cienka
 • skóra pozbawiona blasku, zniszczona słońcem
 • skóra z przebarwieniami
 • zmiany, blizny potrądzikowe
 • trądzik różowaty
 • rozstępy

 

Jak przygotować się do zabiegu Mezoterapii igłowej w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie?

Zabieg Mezoterapii nie wymaga specjalnych przygotowań. Zabieg zawsze poprzedza konsultacja Lekarza Medycyny Estetycznej. Rodzaj zabiegu oraz preparat dobierane są indywidualnie podczas konsultacji przed zabiegiem w zależności od rodzaju skóry, obszaru zabiegowego, wieku, potrzeb oraz oczekiwań Pacjenta przez lekarza prowadzącego leczenie.

Przebieg zabiegu mezoterapii igłowej w gabinecie Medycyny Estetycznej:

Przed rozpoczęciem zabiegu nakłada się na okolicę poddaną zabiegowi znieczulający krem w celu zapewnienia maksymalnego komfortu. Preparat podawany jest w gabinecie Medycyny Estetycznej tylko przez certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej za pomocą specjalnej bardzo cienkiej igły do Mezoterapii. Zabieg kończy delikatny masaż oraz nałożenie dezynfekującego kremu.

Jakie są efekty zabiegu mezoterapii igłowej?

Zabiegi mezoterapii igłowej doskonale nawilżają i odżywiają, znacząco poprawiają kondycję skóry. Skóra po zabiegu mezoterapii jest wyraźnie odmłodzona, bardziej sprężysta, powraca do swojego naturalnego kolorytu. Zabieg wykonywany przez certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie daje natychmiastowy efekt. Skóra dzięki poprawie nawilżenia staje się bardziej napięta i elastyczna a twarz wygląda promienniej, wyraźnie młodziej.

Efekty zabiegu mezoterapii w gabinecie Medycyny Estetycznej:

 • poprawa owalu twarzy
 • zmniejszenie ilości i głębokości zmarszczek
 • zwiększenie napięcia i elastyczności, zagęszczenie skóry
 • efekt liftingu
 • rozjaśnienie cery, poprawa kolorytu
 • regulacja mikrokrążenia
 • zapewnienie silnego działania antyoksydacyjnego
 • zapobieganie zmianom starzeniowym, starczym plamom
 • poprawa struktury oraz nawilżenia skóry
 • usunięcie cieni pod oczami

 

Jak często należy powtarzać zabieg Mezoterapii w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie?

Najlepsze efekty poprawy jakości skóry uzyskuje się przy wykonaniu kilku zabiegów najlepiej w serii. Pacjenci- Kobiety oraz Mężczyźni około 35-40 roku życia usatysfakcjonowani są już po serii 3 zabiegów. Zabiegi powinny być powtarzane zgodnie z przyjętym przez lekarza Medycyny Estetycznej planem leczenia, najczęściej w odstępach 3-4 tygodniowych, następnie zaleca się wykonywać regularnie zabiegi „przypominające”.  Zabiegi Mezoterapii mają bardzo wysoką skuteczność, efektywność, są najczęściej wybieranym zabiegiem w celu szybkiego poprawienia jakości, elastyczności, nawilżenia skóry oraz wyraźnego efektu odmłodzenia.

PRZYCZYNY utraty nawilżenia skóry.

Wraz z wiekiem od 25 r. życia a zwłaszcza po 40 r. życia naturalna produkcja kwasu hialuronowego w organizmie stopniowo się zmniejsza. Między 30 a 35 rokiem życia pojawiają się pierwsze oznaki utraty nawilżenia. Jest to dobry moment by zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry zapobiegając utracie objętości i zanikowi.  Wraz z utratą kwasu hialuronowego skóra wokół ust staje się bardziej wiotka, zaczyna brakować nawilżenia, pojawiają się pierwsze zmarszczki wokół ust tz. kod kreskowy, zmarszczki palacza. Preparaty zawierające nieusieciowany oraz usieciowany kwas hialuronowy skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają, ujędrniają, pobudzają regenerację, redermalizację oraz poprawiają jakość i elastyczność skóry. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w ludzkim organizmie. Utrzymuje właściwy poziom nawilżenia, objętości czerwieni wargowej i elastyczności skóry. Kwas hialuronowy zapewnia prawidłowe nawilżenie dzięki właściwości wiązania wody w ilości do 1000 razy przekraczającej jego własną masę cząsteczkową.

