Wypełnianie i usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie.

Klinika Medycyny Estetycznej. Medycyna Estetyczna Warszawa.

Wypełnianie i usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie.

Klinika Medycyny Estetycznej. Medycyna Estetyczna Warszawa.

Medycyna Estetyczna. Kwas Hialuronowy. 

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w ludzkim organizmie, utrzymuje właściwy poziom nawilżenia i elastyczności skóry. Kwas hialuronowy zapewnia prawidłowe nawilżenie skóry dzięki właściwości wiązania wody w ilości do 1000 razy przekraczającej jego własną masę cząsteczkową. Wraz z wiekiem od 25 r. życia a zwłaszcza po 40 r. życia naturalna produkcja kwasu hialuronowego w organizmie stopniowo się zmniejsza.

Wraz z utratą kwasu hialuronowego między 30 a 35 rokiem życia zaczyna brakować nawilżenia, pojawiają się pierwsze oznaki starzenia się skóry- pierwsze zmarszczki mimiczne wokół oczu tzw. „kurze łapki”, zmarszczki wokół ust tzw. „kod kreskowy”, „zmarszczki palacza”, na szyi- tzw. „linie Wenus”, zmarszczki pionowe tzw. „lwia bruzda” oraz poziome zmarszczki na czole, na dekolcie. Pierwsze powierzchowne zmarszczki pogłębiają się z upływem czasu, przekształcają się w głębokie, trudniejsze do usunięcia, skóra zaczyna tracić elastyczność a cała twarz wiotczeje i opada. Jest to dobry moment aby zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry, zapobiec starzeniu się skóry. Użycie kwasu hialuronowego przywraca prawidłowe nawilżenie skóry, skóra nabiera młodzieńczego blasku, promienieje a twarz wygląda świeżo i młodziej.

Preparaty zawierające nieusieciowany oraz usieciowany kwas hialuronowy skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają, ujędrniają, pobudzają regenerację, redermalizację oraz poprawiają jakość i elastyczność skóry. Zapobiegają pojawianiu się, pogłębianiu, utrwalaniu zmarszczek mimicznych. Zabiegi długotrwale poprawiają kontur oka, podnoszą poziom nawilżenia, minimalizują widoczność kurzych łapek, gwarantując wyraźnie odmłodzone i pełne energii spojrzenie.

Kwas Hialuronowy skutecznie wypełnia zmarszczki mimiczne, nawilża przesuszoną cienką skórę. Regularne wykonywanie zabiegów, sprawia, że skóra jest w doskonałej kondycji a to przekłada się na poprawę samooceny oraz samopoczucia. Odmłodzenie twarzy o 10-15 lat jest możliwe. Aby uzyskać taki efekt nie wystarczy pojedynczy zabieg. To proces, na który składa się wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Sztuką jest by zrobić to tak, aby nikt się nie zorientował, że jest to efekt leczenia lekarza medycyny estetycznej. Jeśli jednak Pacjent chce się szybko odmłodzić, pojawiają się efekty sztuczności. Lepiej jest zaczynać z profilaktycznymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w wieku około 30 lat bardzo ostrożnie i umiejętnie. Bardzo ważne jest zachowanie naturalności.

 

Potrzebujesz skutecznego nawilżenia skóry wokół oczu?

Wypełnienia, wygładzenia zmarszczek mimicznych?

Umów się na zabieg z użyciem kwasu hialuronowego.

T   +48 22 625 05 48 | M   + 48 601 560 580 

info@drannabucka.pl

Usuwanie zmarszczek KWASEM HIALURONOWYM na jakie OBSZARY-ZASTOSOWANIE:

 • Kwas hialuronowy na likwidację zmarszczek wokół oczu tzw. „kurzych łapek”, likwidację cieni pod oczami

Pierwsze zmarszczki wokół oczu zdradzają nasz wiek, wyraźnie postarzają. Duża mimika twarzy, częste uśmiechanie się pogłębiają i utrwalają zmarszczki mimiczne. Kwas hialuronowy skutecznie likwiduje zmarszczki mimiczne oraz cienie pod oczami dzięki czemu twarz odzyskuje młodzieńczy wygląd.

