Wypełnianie, korekta doliny łez kwasem hialuronowym. Redukcja cieni pod oczami kwasem hialuronowym w Warszawie. Medycyna Estetyczna.

Klinika Medycyny Estetycznej. Medycyna Estetyczna Warszawa.

Wypełnianie, korekta doliny łez kwasem hialuronowym. Redukcja cieni pod oczami kwasem hialuronowym w Warszawie. Medycyna Estetyczna.

Klinika Medycyny Estetycznej. Medycyna Estetyczna Warszawa.

Dolina Łez Cienie Pod Oczami PRZYCZYNY powstawania.

Skóra w okolicy oczu jest bardzo cienka, uboga w tkankę tłuszczową. Mięsień okrężny oka łac. musculus orbicularis oculi odpowiada za ruchy gałki ocznej oraz powiek. Z upływem lat mięsień oraz skóra zaczynają wiotczeć, zanika poduszeczka tłuszczowa pod dolną powieką. Powoduje to powstawanie zagłębień pod okiem w obrębie oczodołu tzw. „dolinę łez”, tworzą się cienie pod oczami.

 

Masz zmarszczki wokół oczu? Cienie Pod oczami? Ubytki tłuszczu w kącikach oczu? 

Masz zmęczone spojrzenie i smutny wyraz twarzy?

Potrzebujesz skutecznego wygładzenia zmarszczek na dolnej powiece?

Umów się na zabieg z użyciem kwasu hialuronowego.

Odzyskaj atrakcyjny i wypoczęty wygląd TWARZY dzięki wypełnieniu „doliny łez”

T   + 48 22 625 05 48 | M +48 601 560 580 

info@drannabucka.pl

 

Dolina łez, cienie pod oczami.

Cienka i bardzo delikatna skóra wokół oczu jest najbardziej narażona na starzenie. Szybciej traci swoją gęstość i wiotczeje. Wraz z wiekiem od 25 r. życia a zwłaszcza po 40 r. życia naturalna produkcja kwasu hialuronowego w organizmie stopniowo się zmniejsza.  Między 30 a 35 rokiem życia pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki wokół oczu, wiotkość powiek, ubytki tkanki podskórnej.  Wraz z utratą kwasu hialuronowego skóra wokół oczu staje się bardziej wiotka, zaczyna brakować nawilżenia. Jest to dobry moment by zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry, zapobiegając utracie nawilżenia i elastyczności skóry. Preparaty zawierające nieusieciowany oraz usieciowany kwas hialuronowy skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają, ujędrniają, pobudzają regenerację, redermalizację oraz poprawiają jakość i elastyczność skóry, zapobiegają powstawaniu zmarszczek mimicznych oraz skutecznie usuwają już istniejące. Pacjenci z pokolenia Millenialsów korzystają z zabiegów prewencyjnych, poprawiających urodę, redukujących cienie pod oczami.

Celem zabiegów osób młodych jest przede wszystkim upiększanie twarzy, efekt świeżej, wypoczętej twarzy. Pacjenci w dojrzałym wieku kobiety jak i mężczyźni skupiają na korygowaniu, wypełnianiu doliny łez, przywróceniu twarzy młodszego, atrakcyjniejszego wyglądu, wyraźnego odmłodzenia. Zabieg redukcji cieni pod oczami, wypełnianie „doliny łez” jest kompleksową terapią odmładzającą oraz niwelującą niedoskonałości skóry, zmarszczki, cienie pod oczami, „worki pod oczami”, brak napięcia i suchość skóry wokół oczu. Pielęgnacja okolic oczu jest niezwykle istotnym elementem codziennego dbania o naszą skórę. Jest obszarem, któremu należy poświęcić więcej uwagi.