Czym jest Mezoterapia igłowa?  Historia Mezoterapii w Medycynie Estetycznej.

Mezoterapia z ang. needle mesotherapy to termin wprowadzony przez francuskiego lekarza Michela Pistora. Po raz pierwszy Dr Pistor wykonał ten zabieg w 1952 r. Mezoterapia jest jednym z najskuteczniejszych sposobów odmładzania twarzy, najczęściej wykonywanym w gabinecie Medycyny Estetycznej. Zabieg polega na precyzyjnym wstrzyknięciu przez certyfikowanego lekarza Medycyny Estetycznej niewielkich dawek produktu śródskórnie lub podskórnie (na głębokość 0,5-4 mm). Substancje aktywne stymulują metabolizm komórek oraz odnawianie tkanek, nawilżają i odżywiają skórę. W skład Mezokoktajli preparatów do mezoterapii wchodzą produkty medyczne klasy III, do zastosowania WYŁĄCZNIE przez lekarza Medycyny Estetycznej w gabinecie Medycyny Estetycznej: kwas hialuronowy, witaminy, mikroelementy, aminokwasy, oligoelementy, peptydy biomimetyczne, stymulatory tkankowe.

Zobacz także Zabiegi Medycyny Estetycznej w Warszawie:

 

Mezoterapia Rewitalizacja okolicy oczu

Zabieg mezoterapii dedykowany jest wyjątkowo delikatnej i wrażliwej okolicy oczu, zabiegi wygładzają zmarszczki mimiczne, redukują cienie pod oczami. Specjalnie dobrane Mezokoktajle dedykowane są wymagającej okolicy oczu. Zabieg może być wykonany na powieki górne, dolne i bliskie okolice oka

Mezoterapia szyi

Około 30 roku życia powstają pierwsze zmarszczki poprzeczne szyi tzw. linie Venus, cienka skóra szyi wymaga zabiegów nawilżających. Skóra szyi jest bardzo delikatna, wymaga bardzo dobrego dobrania odpowiednich zabiegów zgodnie z wiekiem, rodzajem skóry oraz potrzebami

Mezoterapia dekoltu

Około 40 roku życia pojawiają się pierwsze oznaki starzenia na dekolcie- wiotkość oraz najczęściej przebarwienia posłoneczne. Specjalnie dedykowane tej okolicy Mezokoktajle z witaminami, peptydami biomimetycznymi skutecznie pobudzają naturalne procesy regeneracyjne, poprawiają wygląd dekoltu. Nawilżona, elastyczna skóra dekoltu wygląda dużo młodziej

Mezoterapia grzbietu rąk

Dłonie są najbardziej narażone na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych: detergentów, niekorzystnych warunków atmosferycznych, niskich zimowych temperatur, porywistego wiatru, silnego działania promieniowania UV, długich, gorących kąpieli. Częsty kontakt z alergenami i substancjami toksycznymi może prowadzić do suchej i pękającej skóry, do ścieńczenia skóry. 

Wiotka, cienka skóra z przebarwieniami posłonecznymi- to jakość skóry grzbietu rąk, która zdradza nasz wiek. Dzięki Mezoterapii igłowej proces starzenia się skóry grzbietu rąk może skutecznie zostać zahamowany. Mezokoktajle z usieciowanym oraz nieusieciowanym kwasem hialuronowym znacznie poprawiają kondycję skóry, dzięki czemu grzbiety rąk są zadbane i wyglądają dużo młodziej

Mezoterapia skóry głowy, leczenie wypadania włosów

Specjalnie dobrane Mezokoktajle do leczenia wypadania włosów pobudzają mikrokrążenie owłosionej skóry głowy, odżywiaja skórę, zapobiegają wypadaniu włosów, pobudzają wzrost nowych włosów. Zabieg przeznaczony jest dla Kobiet oraz Mężczyzn ze słabą kondycją włosów, nadmiernym wypadaniem włosów, łysieniem. Przy znacznym wypadaniu włosów zaleca się wykonać serię zabiegów, preparaty, zawierające witaminy, minerały, leki przeciwzapalne skutecznie poprawiają mikrokrążenie i odżywiają cebulki włosowe. Włosy na początku mniej wypadają a następnie poprawia się ich odrastanie. Dermaheal HL 56 aktywnych składników: 13 witamin, 24 aminokwasy, 5 minerałów, 4 koenzymy, 4 kwasy nukleinowe, 2 czynniki redukujące 4 Peptydy Biomimetyczne: Decapeptide–4 (CG-IDP2): wzmacnia włosy, stymulując cebulki do produkcji długich trzonów włosa, Acetyl Decapeptide-3 (Rejuline) rewitalizuje cebulki włosowe regenerując komórki włosa, Oligopeptide–24 (Keramin1): stymuluje proliferację i migrację komórek włosowych, Copper Tripeptide–1 (CG – Peptyd Miedzi) wzmacnia włosy i stymuluje cebulki do budowy trzonu włosa, wspomaga krążenie w skórze głowy i regeneruje cebulki włosowe.  Dr Cyj Hair fillek zawiera 7 opatentowanych peptydów Dekapeptyd 28, Oligopeptydy 71, Oktapeptyd 2, Dekapeptyd 18, Oligopeptydy 54, Oktapeptyd 11, Dekapeptyd 10, które odżywiają mieszki włosowe i stymuluja krążenie skóry głowy.