 • Kwas hialuronowy wygładzanie zmarszczek wokół ust- (tzw. „kod kreskowy”, „zmarszczki palacza”)

Bardzo dynamiczna okolica wokół ust szczególnie wymaga najwyższej jakości kwasu hialuronowego o bardzo dużej elastyczności dla zapewnienia naturalnego efektu nawilżenia, wygładzenia zmarszczek bez efektu powiększenia- wypełnienia!

 • Kwas hialuronowy- Wypełnienie i odświeżenie konturu ust 

Z wiekiem usta tracą swój kontur, objętość a kąciki ust zaczynają opadać. Zastosowanie czystego kwasu hialuronowego w Medycynie Estetycznej skutecznie pozwala przywrócić ustom odpowiedni poziom nawilżenia, jędrność i sprężystość, podnieść opadające kąciki ust nadające twarzy zmęczonego, smutnego wyglądu. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego twarz ponownie wygląda naturalnie i młodo.

 • Kwas hialuronowy- odmładzanie szyi, dekoltu, grzbietu rąk

Dużą popularnością cieszą się w Klinice zabiegi z użyciem usieciowanego kwasu hialuronowego do wygładzania zmarszczek szyi, nawilżania, odmładzania, wygładzania zmarszczek dekoltu oraz grzbietu rąk. Dłonie najbardziej narażone są na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych: detergentów, niekorzystnych warunków atmosferycznych, niskich zimowych temperatur, porywistego wiatru, silnego działania promieniowania UV, długich, gorących kąpieli. Częsty kontakt z alergenami i substancjami toksycznymi prowadzi do suchej, pękającej skóry, do ścieńczenia skóry. Podanie kwasu hialuronowego skutecznie nawilża, wygładza i odmładza przesuszoną skórę.

 

Jakie wypełniacze stosuje się do zabiegu wypełniania i usuwania zmarszczek dla zapewnienia naturalnego efektu?

W Klinice Medycyny Estetycznej do wygładzania zmarszczek mimicznych wokół oczu, ust, na szyi, dekolcie, grzbietów rąk stosowane są preparaty najwyższej jakości szwajcarskiej  firmy Teoxane Teosyal RHA1, RHA2. Usieciowany kwas hialuronowy najnowszej generacji, w unikatowej technologii RHA Resilient Hyaluronic Acid jest specjalnie opracowany by dostosować się do ruchów i dynamiki twarzy, szczególnie bardzo dynamicznej okolicy oczu, ust, okolicy ust, czoła, szyi, dekoltu oraz bardzo cienkiej skóry grzbietu rąk. Dzięki wiskoelastycznym właściwościom produkty z usieciowanym kwasem hialuronowym Teoxane Teosyal RHA 1, RHA2 zapewniają natychmiastowy naturalny bardzo delikatny efekt. Preparaty zawierają dodatkowo substancję znieczulającą lidokainę, która sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy.

 

Zdaniem eksperta:

Najlepiej w odpowiednim czasie zapobiegać powstawaniu zmarszczek mimicznych, nie doprowadzać do utrwalenia się zmarszczek oraz do przesuszenia skóry. Zabieg wygładzania zmarszczek mimicznych, nawilżania kwasem hialuronowym w Klinice Medycyny Estetycznej jest wykonywany tylko przez doświadczonego certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Zabiegi wykonuję w oparciu o najwyższą jakość preparatów- produktów medycznych klasy CE III wyrobu medycznego! Najwyższa jakość produktów oraz prawidłowa technika aplikacji jest gwarancją bezpieczeństwa oraz oczekiwanego, zgodnie z potrzebami najlepszego naturalnego efektu oraz przeciwdziałaniu procesowi starzenia.  Zabiegi zapewniają 100% naturalny wygląd! Efekt wypoczętej ZDROWEJ cery!

