Dr Jolanta Anna Bucka

Dr Jolanta Anna Bucka

Lekarz dentysta, Specjalista Stomatologii Ogólnej. Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej.

Ukończyłam Uniwersytet Karola w Pradze, University Charles Praque w 1989 r. Własną prywatną praktykę lekarską prowadzę w Warszawie w Śródmieściu od 1991 r. Od 2019 r. Klinikę Dentystyczną oraz Medycynę Estetyczną na ul. Belwederskiej 44 w Warszawie Śródmieściu. Specjalizację ze stomatologii ogólnej uzyskałam pracując w Instytucie Stomatologii  Centralnego Szpitala Klinicznego Wojskowej Akademii Medycznej IS CSK WAM w 1992 r w Warszawie. Jestem absolwentką Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie pod patronatem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych SLDE oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej ESCAD w 2012 r. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTME i AA Polskiego Towarzystwa Lekarskiego PTL w Warszawie.

Dbam o stałe podnoszenie kwalifikacji oraz umiejętności praktycznych nieustannie uczestnicząc w licznych kongresach, zjazdach, sympozjach, szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez największe światowe autorytety w Polsce oraz za granicą. Stosuję tylko skuteczne i bezpieczne technologie oraz preparaty najwyższej jakości, posiadające medyczne certyfikaty, rejestrację oraz wszystkie badania kliniczne wiodących na rynku światowych firm, gwarantując swoim pacjentom najlepszy efekt oraz maksymalne bezpieczeństwo.

Śledząc rozwój w dziedzinie Medycyny Estetycznej, Medycyny Anti-Aging oraz Stomatologii Estetycznej na bieżąco poszerzam ofertę leczenia o osiągnięcia współczesnej medycyny i innowacyjne rozwiązania. Ogromną wagę przykładam do bezpieczeństwa i efektywności każdej nowej procedury wprowadzanej do oferty Kliniki Dentystycznej oraz Medycyny Estetycznej.

Wykorzystując wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie oferuję kompleksowe leczenie w komfortowej, bezpiecznej i bezstresowej atmosferze, przyjaznej pacjentowi w każdym wieku. Dbam by leczenie przebiegało w porozumieniu między pacjentem oraz lekarzem przy wysokiej motywacji obu stron do osiągnięcia jak najlepszego efektu. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjenta szczególnie wymagającego, poszukującego najnowocześniejszych bezbolesnych rozwiązań w Leczeniu Stomatologicznym, Medycynie Estetycznej i Anti-Aging, opracowuję indywidualny plan leczenia oraz dobraną domową terapię wspomagającą. Synergia zapewnia harmonijny naturalny efekt, opóźnienie wielu procesów starzenia, zachowanie młodego wyglądu oraz zdrowia na długo.

Szeroką wiedzę medyczną oraz długoletnie doświadczenie wykorzystuję w odmładzaniu twarzy oraz modelowaniu i wyszczuplaniu sylwetki.

Specjalizuję się w:

Medycynie Estetycznej w:

w Stomatologii Estetycznej w:

Dr Anna Bucka Klinika Dentystyczna Medycyna Estetyczna Belwederska 44 Warszawa Śródmieście

Rezerwacja wizyty

Możesz również zadzwonić — +48 22 625 05 48

Formularz wizyty

Moja najukochańsza pani doktor Ania, moja przyjaciółka, uratowała mi w 2010 roku ząb uznany przez innych renomowanych stomatologów za nieuleczalny. Do dziś zamiast implantu oraz korony nadal mam własny, wyleczony, biały, śliczny ząbek.

Regularnie korzystam również z zabiegów medycyny estetycznej zgodnie z zaproponowanym planem leczenia. Ostatnio miałam wybielane zęby wraz z regeneracją , zabieg trwający 2,5 godziny był dla mnie po prostu relaksem. Jestem szczęśliwa bo znowu mam nieskazitelnie białe i lśniące zęby jak kiedyś i żadnej nadwrażliwości.

Doktor Ania jest wyjątkowo delikatna a efekty wszystkich je zabiegów spektakularne! Jest genialną profesjonalistką i wspaniałym człowiekiem. Nie pójdę do niko innego. Jest Kochana.

Gorąco polecam!

Ewa Tokarska Sołowow

Od 20 lat pani dr Anna Bucka jest naszym rodzinnym stomatologiem. Opiekuje się całą naszą rodziną, zachowując najlepsze dostępne standardy leczenia. Zajmuje się nami całościowo dostosowując metody do wieku i rodzaju problemów. Pani doktor zawsze uczciwie stawia sprawę i współpracuje z fachowcami na najwyższym poziomie. Dlatego bardzo ucieszyłam się gdy rozszerzyła ofertę o usługi z zakresu medycyny estetycznej. Mam bardzo wrażliwą skórę trądzikową i kilkakrotnie ponawiane próby wizyt u kosmetyczki kończyły się długotrwałym podrażnieniem.

Dopiero peelingi medyczne przeprowadzone przez panią doktor zaczęły systematycznie poprawiać stan mojej skóry. Dlatego też serdecznie polecam usługi pani doktor Anny.

Anna Stańczak

Dr Bucka jest wysokiej klasy specjalistą stomatologiem. Oboje z małżonką jesteśmy pod wrażeniem posiadanej wiedzy, umiejętności i pracy z pacjentem.

Jako kardiochirurg polecam.

Prof.dr hab.n.med. Kazimierz Suwalski

Specjalista kardiochirurg (specjalista europejski)

Niedawno miałem wydarzenie, które wymagało pilnego kontaktu z dentystą. Mianowicie ukruszył mi się ząb. Dr. Bucka przyjęła mnie niezwłocznie.

Wykonała perfekcyjnie naprawę i uzupełnienie zęba. Uważam, że jest ona wyjątkowym fachowcem w swojej branży.

Jest niezwykle precyzyjna, dokładna, zawsze dobiera sposób leczenia najlepszy dla mnie. Np. Starała się tak naprawić ząb, aby nie było potrzeby wymiany drogiego inlay’a.

Franciszek Hutten-Czapski

Managing Director and Senior Partner BCG, Chairman BCG w Polsce

Dla Was od 1991 r.

Jedno miejsce wiele możliwości!

+48 22 625 05 48

+48 601 560 580

info@drannabucka.pl

numer konta bankowego

09 1750 0012 0000 0000 3981 6695
SWIFT PL PPABPLPKXXX

Belwederska 44
00-594 Warszawa

}

Pon – Pt 10 – 20

Sobota 10 – 16