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka, ma mniejszą ilość kolagenu i elastyny, jest bardzo delikatna, wrażliwa i łatwo ulega przesuszeniu. Na powiekach grubość skóry waha się w granicach 0,5-1 mm. Ma mniej gruczołów łojowych niż inne obszary twarzy. Jest skłonna do podrażnień i alergii, znajduje się duże nagromadzenie mastocytów, komórek odpowiedzialnych za reakcje uczuleniowe. Wokół oczu często pojawiają się obrzęki, spowodowane słabszym krążeniem krwi i chłonki. Nierówny koloryt okolicy oczu związany z zaburzeniami mikrokrążenia (odcień niebieski bądź fioletowy) lub z hiperpigmentacją (kolor brązowy). Tzw. „cienie pod oczami” są genetycznie uwarunkowaną przypadłością płytkiego położenia naczyń i ich rozszerzenia. Prawidłowa pielęgnacja domowa jak i profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej skutecznie spowalniają proces starzenia się skóry i poprawiają niedoskonałości skóry okolicy oczu.

 

Jaki wypełniacz stosuje się do zabiegu wypełniania, niwelowania doliny łez, redukcji cieni pod oczami dla zapewnienia naturalnego efektu?

W Klinice Medycyny Estetycznej do delikatnej korekty, wypełnienia doliny łez, redukcji cieni pod oczami stosowane są preparaty najwyższej jakości szwajcarskiej firmy Teoxane Teosyal Redensity II. Zaletą kwasu hialuronowego jest biodegradowalny i bezpieczny dla organizmu skład. 

 

SKŁAD Teoxane Teosyal Redensity II.

Dlaczego jest najlepszy?

Redensity II jest uznawany na całym świecie jako najlepszy preparat do wypełniania doliny łez, to połączenie usieciowanego, nieusieciowanego kwasu hialuronowy najnowszej generacji wraz z kompleksem 8 aminokwasów, 3 antyoksydantów, 2 minerałów i witaminy B. 

Odnawia skórę w unikatowej technologii RHA Resilient Hyaluronic Acid. Preparat- produkt medyczny jest specjalnie opracowany do korekty i wypełnienia oraz regeneracji delikatnej i bardzo wymagającej okolicy oczu. 

Nie obciąża nadmiernie wrażliwej okolicy oka, nie powoduje obrzęków, nie obciąża krążenia limfatycznego ani krwionośnego okolicy oczu. Najwyższa plastyczność produktu umożliwia bardzo precyzyjne rozłożenie. Dzięki wiskoelastycznym właściwościom Teoxane Teosyal Redensity II z usieciowanym kwasem hialuronowym zapewnia natychmiastowy naturalny bardzo delikatny efekt, wypełnia delikatne zmarszczki, nawilża skórę pod oczami, likwiduje worki oraz cienie pod oczami. Preparat zawiera dodatkowo substancję znieczulającą lidokainę, która sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy.

Zdaniem eksperta:

Zabieg wypełnienia doliny łez, redukcji cieni pod oczami kwasem hialuronowym w Klinice Medycyny Estetycznej jest wykonywany tylko przez doświadczonego certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Zabiegi wykonuję w oparciu o najwyższą jakość preparatów- produktów medycznych klasy CE III wyrobu medycznego! Najwyższa jakość produktów oraz prawidłowa technika aplikacji jest gwarancją Bezpieczeństwa oraz oczekiwanego, zgodnie z potrzebami najlepszego naturalnego efektu bez ryzyka nadkorekty! Przyszłość medycyny estetycznej: idea „SMART AGING” opiera się na subtelnej korekcie, eksponowaniu atutów urody, poprawie kondycji oraz jakości skóry. Rewitalizacja, stymulacja, profilaktyka, regeneracja: dzięki tej filozofii można zahamować i odwrócić procesy starzenia skóry, wygładzić zmarszczki, skorygować owal twarzy, poprawić jędrność skóry z zachowaniem naturalności. Sztuką jest by zrobić to tak, aby nikt się nie zorientował, że jest to efekt leczenia lekarza medycyny estetycznej.

– mówi certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej dr Jolanta Anna Bucka

Czy potrzebuję wypełnienie doliny łez? Redukcji cieni pod oczami? Rozświetlenia okolicy oczu?