Mezoterapia na przebarwienia posłoneczne

Specjalnie dobrane preparaty Mezokoktajle, pomagają redukować istniejące przebarwienia skórne, rozjaśniają i wyrównują koloryt skóry. Najlepsze efekty uzyskuje się po serii minimum 4-6 zabiegów w odstępach 21-28 dni, na zmianę w połączeniu z peelingami medycznymi. Mezoterapia w leczeniu przebarwień posłonecznych skutecznie zmniejsza istniejące przebarwienia oraz redukuje tworzenie się nowych przebarwień

Mezoterapia na blizny

Mezoterapia igłowa pozwala na widoczne spłycenie blizn potrądzikowych. Wygładza skórę. Najczęściej stosowana jest wraz z Mezoterapią Mikroigłową, peelingami medycznymi oraz zabiegami przy użyciu kwasu hialuronowego. Zabiegi pomagają wypłycić blizny, wygładzić skórę. Znacząco poprawiają jakość oraz wygląd skóry

Mezoterapia na zmarszczki Wygładzanie zmarszczek mimicznych twarzy

Mezokoktajle stymulują fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych oraz elastyny, przyczyniają się do poprawy elastyczności, jakości oraz wyglądu skóry. Nawilżenie skóry, uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów skutecznie pomaga odzyskać zdrowy, wypoczęty i młodzieńczy wygląd twarzy. Mezoterapia usieciowanym oraz nieusieciowanym kwasem hialuronowym skutecznie w bardzo naturalny sposób pomaga wypłycić istniejące zmarszczki mimiczne. Jest to najskuteczniejszy przeciwzmarszczkowy zabieg odmładzający w połączeniu z peelingami medycznymi oraz botoksem

Mezoterapia biustu

Mezoterapia skutecznie poprawia elastyczność, napięcie skóry dzięki czemu pozytywnie wpływa na wygląd piersi

Przeciwskazania do zabiegu mezoterapii igłowej w gabinecie Medycyny Estetycznej:

 • rozpoznana nadwrażliwość na kwas hialuronowy
 • choroby autoimmunologiczne
 • ciąża, karmienie piersią
 • aktywna opryszczka lub inne aktywne zakażenia
 • choroba nowotworowa
 • tendencja do powstawania bliznowców
 • bardzo intensywna opalenizna
 • wiek poniżej 18 lat

 

Zalecenia po zabiegu mezoterapii igłowej w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie:

Okolicę poddaną zabiegowi mezoterapii należy zachować w czystości i sterylności przez 24 godz.  Nie dotykamy okolicy poddanej zabiegowi. Unikamy kontaktu za zwierzętami (ryzyko infekcji). Do 12 godz po zabiegu nie nakładamy makijażu. Do 7 dni po zabiegu unikamy środowisk z dużym ryzykiem zakażeń– basenu, sauny oraz dużego wysiłku fizycznego– biegania, ćwiczeń na siłowni. W przypadku nawracających infekcji opryszczki zaleca się na 2 dni przed zabiegiem przyjmowanie acyclowiru  Heviran 400 mg lub Vaciclovir 500 mg–1000 mg. W ciągu 2 tyg po zabiegu należy unikać przebywania na intensywnym słońcu, dłuższego przebywania w temperaturze poniżej O ‘C. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, z drobnymi śladami po nakłuciach lub niewielkimi krwiakami lub siniakami. Można je smarować kremem przyśpieszającym zanikanie Auriderm. Krwiaki lub drobne siniaki znikają samoistnie w ciągu kilku dni maksymalnie do 2 tygodni.