Zaletą kwasu hialuronowego jest biodegradowalny i bezpieczny dla organizmu skład.

– mówi certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej dr Jolanta Anna Bucka

Wskazania do zabiegu wypełniania i usuwania zmarszczek mimicznych kwasem hialuronowym.

ZABIEG wypełniania i usuwania zmarszczek mimicznych kwasem hialuronowym dedykowany jest Kobietom oraz Mężczyznom, którzy potrzebują naturalnego efektu nawilżenia, odmłodzenia skóry, wygładzenia zmarszczek BEZ EFEKTU PRZERYSOWANIA. Zabieg najlepiej jest zacząć między 35 a 40 rokiem życia.

 

Jak przygotować się do zabiegu wypełniania, usuwania zmarszczek kwasem hialuronowym?

Zabieg wypełniania, usuwania zmarszczek kwasem hialuronowym, nie wymaga specjalnych przygotowań. Zabieg zawsze poprzedza konsultacja i wywiad lekarski Lekarza Medycyny Estetycznej.

 

Przebieg zabiegu wypełnienia, usuwania zmarszczek kwasem hialuronowym.

Przed rozpoczęciem zabiegu nakłada się na okolicę poddaną zabiegowi znieczulający krem w celu zapewnienia maksymalnego komfortu. Preparaty zawierają dodatkowo substancję znieczulającą lidokainę, która sprawia, że zabieg jest jeszcze bardziej komfortowy. Preparat podawany jest w gabinecie Medycyny Estetycznej przez certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej za pomocą bardzo cienkiej igły lub kaniuli. Kwas hialuronowy aplikowany jest według potrzeb. Zabieg kończy delikatny masaż oraz nałożenie dezynfekującego kremu.

 

Efekty zabiegu wypełniania i usuwania zmarszczek kwasem hialuronowym W Klinice Medycyny Estetycznej.

Zabieg wypełniania, usuwania zmarszczek mimicznych kwasem hialuronowym wykonywany przez Lekarza Medycyny Estetycznej w gabinecie Medycyny Estetycznej w Warszawie daje natychmiastowy naturalny efekt, utrzymujący się ponad 12 miesięcy. Ostateczny efekt powinien być oceniony po upływie około miesiąca od zabiegu. Preparat usieciowanego kwasu hialuronowego stopniowo ulega naturalnej degradacji i całkowitemu wchłonięciu, pozostawiając okolicę odpowiednio nawilżoną, jędrną. Dzięki poprawie nawilżenia twarz staje się atrakcyjniejsza, wyraźnie młodsza. Zabiegi należy powtarzać zgodnie z przyjętym przez lekarza Medycyny Estetycznej planem leczenia najwcześniej po 1 miesiącu.

 

Jak często należy powtarzać zabieg wypełnienia i usuwania zmarszczek kwasem hialuronowym?

Pacjenci około 35-40 roku życia usatysfakcjonowani są już po pierwszym zabiegu. Pacjenci powyżej 45 roku życia z wyraźnymi zmarszczkami, z przesuszoną, odwodniona skórą zadowalający efekt uzyskują zazwyczaj przy drugim lub kolejnym zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjny i może być powtórzony zgodnie z przyjętym przez Lekarza Medycyny Estetycznej planem leczenia najwcześniej po miesiącu. Zabiegi gwarantują poprawę nawilżenia i jakości skóry i wygładzenie zmarszczek mimicznych.