Wskazania do zabiegu wypełniania doliny łez, redukcji cieni pod oczami kwasem hialuronowym.

ZABIEG niwelowania ubytków doliny łez kwasem hialuronowym dedykowany jest Kobietom oraz Mężczyznom, którzy potrzebują wygładzenia zmarszczek po oczami, wypełnienia ubytków tkanki tłuszczowej w kącikach oczu, redukcji cieni pod oczami- wyraźnego odmłodzenia okolicy oczu. Jeśli Twoja twarz przybiera smutny wyraz a zagłębienia oraz cienie pod oczami są mocno widoczne jest to odpowiedni moment na wykonanie zabiegu. Zabieg wykonuje się najczęściej po 35 roku życia.

 

Przebieg zabiegu wypełniania doliny łez, redukcji cieni pod oczami kwasem hialuronowym.

Przed rozpoczęciem zabiegu nakłada się na okolicę poddaną zabiegowi znieczulający krem w celu zapewnienia maksymalnego komfortu. Preparaty zawierają dodatkowo substancję znieczulającą lidokainę, która sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy. Preparat podawany jest w gabinecie Medycyny Estetycznej przez certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej za pomocą bardzo cienkiej igły- kaniuli. Kwas hialuronowy rozprowadzany jest według potrzeb oraz oczekiwanego naturalnego efektu. Zabieg kończy delikatny masaż oraz nałożenie dezynfekującego kremu.

 

Jak przygotować się do zabiegu wypełniania doliny łez, redukcji cieni pod oczami kwasem hialuronowym?

Zabieg wypełniania doliny łez, redukcji cieni pod oczami kwasem hialuronowym, nie wymaga specjalnych przygotowań. Zabieg zawsze poprzedza konsultacja i wywiad lekarski Lekarza Medycyny Estetycznej.

 

Efekty zabiegu wypełniania doliny łez, redukcji cieni pod oczami kwasem hialuronowym.

Zabieg wypełniania doliny łez kwasem hialuronowym wykonywany przez Lekarza Medycyny Estetycznej w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie daje natychmiastowy naturalny efekt, utrzymujący się nawet ponad 12 miesięcy. Spłycają się skośne zagłębienia pod oczami. Spojrzenie odzyskuje młody i atrakcyjny wygląd, cała twarz jest bardziej pogodna i z relaksowana. Znikają zasinienia, cienie pod oczami spowodowane ubytkami. Dzięki podaniu kwasu hialuronowego wzrasta gęstość oraz jędrność skóry. Ostateczny efekt powinien być oceniony po upływie około miesiąca od zabiegu. Preparat usieciowanego kwasu hialuronowego stopniowo ulega naturalnej degradacji i całkowitemu wchłonięciu, pozostawiając nawilżenie skóry. Dzięki poprawie nawilżenia skóra okolicy oczu staje się bardziej jędrna, zmarszczki stają się płytsze. Kwas hialuronowy wypełnia zapadnięte miejsca, skóra się napina a jakość skóry wyraźnie się poprawia, dzięki temu twarz odzyskuje młodzieńczy, świeższy, promienny wygląd. Zabieg skutecznie odmładza, rozjaśnia, rozświetla skórę i redukuje zmarszczki.

 

Jak często należy powtarzać wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym?

Pacjenci około 35-40 roku życia usatysfakcjonowani są już po pierwszym zabiegu. Pacjenci powyżej 45 roku życia z wyraźnie głębokimi ubytkami, cieniami pod oczami zadowalający efekt uzyskują zazwyczaj przy drugim zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjny i może być powtórzony zgodnie z przyjętym przez lekarza Medycyny Estetycznej planem leczenia najwcześniej po miesiącu.

 

Medycyna Estetyczna. Kwas Hialuronowy.