Należy stosować na dzień krem z filtrem przeciwsłonecznym, najlepiej SPF 50 +.  Warto pamiętać, że promieniowanie UV znacząco przyśpiesza powstawanie zmarszczek oraz przyśpiesza proces starzenia się skóry, co może skutkować potrzebą częstszego powtarzania zabiegu. Warto pamiętać o właściwej ochronie przeciwsłonecznej i zainwestować w dobrej jakości kosmetyki, które chronią przed pełnym spektrum promieniowania słonecznego UVA, UVB, HEV i IR. Wysokiej klasy dermokosmetyki to skutecznie działające filtry przeciwsłoneczne o możliwie najszerszym spektrum i maksymalnej fotostabilności. Kompleksowy system, obejmuje szeroki zakres widmowy (290-400nm), zapewnia właściwy poziom ochrony skóry.

Minimalna ilość i stężenie filtrów chemicznych oraz mechanicznych determinuje doskonałą tolerancję, nawet przez skórę bardzo wrażliwą. Nowoczesne dermokosmetyki uwzględniają zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko, zawierają formuły zawierające ograniczoną ilość i stężenie filtrów przeciwsłonecznych, bez filtrów rozpuszczalnych w wodzie i silikonów- substancji trudno biodegradowalnych. Krem przeciwsłoneczny powinien być nakładany w ilości 2 mg/cm2 skóry. Taka ilość zmniejsza ryzyko uszkodzeń jej DNA.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i umów się na zabieg.

Dr Anna Bucka Klinika Dentystyczna Medycyna Estetyczna Belwederska 44 Warszawa Śródmieście

Mezoterapia Medycyna Estetyczna Cennik
Wizyta informacyjna- Lekarz Medycyny Estetycznej (15 minut)bezpłatnie
Kontrola po zabiegu medycyny estetycznej- Lekarz Medycyny Estetycznejbezpłatnie
Konsultacja lekarska z planem leczenia- Lekarz Medycyny Estetycznej250-350 zł
Konsultacja Lekarz Chirurgii Plastycznej250 zł
Znieczulenie kremem 1 okolica50 zł
Mezoterapia mikroigłowa
Biorewitalizacja Bioredermalizacja Nawilżanie Skóry Kwas hialuronowy, peptydy biomimetyczne, witaminy
Dermahealod 450 zł
Aquashine - 2 ml750 zł
StylAge Hydro700 zł
Teosyal Redensity I950 zł
Prostolane Peptide therapy1000
Inner-B, Inner-BSE, Natural-B, Blanc-B
RRS Whitening- leczenie przebarwień skóryod 450 zł
RRS HL- Leczenie wypadania włosówod 450 zł
Dr Cyj- Leczenie wypadania włosówod 800 zł
Mezoterapia Kolagenowa
Kolagen Karisma NOWOŚĆ1400 zł
Kolagen Lineraseod 1000 zł
Przegląd, konsultacja lekarska- Lekarz Medycyny Estetycznej (15 minut) bezpłatnie
Mezoterapia Biorewitalizacja Aminokwasami
Aminokwasy Sunekos 200od 900 zł
Cellulit
Wizyta Informacyjna- Lekarz Medycyny Estetycznej (15 minut) bezpłatnie
Konsultacja Lekarz Medycyny Estetycznej, Badanie z planem leczenia 250-350 zł
Znieczulenie kremem 1 okolica 50 zł
Znieczulenie nasiękowe 1 okolica 50 zł
Redukcja cellulitu, terapia antycellulitowa Alidya 1 ampułka 10 ml 500 zł
LIPOLIZA INIEKCYJNA
Wizyta Informacyjna- Lekarz Medycyny Estetycznej (15 minut) bezpłatnie
Konsultacja Lekarz Medycyny Estetycznej, Badanie z planem leczenia 250-350 zł
Znieczulenie kremem 1 okolica 50 zł
Znieczulenie nasiękowe 1 okolica 50 zł
Lipoliza iniekcyjna, redukcja tkanki tłuszczowej Aqualyx- podbródek, chomiki, brzuch, kolana, boczki, plecy, uda, bryczesy, biodra od 500 zł
Kwas hialuronowy + kwas bursztynowy Redermalizacja Skóry
Hyalual Institute (Szwajcaria)
H&S 0,9%500 zł
Xela Rederm 1,1% 1 ml500 zł
Xela Rederm 1,1% 1 ml600 zł
Xela Rederm 1,1% 2 ml700 zł
Xela Rederm 2,2% 1 ml700 zł
Xela Rederm 2,2% 2 ml750 zł
Electri 0,55 %500 zł
Terapia osoczem, fibryną bogatopłytkowąod 900 zł
Mikronakłuwanieod 1000 zł
Leczenie wypadania włosów
Tricology Intensive Hair Loss Shampoo- Szampon przeciwko wypadaniu włosów, Ekstrakt z palmy sabałowej stymuluje wzrost włosa, witamina PP Niacyna wit B3 zwiększa rozszerzenie naczyń, witamina B6 działa przeciwłojotokowo, Cynk reguluje wydzielanie sebum
200 ml
100 zł
Tricology Hair Growth Intensive Lotion Serum- Intentywne Serum stymulujące wzrost włosów, Trisacharydy stymulują cebulkę włosa do wzrostu, proteiny zwiększają liczbę aktywnych mieszków włosowych, witamina B6 działa przeciwłojotokowo
15 x 3 ml