Kwas hialuronowy Modelowanie Ust Wolumetria Miękki Lifting Twarzy
Wizyta informacyjna- Lekarz Medycyny Estetycznej (15 minut)Bezpłatnie
Kontrola po zabiegu medycyny estetycznej - Lekarz Medycyny EstetycznejBezpłatnie
Konsultacja lekarska z planem leczenia - Lekarz Medycyny Estetycznej250 zł
Znieczulenie kremem 1 okolica50zł
Kwas hialuronowy- modelowanie brody, modelowanie linii żuchwy 1 ampułka1000 zł
Kwas hialuronowy- modelowanie ust, nawilżenie ust1000 zł
Kwas hialuronowy- redukcja cieni pod oczami, wypełnianie doliny łez1000 zł
Hialuronidaza- rozpuszczanie kwasu hialuronowego po nieprawidłowym zabiegu w innym gabinecieod 1000 zł

Zobacz także pozostałe uzupełniające zabiegi z zakresu medycyny estetycznej:

 

Przeciwskazania do zabiegu wypełniania, usuwania zmarszczek, nawilżania skóry kwasem hialuronowym:

 • rozpoznana nadwrażliwość na kwas hialuronowy
 • choroby autoimmunologiczne
 • ciąża, karmienie piersią
 • aktywna opryszczka lub inne aktywne zakażenia
 • choroba nowotworowa
 • tendencja do powstawania bliznowców
 • wiek poniżej 18 lat

Zalecenia po zabiegu wypełniania, usuwania zmarszczek, nawilżania skóry w gabinecie Medycyny Estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego:

Okolicę poddaną zabiegowi należy zachować w czystości i sterylności przez 24 godz. Nie należy dotykać okolicy, w której podano kwas hialuronowy. Unikać kontaktu za zwierzętami (ryzyko infekcji). Minimum 48 godz. po zabiegu nie wolno się całować, ryzyko infekcji- w przypadku wypełniania zmarszczek wokół ust tzw. zmarszczek palacza, kodu kreskowego. Do 12 godz. po zabiegu nie należy nakładać makijażu. Do 7 dni po zabiegu należy unikać środowisk z dużym ryzykiem zakażeń– basenu, sauny oraz dużego wysiłku fizycznego– biegania, ćwiczeń na siłowni. W przypadku nawracających infekcji opryszczki zaleca się na 2 dni przed zabiegiem przyjmowanie acyclowiru Heviran 400 mg lub Vaciclovir 500 mg – 1000 mg. oraz do 2 dni po zabiegu. W ciągu 2 tyg po zabiegu należy unikać przebywania na intensywnym słońcu, dłuższego przebywania w temperaturze poniżej O‘C. Po zabiegu okolica poddana zabiegowi może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, z drobnymi śladami po nakłuciach lub niewielkimi krwiakami lub siniakami. Można je smarować kremem przyśpieszającym wchłanianie krwiaków Auriderm. Krwiaki lub drobne siniaki znikają samoistnie w ciągu kilku dni maksymalnie do 2 tygodni.

Należy stosować na dzień krem z filtrem przeciwsłonecznym, najlepiej SPF 50 +. Warto pamiętać, że promieniowanie UV przyśpiesza wchłanianie kwasu hialuronowego, co może skutkować potrzebą częstszego powtarzania zabiegu. Warto pamiętać o właściwej ochronie przeciwsłonecznej i zainwestować w dobrej jakości kosmetyki, które chronią przed pełnym spektrum promieniowania słonecznego UVA, UVB, HEV i IR. Wysokiej klasy dermokosmetyki to skutecznie działające filtry przeciwsłoneczne o możliwie najszerszym spektrum i maksymalnej fotostabilności. Kompleksowy system, obejmuje szeroki zakres widmowy (290-400nm), zapewnia właściwy poziom ochrony skóry. Minimalna ilość i stężenie filtrów chemicznych oraz mechanicznych determinuje doskonałą tolerancję, nawet przez skórę bardzo wrażliwą.

Nowoczesne dermokosmetyki uwzględniają zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko, zawierają formuły zawierające ograniczoną ilość i stężenie filtrów przeciwsłonecznych, bez filtrów rozpuszczalnych w wodzie i silikonów- substancji trudno biodegradowalnych. Krem przeciwsłoneczny powinien być nakładany w ilości 2 mg/cm2 skóry. Taka ilość zmniejsza ryzyko uszkodzeń jej DNA.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i umów się na zabieg.