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w ludzkim organizmie. Utrzymuje właściwy poziom nawilżenia i elastyczność skóry. Kwas hialuronowy zapewnia prawidłowe nawilżenie dzięki właściwości wiązania wody w ilości do 1000 razy przekraczającej jego własną masę cząsteczkową.

Kwas hialuronowy Modelowanie Ust Wolumetria Miękki Lifting Twarzy
Wizyta informacyjna- Lekarz Medycyny Estetycznej (15 minut)Bezpłatnie
Kontrola po zabiegu medycyny estetycznej - Lekarz Medycyny EstetycznejBezpłatnie
Konsultacja lekarska z planem leczenia - Lekarz Medycyny Estetycznej250 zł
Znieczulenie kremem 1 okolica50zł
Kwas hialuronowy- modelowanie brody, modelowanie linii żuchwy 1 ampułka1000 zł
Kwas hialuronowy- modelowanie ust, nawilżenie ust1000 zł
Kwas hialuronowy- redukcja cieni pod oczami, wypełnianie doliny łez1000 zł
Hialuronidaza- rozpuszczanie kwasu hialuronowego po nieprawidłowym zabiegu w innym gabinecieod 1000 zł

Zobacz także, pozostałe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej:

 

Przeciwskazania do zabiegu wypełniania doliny łez, redukcji cieni pod oczami kwasem hialuronowym:

  • rozpoznana nadwrażliwość na kwas hialuronowy
  • choroby autoimmunologiczne
  • ciąża, karmienie piersią
  • aktywna opryszczka lub inne aktywne zakażenia
  • choroba nowotworowa
  • tendencja do powstawania bliznowców
  • wiek poniżej 18 lat

Zalecenia po zabiegu wypełniani doliny łez, redukcji cieni pod oczami w gabinecie Medycyny Estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego:

Okolicę poddaną zabiegowi należy zachować w czystości i sterylności przez 24 godz. Nie należy dotykać okolicy, w której podano kwas hialuronowy. Unikać kontaktu za zwierzętami – ryzyko infekcji. Do 12 godz. po zabiegu nie należy nakładać makijażu. Do 7 dni po zabiegu należy unikać środowisk z dużym ryzykiem zakażeń– basenu, sauny oraz dużego wysiłku fizycznego– biegania, ćwiczeń na siłowni.

W przypadku nawracających infekcji opryszczki zaleca się na 2 dni przed zabiegiem przyjmowanie acyclowiru Heviran 400 mg lub Vaciclovir 500 mg – 1000 mg. oraz do 2 dni po zabiegu. W ciągu 2 tyg po zabiegu należy unikać przebywania na intensywnym słońcu, dłuższego przebywania w temperaturze poniżej O‘C. Po zabiegu okolica poddana zabiegowi może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, z drobnymi śladami po nakłuciach lub niewielkimi krwiakami lub siniakami. Można je smarować kremem przyśpieszającym wchłanianie krwiaków Auriderm.

Krwiaki lub drobne siniaki znikają samoistnie w ciągu kilku dni maksymalnie do 2 tygodni. Należy stosować na dzień krem z filtrem przeciwsłonecznym, najlepiej SPF 50 +. Warto pamiętać, że promieniowanie UV przyśpiesza wchłanianie kwasu hialuronowego, co może skutkować potrzebą częstszego powtarzania zabiegu. Warto pamiętać o właściwej ochronie przeciwsłonecznej i zainwestować w dobrej jakości kosmetyki, które chronią przed pełnym spektrum promieniowania słonecznego UVA, UVB, HEV i IR. Wysokiej klasy dermokosmetyki to skutecznie działające filtry przeciwsłoneczne o możliwie najszerszym spektrum i maksymalnej fotostabilności. Kompleksowy system, obejmuje szeroki zakres widmowy (290-400nm), zapewnia właściwy poziom ochrony skóry.