160 zł

Rezerwacja wizyty

Możesz również zadzwonić — +48 601 560 580, +48 22 625 05 48

Moja najukochańsza pani doktor Ania, moja przyjaciółka, uratowała mi w 2010 roku ząb uznany przez innych renomowanych stomatologów za nieuleczalny. Do dziś zamiast implantu oraz korony nadal mam własny, wyleczony, biały, śliczny ząbek.

Regularnie korzystam również z zabiegów medycyny estetycznej zgodnie z zaproponowanym planem leczenia. Ostatnio miałam wybielane zęby wraz z regeneracją , zabieg trwający 2,5 godziny był dla mnie po prostu relaksem. Jestem szczęśliwa bo znowu mam nieskazitelnie białe i lśniące zęby jak kiedyś i żadnej nadwrażliwości.

Doktor Ania jest wyjątkowo delikatna a efekty wszystkich je zabiegów spektakularne! Jest genialną profesjonalistką i wspaniałym człowiekiem. Nie pójdę do niko innego. Jest Kochana.

Gorąco polecam!

Ewa Tokarska Sołowow

Od 20 lat pani dr Anna Bucka jest naszym rodzinnym stomatologiem. Opiekuje się całą naszą rodziną, zachowując najlepsze dostępne standardy leczenia. Zajmuje się nami całościowo dostosowując metody do wieku i rodzaju problemów. Pani doktor zawsze uczciwie stawia sprawę i współpracuje z fachowcami na najwyższym poziomie. Dlatego bardzo ucieszyłam się gdy rozszerzyła ofertę o usługi z zakresu medycyny estetycznej. Mam bardzo wrażliwą skórę trądzikową i kilkakrotnie ponawiane próby wizyt u kosmetyczki kończyły się długotrwałym podrażnieniem.

Dopiero peelingi medyczne przeprowadzone przez panią doktor zaczęły systematycznie poprawiać stan mojej skóry. Dlatego też serdecznie polecam usługi pani doktor Anny.

Anna Stańczak

Dr Bucka jest wysokiej klasy specjalistą stomatologiem. Oboje z małżonką jesteśmy pod wrażeniem posiadanej wiedzy, umiejętności i pracy z pacjentem.

Jako kardiochirurg polecam.

Prof.dr hab.n.med. Kazimierz Suwalski

Specjalista kardiochirurg (specjalista europejski)

Niedawno miałem wydarzenie, które wymagało pilnego kontaktu z dentystą. Mianowicie ukruszył mi się ząb. Dr. Bucka przyjęła mnie niezwłocznie.

Wykonała perfekcyjnie naprawę i uzupełnienie zęba. Uważam, że jest ona wyjątkowym fachowcem w swojej branży.

Jest niezwykle precyzyjna, dokładna, zawsze dobiera sposób leczenia najlepszy dla mnie. Np. Starała się tak naprawić ząb, aby nie było potrzeby wymiany drogiego inlay’a.

Franciszek Hutten-Czapski

Managing Director and Senior Partner BCG, Chairman BCG w Polsce

+48 601 560 580

+48 22 625 05 48

info@drannabucka.pl

Belwederska 44,
00-594 Warszawa

numer konta bankowego

09 1750 0012 0000 0000 3981 6695

SWIFT PL PPABPLPKXXX

}

Pon – Pt   10 – 20

Sobota     10 – 16

W razie potrzeby termin ustalany jest indywidualnie.

Zapytaj o Strefę VIP

Strefa VIP, to wyjątkowe miejsce dedykowane pacjentom, którzy chcą pozostać anonimowi.

Prywatny parking