Dr Anna Bucka Klinika Dentystyczna Medycyna Estetyczna Belwederska 44 Warszawa Śródmieście Mokotów.

 

Rezerwacja wizyty

Możesz również zadzwonić — +48 601 560 580, +48 22 625 05 48

Moja najukochańsza pani doktor Ania, moja przyjaciółka, uratowała mi w 2010 roku ząb uznany przez innych renomowanych stomatologów za nieuleczalny. Do dziś zamiast implantu oraz korony nadal mam własny, wyleczony, biały, śliczny ząbek.

Regularnie korzystam również z zabiegów medycyny estetycznej zgodnie z zaproponowanym planem leczenia. Ostatnio miałam wybielane zęby wraz z regeneracją , zabieg trwający 2,5 godziny był dla mnie po prostu relaksem. Jestem szczęśliwa bo znowu mam nieskazitelnie białe i lśniące zęby jak kiedyś i żadnej nadwrażliwości.

Doktor Ania jest wyjątkowo delikatna a efekty wszystkich je zabiegów spektakularne! Jest genialną profesjonalistką i wspaniałym człowiekiem. Nie pójdę do niko innego. Jest Kochana.

Gorąco polecam!

Ewa Tokarska Sołowow

Od 20 lat pani dr Anna Bucka jest naszym rodzinnym stomatologiem. Opiekuje się całą naszą rodziną, zachowując najlepsze dostępne standardy leczenia. Zajmuje się nami całościowo dostosowując metody do wieku i rodzaju problemów. Pani doktor zawsze uczciwie stawia sprawę i współpracuje z fachowcami na najwyższym poziomie. Dlatego bardzo ucieszyłam się gdy rozszerzyła ofertę o usługi z zakresu medycyny estetycznej. Mam bardzo wrażliwą skórę trądzikową i kilkakrotnie ponawiane próby wizyt u kosmetyczki kończyły się długotrwałym podrażnieniem.

Dopiero peelingi medyczne przeprowadzone przez panią doktor zaczęły systematycznie poprawiać stan mojej skóry. Dlatego też serdecznie polecam usługi pani doktor Anny.

Anna Stańczak

Dr Bucka jest wysokiej klasy specjalistą stomatologiem. Oboje z małżonką jesteśmy pod wrażeniem posiadanej wiedzy, umiejętności i pracy z pacjentem.

Jako kardiochirurg polecam.

Prof.dr hab.n.med. Kazimierz Suwalski

Specjalista kardiochirurg (specjalista europejski)

Niedawno miałem wydarzenie, które wymagało pilnego kontaktu z dentystą. Mianowicie ukruszył mi się ząb. Dr. Bucka przyjęła mnie niezwłocznie.

Wykonała perfekcyjnie naprawę i uzupełnienie zęba. Uważam, że jest ona wyjątkowym fachowcem w swojej branży.

Jest niezwykle precyzyjna, dokładna, zawsze dobiera sposób leczenia najlepszy dla mnie. Np. Starała się tak naprawić ząb, aby nie było potrzeby wymiany drogiego inlay’a.

Franciszek Hutten-Czapski

Managing Director and Senior Partner BCG, Chairman BCG w Polsce

+48 601 560 580

+48 22 625 05 48

info@drannabucka.pl

Belwederska 44,
00-594 Warszawa

numer konta bankowego

09 1750 0012 0000 0000 3981 6695

SWIFT PL PPABPLPKXXX

}

Pon – Pt   10 – 20

Sobota     10 – 16

W razie potrzeby termin ustalany jest indywidualnie.

Zapytaj o Strefę VIP

Strefa VIP, to wyjątkowe miejsce dedykowane pacjentom, którzy chcą pozostać anonimowi.

Prywatny parking