Minimalna ilość i stężenie filtrów chemicznych oraz mechanicznych determinuje doskonałą tolerancję, nawet przez skórę bardzo wrażliwą. Nowoczesne dermokosmetyki uwzględniają zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko, zawierają formuły zawierające ograniczoną ilość i stężenie filtrów przeciwsłonecznych, bez filtrów rozpuszczalnych w wodzie i silikonów- substancji trudno biodegradowalnych. Krem przeciwsłoneczny powinien być nakładany w ilości 2 mg/cm2 skóry. Taka ilość zmniejsza ryzyko uszkodzeń jej DNA.

 

Rezerwacja wizyty

Możesz również zadzwonić — +48 601 560 580, +48 22 625 05 48

Moja najukochańsza pani doktor Ania, moja przyjaciółka, uratowała mi w 2010 roku ząb uznany przez innych renomowanych stomatologów za nieuleczalny. Do dziś zamiast implantu oraz korony nadal mam własny, wyleczony, biały, śliczny ząbek.

Regularnie korzystam również z zabiegów medycyny estetycznej zgodnie z zaproponowanym planem leczenia. Ostatnio miałam wybielane zęby wraz z regeneracją , zabieg trwający 2,5 godziny był dla mnie po prostu relaksem. Jestem szczęśliwa bo znowu mam nieskazitelnie białe i lśniące zęby jak kiedyś i żadnej nadwrażliwości.

Doktor Ania jest wyjątkowo delikatna a efekty wszystkich je zabiegów spektakularne! Jest genialną profesjonalistką i wspaniałym człowiekiem. Nie pójdę do niko innego. Jest Kochana.

Gorąco polecam!

Ewa Tokarska Sołowow

Od 20 lat pani dr Anna Bucka jest naszym rodzinnym stomatologiem. Opiekuje się całą naszą rodziną, zachowując najlepsze dostępne standardy leczenia. Zajmuje się nami całościowo dostosowując metody do wieku i rodzaju problemów. Pani doktor zawsze uczciwie stawia sprawę i współpracuje z fachowcami na najwyższym poziomie. Dlatego bardzo ucieszyłam się gdy rozszerzyła ofertę o usługi z zakresu medycyny estetycznej. Mam bardzo wrażliwą skórę trądzikową i kilkakrotnie ponawiane próby wizyt u kosmetyczki kończyły się długotrwałym podrażnieniem.

Dopiero peelingi medyczne przeprowadzone przez panią doktor zaczęły systematycznie poprawiać stan mojej skóry. Dlatego też serdecznie polecam usługi pani doktor Anny.

Anna Stańczak

Dr Bucka jest wysokiej klasy specjalistą stomatologiem. Oboje z małżonką jesteśmy pod wrażeniem posiadanej wiedzy, umiejętności i pracy z pacjentem.

Jako kardiochirurg polecam.

Prof.dr hab.n.med. Kazimierz Suwalski

Specjalista kardiochirurg (specjalista europejski)

Niedawno miałem wydarzenie, które wymagało pilnego kontaktu z dentystą. Mianowicie ukruszył mi się ząb. Dr. Bucka przyjęła mnie niezwłocznie.

Wykonała perfekcyjnie naprawę i uzupełnienie zęba. Uważam, że jest ona wyjątkowym fachowcem w swojej branży.

Jest niezwykle precyzyjna, dokładna, zawsze dobiera sposób leczenia najlepszy dla mnie. Np. Starała się tak naprawić ząb, aby nie było potrzeby wymiany drogiego inlay’a.

Franciszek Hutten-Czapski

Managing Director and Senior Partner BCG, Chairman BCG w Polsce

+48 601 560 580

+48 22 625 05 48

info@drannabucka.pl

Belwederska 44,
00-594 Warszawa

numer konta bankowego

09 1750 0012 0000 0000 3981 6695

SWIFT PL PPABPLPKXXX

}

Pon – Pt   10 – 20

Sobota     10 – 16

W razie potrzeby termin ustalany jest indywidualnie.

Zapytaj o Strefę VIP

Strefa VIP, to wyjątkowe miejsce dedykowane pacjentom, którzy chcą pozostać anonimowi.

Prywatny parking